Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"Skruszony" Daniel Martyniuk PRZEPRASZA hotel w Białymstoku: "Zamieściłem film zawierający NIEPRAWDZIWE INFORMACJE"

92
Podziel się

Trzy tygodnie temu patocelebryta upublicznił nagranie, w którym wiesza psy na jednym z podlaskich hoteli. Uniknie kolejnej rozprawy sądowej?

"Skruszony" Daniel Martyniuk PRZEPRASZA hotel w Białymstoku: "Zamieściłem film zawierający NIEPRAWDZIWE INFORMACJE"
Daniel Martyniuk przeprasza za zniesławienie hotelu (Instagram)
bDgnJiCZ

Daniel Martyniuk wyjątkowo ciężko zapracował na swój status patocelebryty. Jedyny syn gwiazdora disco polo od miesięcy staje się ofiarą kłopotów, które sam regularnie na siebie sprowadza. Nie pomogło wywiezienie go przez rodziców do Puszczy Białowieskiej ani dziesiątki rozmów "dyscyplinujących", jakie przeprowadzał z nim Zenek. Krnąbrny 31-latek tkwi w imprezowym ciągu i desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę. Pod koniec sierpnia Martyniuk junior po raz kolejny zawitał na afiszach, gdy publicznie skrytykował jeden z podlaskich hoteli, w którym miał "nieprzyjemność" się zatrzymać.

Ku zaskoczeniu patocelebryty, właściciel rzeczonego obiektu postanowił skonfrontować dziedzica estradowej fortuny za pośrednictwem mediów społecznościowych, zaznaczając, że pan Daniel nigdy nie był gościem jego hotelu. Oprócz tego zagroził mu, że sprawa z pewnością trafi na drogę sądową. Zaledwie kilka godzin później zlękniony Daniel odpowiedział na zarzuty mężczyzny, stwierdzając, że "padł ofiarą manipulacji".

bDgnJiDb

Daniel Martyniuk znowu śpiewa i obraża Kamila Bednarka "Bob Marley przewraca się w grobie"

Jak można było się spodziewać, na tym się nie skończyło. We wtorek, prawie trzy tygodnie po całym zajściu, na profilu Martyniuka pojawiły się obszerne przeprosiny, w których skruszony 33-latek kaja się, prosząc o wybaczenie za swoje skandaliczne słowa.

Ja, Daniel Martyniuk, oświadczam, że w dniu 27 sierpnia 2020 roku na moim profilu w serwisie Instagram zamieściłem film zawierający krzywdzące dla spółki SANTANA SKŁODOWSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Białymstoku, będącej właścicielem Hotelu i Sal Bankietowych Santana w Białymstoku, nieprawdziwe informacje, wskazujące że:

bDgnJiDh

1. Salę bankietową są jednymi z gorszych na całym świecie, podaje się tam skiśnięte piwo i wszystko jest zepsute,

2. Hotel Sanrana jest bardzo zepsutym hotelem, łóżka przeżerają tam mole i w ogóle nie warto tam być.

W związku z powyższym przepraszam spółkę SANTANA SKŁODOWSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Białymstoku za naruszenie jej dóbr osobistych, co mogło narazić ją na utratę zaufania klientów i potencjalnych klientów zainteresowanych usługami Hotelu i Sal Bankietowych Santana w Białymstoku.

Myślicie, że tym razem uda mu się uniknąć kolejnej rozprawy sądowej?

