Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Rodzice Eweliny z Russocic odznaczeni za ZASŁUGI DLA ROLNICTWA! Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk zmieni o nich zdanie?

575
Podziel się:

"Chciała na kasę się załapać? G**niara zas*ana, razem z mamusią" - obrażała niedawno byłą żonę Daniela i jej rodzinę. Myślicie, że znana z wyrafinowanego języka Danuta wycofa się ze swoich słów?

Rodzice Eweliny z Russocic odznaczeni za ZASŁUGI DLA ROLNICTWA! Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk zmieni o nich zdanie?
Danuta Martyniuk nie przepada za rodziną byłej synowej (iTurek.net, fot. Michał Jarek, ONS.pl)

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic nieoczekiwanie urósł w mediach do rangi ogromnego wydarzenia. Bez wątpienia przyczyniły się do tego wypowiedzi patocelebryty i jego rodzicielki Danuty "pozamykajcie te mordy" Martyniuk, którzy wyjątkowo krytycznie komentowali wyrok sądu. Mama Daniela nie lubi byłej synowej do tego stopnia, że nawet zażądała już zwrotu pierścionka zaręczynowego.

Jedną z najgłośniejszych wypowiedzi Danuty Martyniuk z ostatnich dni była prawdopodobnie ta o Ewelinie i jej rodzicach, za którymi wyraźnie nie przepada. Żona Zenka sugerowała bowiem, że była synowa jest niewdzięczna, a jej rodzina zwęszyła okazję na zarobienie na nieszczęściu "niewinnego" Daniela. Postawiła przy tym na dość kontrowersyjny dobór słów.

Chciała na kasę się załapać? G**niara zas*ana, razem z mamusią. (...) Jeszcze takich alimentów chcą. Od kogo? Od Zenka! - mówiła rozsierdzona żona znanego pieśniarza.

Zobacz także: Danuta Martyniuk pod sądem

Choć rodzina Eweliny z Russocic do tej pory nie komentowała sprawy, to media donoszą, że wiedzie im się całkiem nieźle także bez "alimentów od Zenka". Jak donosi portal iTurek.net, Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy zostali właśnie wyróżnieni odznaką "Zasłużony dla Rolnictwa", którą otrzymali z rąk ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Otrzymali ją, jak czytamy, "za osiągnięcia w dziedzinie rolnictwa, rozwoju wsi i rynków rolnych".

Państwo Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy otrzymali ją podczas odbywających się w Pólku niedaleko Bralina wielkopolskich dożynek. (...) Państwo Golczyńscy specjalizują się w produkcji gęsi i indyków przeznaczonych na tucz mięsny. Gospodarują na 390 ha ziemi, przy czym 30ha to własność natomiast 360 ha to dzierżawa z KOWR-u. Swoją przygodę z rolnictwem zaczynali 21 lat temu, niemalże od zera - dowiadujemy się z lektury wiadomości na stronie.

Warto przy tym wspomnieć, że rodzice Eweliny wcale nie muszą liczyć na alimenty od słynnego wodzireja, bo sami dysponują imponującym majątkiem. Swego czasu Super Express prześwietlił rodzinę Golczyńskich i okazało się, że ojciec Eweliny jest wielkopolskim milionerem i same ziemie w jego posiadaniu wyceniono na nawet 16 milionów złotych.

W 2017 roku firma ojca synowej Martyniuka wygenerowała przychody netto w wysokości 618 tysięcy złotych, o czym informował z kolei portal WP Finanse. Zasądzone alimenty są więc jedynie kroplą w morzu tego, co Golczyńscy mogą zapewnić swojej córce z własnej kieszeni, o czym Danuta "pozamykajcie mordy" Martyniuk najwyraźniej zapomniała.

Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(575)
Gość
2 lata temu
Rodzice Eweliny są normalni nie to co państwo M
Sowa
2 lata temu
Obserwuję cały ten rozwód u Państwa M.i napiszę swoją opinię zaznaczę od razu , że piszę jako osoba wykształcona i z miasta , ale karygodne dla mnie jest to , jak Pani Danuta wyśmiewa wiejskie pochodzenie synowej NIGDY nie pozwoliłabym sobie śmiać się z ludzi z małych miast czy wsi , dlatego , że ja zawsze oceniam ludzi patrząc na 3 rzeczy - co mają w głowie ( wrodzona inteligencja i kultura nie mylić z wykształceniem bo to co innego ) , co mają w sercu i jaki mają kręgosłup moralny . Znałam w życiu dużo osób ze wsi , które byłyi kulturalne , porządne , miały dobre serce i takt i kulturę i SZACUNEK do innych , znałam też ,,wykształconych ,, z miast , którzy byli chamscy , podli , bez kultury i z niskim poziomem wrodzonej inteligencji , słoma im z butów wystawała mimo , że byli z tytułami i z dużych miast ... Pani Danuto - obrażając ludzi ze wsi obraża Pani fanów Pani Męża , którzy przychodzą na Jego koncerty i kupują płyty czy kiedyś kasety .. gdyby nie ludzie ze wsi nie mielibyście Państwo majątku swojego , którym tak się chwalicie ... Zresztą o ile mi wiadomo Państwo chyba też wywodzą się ze wsi więc obraziła Pani również swoich sąsiadów ... szanuję ludzi ze wsi i z małych miast i z dużych też , jak powiedział pewien poeta ,, miej serce i patrzaj w serce ,, ( starodawny język ) , zresztą jakiś czas temu Pani Danuta pisała i mówiła o synowej , że jest jak córka , a teraz wylewa Pani swoje żale i traktuje MATKĘ SWOJEJ UKOCHANEJ WNUCZKI jak obywatela gorszej kategorii ... to odrażające ... i jeszcze wypowiedź apropos pytania czy ma Pani kontakt z wnuczka co Pani odpowiedziała ? że KUPIŁAM WÓZEK ZA 12 TYSIĘCY to świadczy o tym jakie ma Pani podejście do życia i innych ludzi , Pani wnuczka ma wywalone na cenę wózka ona chce MIŁOŚCI I CIEPŁA I SZACUNKU a nie prezentów za kilka średnich krajowych ale Pani tego nie rozumie , nawet w takiej chwili jak rozwód syna musiała się Pani pochwalić CENĄ prezentów , czy Pani zdaje sobie sprawę , że Pani wnuczka za kilkanaście lat przeczyta te wyzwiska , które Pani posłyła pod adresem synowej ? jak Ona się wtedy poczuje ? i to przechwalanie , że wózek za 12 tysięcy TO JEST MORALNIE ODRAŻAJĄCE i to świadczy o tym , jak Pani traktuje ludzi ... a wnuczka powinna mieć nazwisko Matki bo niestety ale ojciec musi zasłużyć by dziecko nosiło jego nazwisko ... ja też mam nazwisko Matki mimo , że rodzice byli małżeństwem , bo mój Ojciec nie zasłużył na to bym nosiła jego nazwisko ( swoje nazwisko zachowałam nawet po slubie ) ... to co Pani robi jak Pani opluwa synową to jest straszne , to hańba i wstyd ... niech się Pani opamięta póki czas ... chwali się Pani ilością prezentów markowych , cenami , luksusowymi produktami a od własnej synowej żąda Pani zwrotu pierścionka zaręczynowego przecież to jest kpina ten pierścionek powinna dostać Pani wnuczka , straszne jak to mówią , niektórzy są tak BIEDNI , ŻE JEDYNE CO MAJĄ TO TYLKO PIENIĄDZE ...
Iguana
2 lata temu
Dlaczego ta pani mówi o alimentach od Zenka? Wystarczy pogonić synusia do pracy żeby ze swoich dochodów płacił na byłą już żonę i córeczkę.
Dziewczyna
2 lata temu
Rodzice dziewczyny nie robią dramy z tego że ich córka wyszła za mężczyzne z ,,problemami,, emicjonalnymi . Tylko pani Danusia ośmiesza siebie i swoją rodzinę tymi złośliwymi wpisami. Myśli pani że Danielek to dobra partia ? 30 letni chłop o mentalności rozchwianego nastolatka. Bez szkoły, bez pracy, bez ambicji. Co on sobą przedstawia ? Żałosne nic
Aga
2 lata temu
Danusiu kochana, napisz proszę ile miesięcznie dajesz swojemu synowi na życie, a ile synowej i wnuczce ? Mam nadzieję, że synowej i wnuczce więcej, bo twojemu synowi-nieudacznikowi to kasa wybitnie szkodzi !
Najnowsze komentarze (575)
gosc
2 lata temu
Rodzice Eweliny juz na slubie wygladali jak arystokracja przy martyniukach. niestety nie wychowali corki, w wieku 18 lat zaszla w ciaze z facetem o 10 lat starszym, w tym wieku to przepasc. to nie te czasy, ze ciaza rowna sie malzenstwo do smierci.
Mila
2 lata temu
"specjalizują się w produkcji gęsi i indyków przeznaczonych na tucz mięsny." TUCZ MIĘSNY - i wszystko jasne! Tony cierpienia żywych istot!
Basia
2 lata temu
Jak to skomentowac ........Znam ludz ze Wsi Wspanialych Wyksztalconych ......A Martyniuki ....psuja te Opinie ...zwlaszcza kultura PANI ?......martyniuk
thea
2 lata temu
naprawdę współczuję tej dziewczynie
Kuba
2 lata temu
Pani Martyniuk nie zmieni o nich zadania, bo dalej są "ze wsi". A to według p. Danuty dyskryminuje ich jako porządnych ludzi.
gość
2 lata temu
Gdy kiedyś zabraknie "starych" Martyniuków, "dziedzic" Daniel roztrwoni ich majątek w oka mgnieniu. Przyjdzie czas, że wyląduje na zasiłku.
gość
2 lata temu
Dance wydaje się, że wspieranie dorosłego syna, bez względu na to, co on robi, to honor, obowiązek i dowód miłości. Tymczasem w swojej głupocie i zaślepieniu nie zdaje sobie sprawy z tego, że pomaga mu w dalszej degeneracji.
gość
2 lata temu
Zastanawiające jest to, jak ta dziewczyna mogła się "spiknąć" z takim typem? Niestety, nie świadczy to o niej dobrze, mimo młodego wieku.
ewa
2 lata temu
i takie elity promuje TVP żenada
Miki
2 lata temu
Danuta wyglada,jak matka Zenka.
????
2 lata temu
´Co ludzie ciagle z ta "Danusia",czy to nie Danuta?
gość
2 lata temu
Alimentów chce od ojca córki a że on niewydolny to nie jej wina.Pierścionek powinna oddać po co taka pamiętka która rani
Monique
2 lata temu
"Państwo Golczyńscy specjalizują się w produkcji gęsi i indyków przeznaczonych na tucz mięsny. "- obrzydliwe, dorobkiewicze kosztem zwierząt. "produkować" to można samochody ale nie żywe, czujące istoty.
Alicja 🤓
2 lata temu
Ci ludzie wypracowali swoj majątek a nie wyskakali na scenie, dla tego mają kulturę nie to co Danusia ze słomą w butach i jej chory synalek. A alimenty niech płacić chociaż na waciki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie