Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Skruszony" Daniel Martyniuk publikuje przeprosiny dla byłej dziewczyny i jej rodziców: "Przepraszam za dokuczliwe słowa"

129
Podziel się

Jeszcze tydzień temu 31-latek twierdził, że rodzina Faustyny to "banda oszustów, którzy kupili sobie dyplomy i wstrzykują ludziom benzynę w usta".

"Skruszony" Daniel Martyniuk publikuje przeprosiny dla byłej dziewczyny i jej rodziców: "Przepraszam za dokuczliwe słowa"
Daniel Martyniuk publikuje przeprosiny (Instagram)
bCYhrmwR

Od niemal dwóch lat jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju "kariery" Daniela Martyniuka. Syn "króla disco polo" rozpoczął 2019 rok z przytupem, kiedy w sylwestra nie chciał wpuścić do domu ciężarnej żony. Potem było coraz ciekawiej. Wyzywał Ewelinę publicznie od nimfomanek i twierdził, że teściowa wymusiła na nim groźbami ślub z blondynką z Russocic.

Następnie Daniel wpadł w ciąg imprez, w trakcie którego uciekał z kwarantanny, awanturował się publicznie, a nawet trafił do aresztu.

Kiedy odkrył, jaki zasięg mają jego wpisy w mediach społecznościowych, zaczął nagrywać też filmiki, w których m.in. "pozdrawiał" Kamila Bednarka środkowym palcem oraz szkalował hotel, w którym nigdy nie był.

bCYhrmwT

Ostatecznie właściciele hotelu dowiedli, że słowa Daniela nie miały nic wspólnego z prawdą i postraszyli go pozwem, w wyniku czego skruszony 31-latek zamieścił przeprosiny i przyznał, że to nieprawda, iż "piwo jest tam skiśnięte, łóżka przeżerają mole i w ogóle nie warto tam być".

Daniel Martyniuk znowu śpiewa i obraża Kamila Bednarka "Bob Marley przewraca się w grobie"

Lista osób które poczuły się obrażone słowami i zachowaniem Daniela jest jednak znacznie dłuższa.

bCYhrmwZ

Są na niej m.in. jego była dziewczyna Faustyna i jej rodzice, lekarze. W trakcie jednej z ostatnich podróży pociągiem Daniel twierdził, że to "banda oszustów, którzy kupili sobie dyplomy i wstrzykują ludziom benzynę w usta".

Teraz na jego InstaStories ukazały się przeprosiny.

Najmocniej przepraszam Faustynę oraz lekarzy Marenę i Łukasza (...) za dokuczliwe słowa wypowiedziane w sposób publiczny - kaja się młody Martyniuk.

bCYhrmxa

Przypomnijmy, że na 21. września zaplanowana jest pierwsza rozprawa rozwodowa Daniela i Eweliny, a patocelebryta obawia się ponoć, że sąd orzeknie o jego winie za rozpad małżeństwa. Być może więc próbuje naprędce zatrzeć złe wrażenie po tym, co wyprawiał w ostatnich miesiącach. A może po prostu boi się kolejnych spraw sądowych o zniesławienie...

Myślicie, że powinien opublikować też przeprosiny dla żony nazwanej nimfomanką i teściowej oskarżanej o to, że mu groziła?

bCYhrmxb
bCYhrmxu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(129)
Klara
5 dni temu
Dla niego nie ma juz ratunku. Szkoda jego dziecka tylko
Kasia
5 dni temu
Przestańmy wchodzić na artykuły o nim, on ma jakieś zaburzenia. Oby się kiedyś zaczął leczyć... wszystkiego dobrego
1234
5 dni temu
PEWNIE TO MAMA NAPISAŁA A NIE ON
bCYhrmxv
Leniwy książę
5 dni temu
Wytrzeźwiał i przyniósł kwiatki...
Haha
5 dni temu
Co on ma w tej głowie
Najnowsze komentarze (129)
gość. POLKA
3 dni temu
Syn Pana Martyniuka czlowiek ktory nie jest sam za siebie odpowiedzialny nie mowiac o zonie dziecku. Szczesciem dla jego zony powinno byc jedno zyj i pozwol nam zyc zbajerowany zmeczony imprezowicz.
Bia
4 dni temu
Pewnie Podlasie jest dumne z tego człowieka .
Mmo
4 dni temu
Teraz to już na bank będzie z orzeczeniem o jego winie, bo albo mu się urywa film jak się porobi, albo to jakaś afektywna dwubiegunowa :/
BCD
4 dni temu
Ogarnij się gościu!!!
Jędrula
4 dni temu
Ale macie temat. W tym kraju tylko takie sensacje się liczą. Piwo wóda coś wciągnąć i życie sie toczy. A wartość zerowa.
MNM
4 dni temu
Dajmy mu się rozwijać.Niech zaśpiewa w Opolu i w Sopocie.
solo
4 dni temu
oj Daniel, długo Ty synek nie pożyjesz z takim trybem zycia :)
kol
4 dni temu
po co piszecie o tym człowieku to jest dno A wy podniecacie się kim takim żenada
bCYhrmxn
Piotr
5 dni temu
Pytam kto on jest !!!! To noblista? Ważna postać świata polityki? Ludzie nie zawracajcie głowy takimi osobami.
Harry
5 dni temu
Martyniuki to Niziny Społeczne/patogia są instytucje które być może są w stanie pomóc tej rodzinie
Jjjaaa
5 dni temu
Ale całkiem nieźle zaśpiewał.
kik
5 dni temu
Patrzę na Daniela i widzę i słyszę mamusię Danusię
Rico
5 dni temu
Tatuś to tylko potrafi mówić... KOCHANI NO W GÓRĘ RĄCZKI I TAK NA OKRĄGŁO a synus robi co chce i tylko wstyd przynosi. Wasza wina państwo Martyniuk
Matka
5 dni temu
A ja mam wraźenie, źe w tej rodzinie problem jest nie tylko z Danielem. Cała rodzina jest dysfukcyjna. A miłość Zenka do Danusi tylko na pokaz.
...
Następna strona
bCYhrmxP