Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Robert Kochanek o związku z młodszą o 18 lat Kingą: "Muszę być wyrozumiały dla tej damy. Młodość ma swoje prawa"

294
Podziel się:

"Polecam, panowie, wylądować w takim programie. Zazwyczaj to ja zabiegałem o kobiety" - kozaczył w rozmowie z Pudelkiem 43-letni Robert Kochanek. Sądząc po minie Kingi Zapadki, nie była ona zachwycona wylewnością chłopaka.

Robert Kochanek o związku z młodszą o 18 lat Kingą: "Muszę być wyrozumiały dla tej damy. Młodość ma swoje prawa"
Robert Kochanek o związku z młodszą o 18 lat Kingą: "Muszę być wyrozumiały dla tej damy. Młodość ma swoje prawa" (Instagram)
bEDaDDXF

Robert Kochanek jest starszy od Kingi Zapadki o 18 lat. Choć para zapewnia, że nie zwraca na to uwagi, różnica wieku czasem powoduje u nich sprzeczki. W rozmowie z Pudelkiem były tancerz przyznał, że musi nauczyć się bycia cierpliwym oraz wyrozumiałym dla 25-letniej partnerki.

Ten wiek ma bardzo duże znaczenie. Muszę się nauczyć cierpliwości. Nasze sprzeczki powstają z totalnym pierdół. Muszę być wyrozumiały dla tej damy. Młodość ma swoje prawa.

bEDaDDXH

Robert dodał również, że dzięki udziałowi w show zupełnie inaczej patrzy na samego siebie. Nieskromnie polecił każdemu mężczyźnie udział w programie, w którym to o mężczyznę starają się atrakcyjne kobiety. Sądząc po minie Kingi, nie była zachwycona wylewnością 43-latka.

Po tym programie zupełnie inaczej siebie widzę. Polecam, panowie, wylądować w takim programie. Zazwyczaj to ja zabiegałem o kobiety. Doświadczenie niesamowite - oznajmił.

Zobaczcie, co jeszcze powiedzieli nam Robert i Kinga.

bEDaDDXN
Zobacz także: Robert Kochanek o związku z młodszą o 18 lat Kingą: "Muszę być wyrozumiały dla tej damy. Młodość ma swoje prawa"
bEDaDDYi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(294)
Pimpulek
2 tyg. temu
Był tancerzem znanym ze swojego skilla, skończył jako podstarzały bawidamek śliniący się na widok młodki pod okiem kamer. Wymarzona kariera!
Monia
2 tyg. temu
Robert, tak Ci życie przeleci, powinieneś mieć już fajną żonę i dzieci, a nie młodą dziewczynę, która jeszcze musi się wyszaleć. Niech Wam się wiedzie, ale ....długo to chyba nie potrwa :(
Bell
2 tyg. temu
Jezu, ale z niego pozer sztuczny.
bEDaDDYj
Nbvc
2 tyg. temu
Mam nadzieje, że będą starać się i nie odpuszczą.
Dingo
2 tyg. temu
Kocham Was!!!!
Najnowsze komentarze (294)
Sandra
2 tyg. temu
Tak bym chciała jakby te zaręczyny to była prawda i jakby Kinia juz była ciąży. Bardzo im kibicuje. ROBERT NIE POPSUJ TEGO.
Gustaw
2 tyg. temu
Robert jak jest z Kingą, niech patrzy tylko w hej oczy
Ernestyna
2 tyg. temu
Kochani dużo rozmawiajcie,dbajcie o siebie, kochajcie się
Nbvc
2 tyg. temu
Mam nadzieje, że będą starać się i nie odpuszczą.
Elka
2 tyg. temu
Najwyższy czas, by zbudowali coś trwałego zawodowo i osobiście.
Julka
2 tyg. temu
Robert piekbie się wysławia, ma bogate słownictwo, brawo!
Fizjoterapeut...
2 tyg. temu
Robert ma piękną postawę. Bardzo pieknie stoi, cporusza się. Wszyscy mężczyźni powinni chodzic tak wyprostowani, kobiety też.
Zytka
2 tyg. temu
Wywiad sympatyczny.Chcialabym być na bieżąco, by wiedzieć, co u nich. Program bardzo polubiłam.
bEDaDDYb
Dingo
2 tyg. temu
Kocham Was!!!!
Anna
2 tyg. temu
Cudowna para
ciocia
2 tyg. temu
A ja im życzę dzieciaczka w najbliższym czasie. To wzmocni ich związek i będą myśleć poważnie o sobie.
Dara
2 tyg. temu
Jesteście beznadziejni i śmieszni związek bez przyszłość i to nie miłość to związek na pokaz
Lena
2 tyg. temu
Robert jest tak brzydki.. że aż piękny!😍 Cistek do schrupania!😊 Kinga.. życzę Wam wszystkiego najlepszego i mnóstwo szczęśliwych dni! 😊 Jeśli jest szczera miłość.. to nawet góry razem przeniesiecie! Trzymam baaaardzo mocno kciuki za Was!✊✊✊🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Sahin
2 tyg. temu
Uważam że to indywidualna decyzja wyboru partnerki czy partnera...wiek w tych czasach nie jest brany pod uwagę...wspaniale że jest miłość ...bo o to tu chodzi...krytyków mamy bardzo dużo ...ale samokrytyki brak....nigdy nie komentuję takich wydarzeń,tylko boli mnie że ludzie tak źle oceniają innych nie znając ich oczywiście...Różnica wieku w tym przypadku nie jest mega różnicą....nie w tych czasach nie w tym świecie😊
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaDDYU
bEDaDDYV
bEDaDDYW
bEDaDDYX
bEDaDDYY
bEDaDDYD