Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

"Rolnik szuka żony": Diana z poprzedniej edycji romansuje z Dawidem z obecnej? (FOTO)

42
Podziel się

Są już dowody… Jak zdołali się poznać?

"Rolnik szuka żony": Diana z poprzedniej edycji romansuje z Dawidem z obecnej? (FOTO)
Uczestnicy "Rolnika" mają romans?! (Instagram, Facebook)
bDJVCRVh

Rolnik szuka żony od lat jest flagową produkcją TVP, a jego uczestnicy uznawani są za swego rodzaju celebrytów. Trzeba przyznać, że prawie wszystkim jakoś się udało. Nawet Adam Kraśko odniósł swego rodzaju sukces i skakał do wody w programie Polsatu. Był oceniany przez samą Danutę Stenkę – o takim skrzyżowaniu wątków nie marzył nawet Pudelek.

Zobacz także: Marta Manowska o parach homoseksualnych w "Rolnik szuka żony": "Nie zgłosiła się jeszcze taka osoba"
bDJVCRVj

Obecnie trwa już siódma edycja programu. Bierze w niej udział 30-letni Dawid Noweta z Wielkopolski, który co prawda zaprosił do domu trzy kandydatki, ale wszystko wskazuje na to, że myśli o innej... Tą inną ma być nie kto inny, tylko Diana Stankiewicz z poprzedniej odsłony programu! Diana dała się zapamiętać jako dziewczyna, która ostatecznie pogrążyła Seweryna Nowaka. Miłosny trójkąt Seweryn-Diana-Marlenka był najciekawszym momentem w całej historii Rolnika.

O tym, że coś jest na rzeczy między Dawidem a Dianą, świadczą dowody z mediów społecznościowych. Pod ostatnim zdjęciem dziewczyny, która bawiła się na weselu, pojawiły się kokieteryjne komentarze rolnika. "Ładne masz te oczy, ładne, zielone" – napisał, a Diana dała się wciągnąć w konwersację, którą skwitowała: "Widzisz jak się zgrało zielone oczy, zielona sukienka tylko brakuje chyba znalazłem żonę". Czyżby więc rolnik zakochał się w niedoszłej wybrance uczestnika poprzedniej edycji? 

Jakby tego było mało, jakiś czas temu Dawid pochwalił się prezentem, jaki otrzymał od kogoś z Suwałk. To kubek ze zdjęciami miasta, który rolnik okrasił jeszcze emotką serduszka. Jak wiadomo, z Suwałk jest Diana...

bDJVCRVp

Może faktycznie coś jest na rzeczy? Pytanie tylko, jak poznali się ze sobą uczestnicy programu. Nie od dziś wiadomo bowiem, że w Rolniku dość często pojawiają się osoby, które już gdzieś widzieliśmy...

bDJVCRVq
bDJVCRVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(42)
Grazia
3 miesiące temu
Oglądałam tamtą edycje Rolnika,gdzie wystąpiła Diana bardzo mądra i inteligentna dziewczyna.Dawid jest bardzo wrażliwy i dobry chłopak,zasługuje na taką dziewczynę,jaką jest Diana.Życzę im wszystkiego dobrego,żeby im się powiodło.
Zyczenie
4 miesiące temu
Dawid, powinieneś wydorośleć.
szczęście
4 miesiące temu
Martynko, jesteś mądrą i ładną kobietą, na pewno znajdziesz swoje szczęście z daleka od Dawida.
bDJVCRVL
Niiika
5 miesięcy temu
Maciej z Moniką też nie będzie! Ani z żadna inną.
Abi
5 miesięcy temu
Masakra 😂😂co ona ma takie parcie na tych rolników ??albo na szkło ???jeszcze nie zdążyła nikogo poznać od tamtej edycji ???
Maroa
5 miesięcy temu
Dziewczyna jest tandetna. Zero naturalności. Rolnikom się w głowach poprzestawiało. Zejdźcie na ziemię, szukajcie wokół siebie a nie na wizji. Samo to wskazuje na pokazówkę.
Koi
5 miesięcy temu
To prawda, za bardzo zakazana. Jak pudernica. Brwi jakby wysmarowanej węglem.
lis
5 miesięcy temu
Przeciez on już do niej pisal w listopadzie 2019... wystarczy wejść na profil.
zxcertkil
5 miesięcy temu
Jak Ona wygląda ? brwi teatralne, kilo tapety, co te dziewczyny robią za makijaż
Poeta
5 miesięcy temu
Następna Diana co chce być królową!
;)
5 miesięcy temu
Diana nie wchodź w to ona jest jakiś dziwny na moje oko
madej
5 miesięcy temu
Faktycznie, ja też nie mogłam się nadziwić jak taka ładna dziewczyna może się tak oszpecać.. Niewiarygodnie gruba tapeta - pytam po co?!?!!? Takie ładne rysy twarzy tak oszpecone, i do tego te tragiczne, czarne jak smoła i geometryczne grube brwi. Dziewczyno, dlaczego sobie to robisz?! Gdyby nie ten fatalny makijaż byłabyś PIĘKNA!
Pozdro
5 miesięcy temu
To jak komentuje się komuś foty to znaczy że się romansuje? Ona fajna wiec pewnie by chciał taką, ale to żaden dowód na "romans"
bDJVCRVD
jaa
5 miesięcy temu
dianie brakuje placzenia brwi w monobrew, wygladalaby bardziej uroczo.
bDJVCRWf