Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Robert Lewandowski POKONAŁ Annę w rankingu "najbardziej wpływowych osób w internecie"! Jessica Mercedes dopiero na 97. miejscu...

159
Podziel się:

W rankingu najbardziej wpływowych polskich influencerów nie brakowało zaskoczeń. Członkowie Ekipy Friza wyprzedzili Julię Wieniawę, a Joanna Jędrzejczyk... Małgorzatę Rozenek. Kilka znanych postaci pokonała także Sylwia Bomba.

Robert Lewandowski POKONAŁ Annę w rankingu "najbardziej wpływowych osób w internecie"! Jessica Mercedes dopiero na 97. miejscu...
Oto najbardziej wpływowe osoby w polskim internecie (AKPA)
bECldKjV

Nie jest tajemnicą, że media społecznościowe są obecnie nieodłącznym elementem budowania kariery w świecie show biznesu. Platformy takie jak Instagram służą nie tylko zawodowym influencerom, lecz również celebrytom - którzy chętnie wykorzystują swoje profile do kontaktów z fanami, a także promocji własnych marek oraz szeregu reklamowanych produktów. Liczba obserwatorów oraz zasięgi w sieci bez wątpienia są więc dla znanych osób czynnikami wartymi uwagi.

See Bloggers oraz Influtool ogłosiły właśnie nowy ranking najbardziej wpływowych osób w polskim internecie. Na szczycie tegorocznego zestawienia znalazł się Robert Lewandowski, który tym samym pokonał na tym polu żonę, Annę Lewandowską. Trenerka uplasowała się na czwartej pozycji. Lewych w rankingu rozdzieliła naczelna "power couple" polskiego internetu - Wersow oraz Friz.

Kolejne miejsca na liście najpopularniejszych polskich influencerów przypadły Martynie Wojciechowskiej, youtuberce i tiktokerce Julii Kosterze, znanej z Ekipy Friza Trombie oraz występującej w ostatniej edycji "Dance Dance Dance" Oli Nowak. Pierwszą dziesiątkę zestawienia zamykają natomiast kolejno inna członkini Ekipy Marcysia Ryskała oraz Julia Wieniawa.

bECldKjX

Ranking najbardziej wpływowych osób w polskim internecie bez wątpienia zdominowali młodzi influencerzy na co dzień zawodowo działający na Instagramie, YouTubie czy TikToku. Na szczycie drugiej dziesiątki zestawienia uplasowała się Sylwia Przybysz. Ukochany celebrytki Jan Dąbrowski zajął dopiero 48. miejsce.

Na liście nie zabrakło nazwisk ze ścisłej czołówki rodzimego show biznesu - Małgorzaty Rozenek (21.) oraz Magdy Gessler (22.). Co ciekawe "Perfekcyjną" oraz "kreatorkę smaku i stylu" wyprzedziła... Joanna Jędrzejczyk. Na wyższych niż celebrytki pozycjach znalazły się również takie postaci jak m.in. Lexy Chaplin (17.), Marcin Dubiel (16.), Natsuu (15.) czy Deynn (14.)

bECldKkd

Na liście bez wątpienia nie brakuje zaskoczeń. Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych Maffashion uplasowała się na 43. pozycji w rankingu. Kuczyńską wyprzedzili m.in. Jurek Owsiak (40.), Barbara Kurdej-Szatan (36.) czy znany z Ekipy Mini Majk (30.). Znacznie gorzej poszło jednak innej naczelnej rodzimej szafiarce, Jessice Mercedes. Celebrytka zajęła dopiero 97. miejsce w zestawieniu - a pokonały ją m.in. Małgorzata Kożuchowska (96.), Sandra Kubicka (92.) i Ola Ciupa (84.).

Na 60. miejscu listy pojawił się także Kuba Wojewódzki, którego pod względem popularności w sieci przebiły Viki Gabor (59.) czy Mamiko (57.). Jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów Krzysztof Gonciarz (50.) uplasował się niżej niż Wiktoria Gąsiewska (49.), Mama Ginekolog (46.) czy Roksana Węgiel (44.)

