Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Rok po śmierci Aarona Cartera życie straciła jego siostra. Bobbie Jean Carter miała zaledwie 41 lat

84
Podziel się:

Rodzina Carterów przeżywa kolejną tragedię. W przeddzień świąt Bożego Narodzenia poinformowano o śmierci Bobbie Jean Carter, trzeciej z rodzeństwa Nicka Cartera z Backstreet Boys, która przedwcześnie straciła życie. Ponownie w grę miały wchodzić narkotyki.

Rok po śmierci Aarona Cartera życie straciła jego siostra. Bobbie Jean Carter miała zaledwie 41 lat
Nie żyje Bobbie Jean Carter (fot. Getty)

Aż trudno w to uwierzyć. Zaledwie rok temu żegnaliśmy Aarona Cartera, muzyka i młodszego brata Nicka Cartera z Backstreet Boys, a teraz dowiadujemy się, że życie straciła kolejna z jego sióstr - Bobbie Jean Carter. Wiadomość o śmierci kobiety została potwierdzona przez wiele źródeł - w tym TMZ i People. Dokładna przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona, choć niewykluczone, że do tragedii przyczyniły się liczne nałogi, z którymi Bobbie Jean walczyła od lat.

Zobacz także: Niespodzianka w kapsułkach do prania. Przemytnicy wpadli w Polsce

Matka nieżyjącej Bobbie Jean Carter zabiera głos

Portal TMZ dotarł do Jane Carter, matki Bobbie Jean. Nestorka doświadczonego licznymi tragediami rodu nie kryła swojego bólu.

Jestem w szoku. Będę teraz potrzebowała czasu, aby zrozumieć tą okrutną rzeczywistość. To się dzieje po raz trzeci. Gdy będę w stanie myśleć trzeźwo, opublikuję pełne oświadczenie. Do tego czasu prosiłabym, aby pozwolić mi w spokoju przeżywać żałobę.

Jane Carter wspomniała także o swojej wnuczce, którą osierociła jej córka.

Choć ból rodzica, który utracił dziecko, jest koszmarny, ból dziecka, które utraciło rodzica, musi być jeszcze bardziej dotkliwy. Proszę was o zrozumienie i odmówienie modlitwy za moją najkochańszą 8-letnią wnuczkę, Bellę, która już wcześniej straciła ojca, a teraz została też bez matki.

Nad rodziną Carterów ciąży klątwa?

Bobbie Jean przez długie lata walczyła z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Jej zmagania z chorobą były częściowo udokumentowane w programach telewizyjnych, w których występowała z resztą rodziny.

Śmierć Bobbie Jean jest trzecią tego typu tragedią, która dotknęła rodzinę Carterów na przestrzeni ostatniej dekady. Ciało Aarona Cartera znaleziono zatopione w wannie w listopadzie zeszłego roku. W 2012 roku jako pierwsza z rodzeństwa życie straciła Leslie Carter. Jako przyczynę zgonu ustalono przedawkowanie narkotyków.

Jedynymi z piątki rodzeństwa, którzy przeżyli, są obecnie Nick i Angel.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
ii.
7 miesięcy temu
Sława i bogactwo nie dają szczęścia. Gdyby byli zwykłymi, nieznanymi Czarterami, pewnie teraz wszyscy siedzieli by radośnie przy jednym stole.
Mari
7 miesięcy temu
Boże miej w opiece tą kobietę i całą rodzinę Pozdrawiam
Ktoś
7 miesięcy temu
Ludzie! Jaka ta rodzina jest napiętnowana jakimś złym losem.
Przykre
7 miesięcy temu
Jakie to musi być uzależnienie że ludzie wybierają to zamiast dzieci, rodziny. Weszłam kiedyś na profile dziewczyny uzależnionej, piękna, młoda i już też nie żyje i tam tyle komentarzy było osób które też są uzależnione. Szkoda że człowiek sięga po coś takiego wiedząc już co to robi z człowiekiem :(
Marlena
7 miesięcy temu
Co tam się musiało dziać w tej rodzinie....musieli doświadczyć mocnych traum w dzieciństwie i stąd alkoholizm, narkotyki....
Najnowsze komentarze (84)
Morgana
7 miesięcy temu
mamusia nie ma co narzekać - jak dzieci wychowała, tak teraz plony zbiera...
Lilith
7 miesięcy temu
Całe szczęście że Nick tego nie bierze. Nie wygląda jakby brał, no i gdzieś mówił że wciąż pracuje w BSB, bo utrzymuje rodzinę, no i musi wyglądać jak ten stary Nick z lat 90.
Wiedzma
7 miesięcy temu
Czemu brali? Tak złe mieli życie, że musieli uciekać w narkotyki? Nie sądzę, pewnie ciekawość jak to jest, złe towarzystwo towarzystwo i taki efekt mamy. Jak widać można kogoś wciągnąć w narkotyki, zwłaszcza wrażliwą osobę, pokazuje to przykład Gabriela, który jak tylko zadał się z tą pluskwą, stracił życie.
Ann
7 miesięcy temu
Matko mieć 5 dzieci i stracić 3-jke przez dragi to niepojęte
Krzysiek
7 miesięcy temu
Ale matka prezent córce zrobiła 🤦
max
7 miesięcy temu
tak to jest z bogaczami oni nic dobrego nie potrafią zrobić , nic pozytywnego tylko siebie zniszczyć bo mali nie potrafią udźwignąć sukcesu
Hania
7 miesięcy temu
Matka nie widziała ze jej córka bierze narkotyki?
Lala
7 miesięcy temu
To fajnie tam się musiało dziać w tej rodzinie jak już 3 z 5 rodzeństwa się zaćpała XD
Trubs🤠
7 miesięcy temu
Nick też się bral. Miał kilka odwykow. Narkotyki brał razem z Aaronem. Na szczęście się opamietal. Ma rodzinę żonę dzieci i żyje. Ale tyle traum i nieszczęść po drodze...
koko
7 miesięcy temu
Czyli dwie siostry i brat zmarli przez narkotyki
Wtffff
7 miesięcy temu
Jakim to trzeba byc egoista zeby zostawic 8 letnie dziecko..
Ania
7 miesięcy temu
Jakieś fatum ciąży na tej rodzinie. Nie wiem jak mama tych dzieci zniesie jeszcze i to . Wnuczka ośmioletnia bez rodziców, tyle nieszczęść w jednej rodzinie . Przykre ...
Lost
7 miesięcy temu
Współczuję matce, stracić trzecie dziecko i do tego przed narokotyki.... Brak słów.
Pato
7 miesięcy temu
Ja pamiętam ten ich reality show, oglądało się czasem za dzieciaka taką patologię... Ten ich rodzinny reality show polegał w skrócie na: przekleństwach, braku obowiązków, spaniu do późna, całodniowych i całonocnych imprezkach z alkoholem i jeszcze większą ilością przekleństw, kacu następnego dnia i tak w kółko. Oni wtedy nawet jakoś starzy nie byli, nasto i dwudziestolatkowie, widać było że bogaci, ale nic ze swoim życiem nie robią, żyją z dnia na dzień. A zaczęłam to oglądać, bo kojarzyłam Aarona z mojego ulubionego serialu dla nastolatek: Lizzie MacGuire... grał tam jej chłopaka, śpiewał dla niej piosenki, nie mogłam uwierzyć, że to ta sama osoba...
...
Następna strona