bDgnJiDi
bDgnJiDj
bDgnJiDC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
???
miesiąc temu
No.... hotel pogroził paluszkiem skuteczniej niż Zenek i Danka. 🤨🤔😂
Wiola
miesiąc temu
Zapewnie Zenek załatwił sprawę, a oprócz zadośćuczynienia warunkiem hotelu były jawne przeprosiny
.......
miesiąc temu
Źle się to wszystko skończy
bDgnJiDD
Rena
miesiąc temu
Ten facet to kompletna porażka!
Aaaa
miesiąc temu
Zwykły 🐏
Najnowsze komentarze (92)
solo
miesiąc temu
pewnie mamusia dyktowala pracownikowi a daniel mial uznac to jako pisane przez siebie. festiwal zenady
ręce opadają
miesiąc temu
Nie ma co przywiązywać wagi do tych przeprosin, bo jutro Daniel coś wypije, czy tam wciągnie i znowu popłynie...
Edi
miesiąc temu
Robi wszystko żeby zwrócić na siebie uwagę. A że niczym nie potrafi zabłysnąć to robi co robi. Żałosne
adam
miesiąc temu
czego można się spodziewać po takim , co nie potrafi niczego uszanować
edek
miesiąc temu
Właściwie to dla jego dobra powinien mu ktoś dokopać, może potem...
jkuui88
miesiąc temu
Jeżeli tu na prawdę pod nickiem Danuta M komentuje mama Daniela to weźcie sie ludzie opanujcie z osądami to starsza kobieta jest. Mimo wszystko żal kobieciny i jej syna też. Czasem nie idzie w życiu tak jak byśmy chcieli, nie zawsze mamy na wszystko wpływ. Czasem życie bez ostrzeżenia da po mordzie i ciężko sie podnieść. Życie na tym padole to nie koncert życzeń ani zabawa na placu zabaw
obserwator
miesiąc temu
Kochani moi!-ale uczepiliście się tego Daniela.Iluż tu jest psychologów,filozofów,którzy wszystko wiedzą najlepiej,Gołym okiem widać,że chłopak ma duże,wewnętrzne problemy,i przede wszystkim wymaga pomocy ,bo z takiego ''doła'' nie jest łatwo i szybko wyjść na prostą, wymaga to czasu ,cierpliwości ,i żmudnej pracy,a nie ciągłej krytyki,i mieszania go z błotem.Obecnie wymaga On fachowego wsparcia,rady oraz wsparcia bliskich i jego przyjaciół.Powodzenia Daniel-wez się w garść-chłopie całe życie przed Tobą!
Danuta M.
miesiąc temu
Daniel to dobry chłopiec. Wszystko przez Faustynę i inne kobiety, które spotykał na swojej drodze i to przez nią opuścił studia. Teraz ma prawo się wyszumieć, bo młodym jest się raz, a napewno nadejdzie taki moment, że wróci na zajęcia i będzie cenionym nawigatorem. Proszę nie krytykować, nie znając sytuacji
bDgnJiDv
Zuzka
miesiąc temu
Jest jaki jest, ale swoją drogą mega przystojny z niego koleś. Podoba mi się 😍
Do Daniela
miesiąc temu
Wiesz ile jest osób które chciałyby być w Twojej skórze? Człowieku ty wygrałeś los na loterii a tego zwyczajnie nie umiesz dostrzec. Choćby to że nie masz 33 lata i nie jesteś sierotą. Wiesz ile ludzi w tym wieku nie ma już np taty? A Ty masz tatę i mamę którzy Cię kochają i Ci pomagają, nie jesteś sam człowieku. Widać że zrobiliby wszystko żebyś był szczęśliwy. Kolejna rzecz masz coś cennego czym jest zdrowie i czas. Masz 33 lata ( a nawet wyglądasz na mniej bo masz dobre geny) co oznacza że całe życie jest przed Tobą. Może to być piękne i wartościowe życie. Poskładaj to co się zepsuło, wszystko da się cofnąć. Może wróć na studia, rób to co lubisz, zajmij się tym co nie sprawia Ci stresu. Kochaj rodziców i żyj tak aby byli z Ciebie dumni albo żeby chociaż się nie wstydzili. Może przejdź na jakąś dietę, może keto która będzie wymagać od Ciebie dyscypliny. Zapisz się na siłownię, zacznij uczyć się nowego języka, podróżuj, zwiedzaj świat i definitywnie pożegnaj się z alkoholem. Picie jest już niemodne. A potem spotkasz prawdziwą miłość i ułożysz sobie życie prywatne. Zacznij działać teraz! Powodzenia
Danuta M.
miesiąc temu
Proszę nie pisać na temat mojego dziecka nieprawdziwych informacji. Nic Państwo nie wiecie o nas i naszym życiu!
GDANSK
miesiąc temu
Skruszony (?) Smiechu warte. On jest jak " Kinderei Überaschung " jajko niesopdzianka. Chwila i znow cos wywinie. A Pani mamusia dalej bedzie go bronic...
Filip
miesiąc temu
Hotel powinien go pozwać a Zenek odciąć Daniela od kasy. Wtedy moźe zmądrzeje.
Bardzo 👍
miesiąc temu
Ale jaka reklam. Ile osób od razu wygooglowalo ten hotel? Ja tak😂
...
Następna strona
bDgnJiDX