Dodę, która znalazła się na 64. miejscu wyprzedzili Stuu i influencerka Kinia Wiczyńska. Sylwia Bomba (66.) okazała się popularniejsza od Filipa Chajzera (68.), Natalii Siwiec (78.) czy znanej miłośniczki Justina Biebera, Angeliki Muchy (80.). Setkę najpopularniejszych osób w polskim internecie dumnie zamykają znana z "Gogglebox. Przed telewizorem" Ewa Mrozowska (98.) oraz zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise", Marietta Witkowska (100.)

Jesteście zaskoczeni wynikami rankingu?

bECldKke

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bECldKkf
bECldKkg
bECldKky
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Paula
3 miesiące temu
3/4 z wymienionych przez Was osób jest mi nieznana… Albo jestem zacofana, albo powinnam się cieszyć 😜
Heloł
3 miesiące temu
Jacy wpływowi? Na mnie te osoby nie mają żadnego wpływu, są mi totalnie obojętnie i nie interesują mnie. Nie są ważne dla mnie ich opinie, ich produkty, czy życie prywatne.
Milosc
3 miesiące temu
No dżesi „wpływowa” szczególnie jak sprzedaje tshirty warte 5 zł za 200 zł
bECldKkz
Niestety
3 miesiące temu
Przeraża mnie trochę ten ranking...
Blur
3 miesiące temu
Większość ludzi od "good looking'u"... Ludzie dziś mają takie niskie wartości... Brakuje ciekawych ludzi, z pasją. No może Martyna tu jeszcze wchodzi...
Najnowsze komentarze (159)
juror
3 miesiące temu
Pani Anno,proszę się nie martwić jest pani pierwsza w rankingu Głupoty !
lol
3 miesiące temu
Jak ktos ma beznadziejne zycie to sie interesuje bzdurami i
bolo
3 miesiące temu
i kogo to obchodzi
Ewa
3 miesiące temu
Ania, olej to. Trzymaj klasę wtedy będziesz bardziej tajemnicza i ciekawsza.
xyz
3 miesiące temu
I co ta kobieta teraz zrobi
ther
3 miesiące temu
kółko adorujących się wzajemnie gospodyń miejskich
kolo
3 miesiące temu
ale ci "infuasiery" (czy jakoś tam) są wspaniali
Ola
3 miesiące temu
Większość osób jest wam nieznana, co świadczy o tym, że większość z was nie orientuje się już w trendach internetowych, nie wie kogo młodzież i młodzi dorośli obserwują. Każde pokolenie ma celebrytow, których poznało, gdy się właśnie tym światem ingfluenserskim zaczęło interesować. A to, że nie znacie ludzi, którzy są na czele stawki pokazuje, ze pozostaliście wraz ze "starymi" influ, razem z nimi się starzejecie. Takie ciągle pisanie, że "połowy nie znam" pokazuje także pudelek pisze ciągle o tych samych osobach, a jak już napisze o kimś, kogo młodzi obserwują, to wtedy jest masa komentarzy "kto to", "kogo to interesuje". Więc może warto nie czytać o kimś kto was nie interesuje albo zwyczajnie zapoznać się z trendami? Nie zawsze też jest tak, że stare jest lepsze niż nowe...
bECldKkr
skok
3 miesiące temu
nawet wieniawa się załapała
szok
3 miesiące temu
ale głupoty, a zdjęcie lewych pokazuje jaka żonka jest wkurzona
buahaha
3 miesiące temu
A niby na co ci śmieszni ludkowie, których nawet nie znam mogą mieć wpływ???
robert
3 miesiące temu
lepiej być na 97 miejscu niż żadnym i kisić nie na puduleku.
Baśka
3 miesiące temu
Przecież są firmy które sprzedają lajki,obserwujacych
Didi
3 miesiące temu
Ta Sylwia i Ewa to niestety bardzo ograniczone światopoglądowo, językowe kobiety i to niestety rozumiem, że może się podobać w tym narodzie ale one są nudne do bòlu!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECldKlk
bECldKll
bECldKlm
bECldKln
bECldKlo
bECldKkT