Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Danuta Martyniuk żąda ZWROTU pierścionka zaręczynowego od byłej synowej: "To PONAD STULETNIA pamiątka"

469
Podziel się:

Matka okrytego złą sławą patocelebryty nie kryje swojego oburzenia "niewdzięcznością" byłej synowej. Uda jej się odzyskać błyskotkę?

Danuta Martyniuk żąda ZWROTU pierścionka zaręczynowego od byłej synowej: "To PONAD STULETNIA pamiątka"
Danuta Martyniuk żąda pierścionka zaręczynowego od byłej synowej (East News)

6 października minęłyby 2 lata od jednego z głośniejszych ślubów ostatnich lat, czyli tego zawartego przez niesfornego syna Zenona Martyniuka, Daniela i niejakiej Eweliny z Russocic. Niestety, małżeństwo Daniela i matki jego dziecka zakończyło się praktycznie tuż po hucznej ceremonii: to właśnie wtedy, tuż przed sylwestrem, w domu Martyniuków miało dojść do awantury, w trakcie której Daniel rzekomo zamknął drzwi przed ciężarną żoną.

Potem było już tylko gorzej: oskarżenia Daniela kierowane w stronę żony i teściowej, publiczne awantury czy wreszcie pobyt w areszcie. Mimo usilnych prób ratowania sytuacji przez Martyniuka juniora - publikowania ckliwych, rodzinnych zdjęć, sąd orzekł, że małżeństwo z Eweliną rozpadło się z jego winy.

Jak można się było spodziewać, na wtorkowej rozprawie rozwodowej znany patocelebryta stawił się w towarzystwie troskliwej mamy, która nie kryła swojej awersji do byłej synowej. Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk uznała za skandal zasądzenie na rzecz byłej żony Daniela dwóch tysięcy złotych oraz 1200 złotych miesięcznych alimentów na córkę, o czym dała zresztą znać stojącym pod sądem reporterom.

Zobacz także: Danuta Martyniuk pod sądem

O ile jeszcze jakiś czas temu Danusia kochała Ewelinę "jak drugą córkę", teraz relacja z synową wygląda zupełnie inaczej. Jak zdradziła Martyniuk, Ewelina ma utrudniać Danielowi widywanie się z dzieckiem, co ostatecznie przelało czarę goryczy. W świetle ostatnich wydarzeń żona discopolowca postanowiła rozliczyć dziewczynę dosłownie ze wszystkiego: zaczynając od alimentów, a kończąc na... pierścionku zaręczynowym. Jak się okazuje, błyskotka jest wiele warta.

W rozmowie z Faktem kobieta opowiedziała o swoim zaangażowaniu w pomoc Ewelinie, po kolei wymieniając swoje "dobre uczynki". Udostępnienie synkowi pierścienia było jednym z nich.

Wózek też kupiłam, Cybexa za 12 tysięcy złotych. Dałam pierścionek zaręczynowy swój ponad stuletni, pamiątkę. Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek - narzekała mama Daniela.

Myślicie, że Danucie uda się odzyskać rodzinną pamiątkę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(469)
bolek
2 lata temu
Pani Danuto, ile pani lat w życiu przepracowała? Czy też jak syn robi Pani za rzep? Czyj to był pomysł i kto nalegał na ślub w Pani przypadku (też była Pani w ciąży). Dla kasy, sławy czy żeby wyrwać się ze wsi?
Anna
2 lata temu
Teraz zamiast potocznej Grażyny czy Haliny powinno się mówić ale Danka 😂
Aga
2 lata temu
Pani Ewelina wykazuje się klasą której ewidentnie brak Pani Danucie. Dziewczyna nie komentuje i nie robi z siebie ofiary, nie ma też parcia na szkło. Brawo 👏
Kloc
2 lata temu
Danka Kobieto nie ośmieszaj się ! ! !
Docałaprawda
2 lata temu
Zgadzam się. Też mieszkam w Grabówce- tylko na szczęście kilka ulic dalej od nich Danka jest wyśmiewana w sklepie i pokazywana palcami nie dlatego że jest żoną diacopolowca tylko dlatego jak się zachowuje, poniża ludzi w naszym mieście, myśli że jest królową, jak wychowała synka i jak się zachowuje pod wpływem wódki. słyszałem też że była w stanie kierować autem pod wpływem. Wiadomo po kim Danielek wpadł na taki cudowny pomysł jazdy po pijanemu. Ta rodzina to czysta patologia i zagrożenie u nas w Grabówce począwszy od rodziców do synalka.......
Najnowsze komentarze (469)
Sandra
2 lata temu
Ale wstyd
1111
2 lata temu
Wstyd dla Martyniukow.
Olka
2 lata temu
Murem za Eweliną!!!!
Ewa .
2 lata temu
100 letnia pamiątka wartości 1500 - 2000 zł .
Gracja
2 lata temu
Disko polo za darmo
Torebka
2 lata temu
Danka..to twój syn będzie zareczał się A Ty będziesz odbierać??? Masz wnuczeke zostaw ten pierścionek...A tak naprawdę to wyzygalas co i za ile kupiłaś. Wstyd Danka..trzeba było poskromić syna.
Nina
2 lata temu
Kobieta z klasą oddała by pierścionek skoro rozwód wzięła.
Madi
2 lata temu
Jeśli sam by kupił dziewczynie pierścionek to powinna to zatrzymać, jeśli jednak to faktycznie pamiątka rodzinna-powinna go zwrócić.
123
2 lata temu
P. Danuto, to wnuczce Pani kupowala, nie synowej!
Lll
2 lata temu
Nie jestem fanką Zenka ,ale żona i syn zbierały jego nazwisko ,powinien jak najszybciej odciąć się od nich.
Tiko
2 lata temu
Weź się kobieto lepiej nie osmieszaj
Atos
2 lata temu
Hipermegapatopmaryniuki...
Nici
2 lata temu
Kobieto wozek dla wnuczki kupilas nie dla jej matki skoro zada zwrotu wszystkich zeczy to co z prezentami dla wnuczki tez ma je oddac kobieta z ( zero)klasy
Agusia
2 lata temu
Nawet gdyby Ewelina oddała ten piercionek (chociaż nie musi) to już to widzę jak wnuczka Danki go przyjmie...Danuto trochę klasy. A tak nawiasem mówiąc to Danielek sam powinien na pierścionek zarobić, a nie brać od mamusi jakis stary, nie wiadomo z jaką przeszłością pierścionek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie