Rihanna opuszcza paryski hotel o drugiej w nocy i wraz z przyjaciółką udaje się na kolację (ZDJĘCIA)

Rihanna przebywa aktualnie z bliskimi w Paryżu. O zmroku postanowiła wybrać się z przyjaciółką do jednej z ekskluzywnych restauracji, zostawiając w hotelu partnera z synem.

Rihanna opuszcza nocą hotel w Paryżu w towarzystwie przyjaciółkiRihanna opuszcza nocą hotel w Paryżu w towarzystwie przyjaciółki
Źródło zdjęć: © FORUM

Rihanna od momentu ogłoszenia światu swojej drugiej ciąży podczas występu na Super Bowl nieustannie śledzona jest przez paparazzi, którzy obserwują każdy jej ruch. Fani codziennie czekają na nowe zdjęcia piosenkarki w Internecie, aby móc zaczerpnąć nowych inspiracji modowych.

Rihanna nie przemęcza się, a jej głównym zajęciem jest odwiedzanie ulubionych restauracji w towarzystwie partnera, z którym każde wyjście traktuje jak pokaz mody. Nie tak dawno piosenkarka wraz z ASAP Rockym zostali "przyłapani" na kolacji w jednej z kalifornijskich knajp. Oczywiście swoim ubiorem zszokowali gości i fotoreporterów. Rihanna pokazała się w długim, oversize'owym futrze, odsłaniając dekolt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Korwin Piotrowska o kulisach pracy w TVN i konflikcie z gwiazdami

Rihanna przypadkiem zdradziła płeć dziecka?

Rihanna, poza odwiedzaniem restauracji, szykuje się na narodziny kolejnego członka rodziny. Paparazzi wyśledzili gwiazdę, jak robiła zakupy w jednym z dziecięcych sklepów w Los Angeles. Piosenkarka, wybierając ciuchy dla malucha, przypadkowo mogła zdradzić płeć dziecka. Portal Daily Mail, który opublikował fotografie, sugeruje, że Rihanna i ASAP Rocky spodziewają się dziewczynki, gdyż w sklepie przeglądali głównie różowe ubranka.

Rihanna późną nocą opuszcza hotel w Paryżu

Rihanna przebywa aktualnie w Paryżu, gdzie relaksuje się z bliskimi. Gwiazda została "przyłapana", jak opuszczała hotel wraz z przyjaciółką Melissą Forde około drugiej w nocy. Panie postanowiły urządzić sobie babski wypad i wybrały się do restauracji "Cesar" niedaleko Champs-Élysées. Rihanna na wyjście wybrała brązowy sweter odsłaniający ramiona, na który zarzuciła długie futro. Do tego dobrała niebieskie spodnie, które przyciągały wzrok.

Jak wam się podoba taka stylizacja?

Rihanna
Rihanna © FORUM
Rihanna
Rihanna © FORUM
Rihanna
Rihanna © FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą