Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Ilona już randkuje po rozstaniu, a fani nie dają jej spokoju: "NIE SZKODA CI ADRIANA?"

68
Podziel się:

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz z "Rolnik szuka żony" niedawno ogłosili, że to koniec ich wielkiego uczucia. Internauci nie dają jej jednak zapomnieć o przeszłym związku, a była uczestniczka show TVP odniosła się do jednej z uwag.

"Rolnik szuka żony". Ilona już randkuje po rozstaniu, a fani nie dają jej spokoju: "NIE SZKODA CI ADRIANA?"
"Rolnik szuka żony". Ilona już randkuje po rozstaniu z Adrianem (Instagram.com)
bEIWKpFN

"Rolnik szuka żony" niebawem powróci na antenę już po raz ósmy. Choć chętnych na poszukiwanie miłości pod okiem kamer TVP podobno nie brakuje, to, podobnie jak w przypadku innych formatów, jego skuteczność na razie okazała się dość mizerna. Wszystko przez to, że grono szczęśliwców, którym udało się zbudować trwały związek w programie, stale topnieje.

W połowie kwietnia wśród osób, które poległy w walce o miłość po odjeździe ekipy TVP i Marty Manowskiej, znaleźli się również Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz. Choć jeszcze niedawno uczestnicy 6. edycji "Rolnik szuka żony" zapewniali, że świetnie im się powodzi i nie ma mowy o żadnym kryzysie, to kilkanaście tygodni później prawda wyszła na jaw.

bEIWKpFP
Zobacz także: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Od czasu rozstania zarówno rolnik, jak i jego była ukochana ogłosili, że rozpoczynają "nowy etap w życiu". Nie jest niestety jasne, co dokładnie poróżniło parę na tyle, że zdecydowali o rozstaniu. Wygląda natomiast na to, że już pracują nad tym, aby pozbierać się po tej trudnej decyzji. Ilona pochwaliła się bowiem na Instagramie, że wcale nie płacze za byłym partnerem.

bEIWKpFV

Dobra stylówka na randkę? - zapytała obserwujących, pokazując zdjęcie przy restauracyjnym stoliku.

Niestety, jak to zwykle bywa, fani pary nie odpuszczają i wciąż zdarzają się komentarze, które nawiązują do relacji Ilony z Adrianem. Tak jest i tym razem, a jedna z internautek postanowiła zapytać, czy ta nie martwi się, jak na jej post zareaguje rolnik.

Nie szkoda Ci Adriana? - zastanawiała się.

Ilona "odpowiedziała" na jej komentarz jedynie emoji, które wskazuje na to, że raczej nie chce tego komentować. Nie jest to też szczególnie zaskakujące, biorąc pod uwagę, że po rozstaniu odmówiła zabrania głosu w tej sprawie. Wygląda jednak na to, że nie zamierza rozmyślać nad przeszłością i już walczy o to, aby przeszłość rysowała się w cieplejszych barwach.

bEIWKpFW

Życzycie jej powodzenia?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEIWKpFX
bEIWKpFY
bEIWKpGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
aswee
3 miesiące temu
a co worek pokutny ma założyć i z domu nie wychodzić? życie toczy sie dalej.
Nina
3 miesiące temu
Powodzenia, ma rację ja rozpaczałam 2 lata i mi to nic nie dało, straciłam te 2 lata . Mądra dziewczyna.
Pani
3 miesiące temu
Szkoda nie szkoda.... Widocznie nie byli sobie pisani🤷‍♀️
bEIWKpGr
All
3 miesiące temu
Czy oni są pierwsi, którzy się rozstali? Po co komentarze typu: Nie szkoda Ci Adriana? Nie rozumiem...
Sylwia
3 miesiące temu
No i dobrze, pozytywne myślenie to połowa sukcesu
Najnowsze komentarze (68)
benia
2 miesiące temu
Nigdzie nie napisała, że randkuje, od tego trzeba zacząć.
🐞🐞🐞🐞🐞🐞�...
3 miesiące temu
Przeczytałam komentarze i bardzo mnie dziwi, że ktoś tu wypisuje złe rzeczy o mamie Adriana. Ciekawe, kto?? Wygląda to na robotę tej panienki z chińskimi rzęsami na żyłce.
lola
3 miesiące temu
A czy on umarł, że ma być w żałobie rok czasu?
Czecze
3 miesiące temu
Ponoć byli parą z bardzo wybuchowymi charakterami, wiecznie się kłócili. Uważam, że lepiej się rozstać niż cały czas się tak ścierać i udowadniać czyja racja jest najmojsza. Szkoda zdrowia i nerwów. Zarówno ona jak i on mają też prawo szukać szczęścia gdzie indziej, skoro każde żyje już swoim życiem. A tacy internetowi moralizatorzy są najlepsi, nigdy nie pytani zawsze wtrynią 3 grosze w nie swoje sprawy. Takie "czerwone lampki" nad głową, ogarniający czyjeś podwórko, zamiast swojego.
ines
3 miesiące temu
znudzili sie soba i tak wyszlo ot cala tajemnica
xxxx
3 miesiące temu
Koleś był mamisynkiem...zmarnował jej tylko czas, matka go buntowała, teraz dziewczyna odżyję
kama
3 miesiące temu
Jeśli syn ma matkę wdowę, albo rozwódkę, która nie ma aktualnego faceta, zawsze będzie zazdrosna o syna, o syna jedynaka, albo o ulubionego syna jeśli jest ich więcej. Dlatego zrobicie sobie dobrze nie zadając się z takimi facetami, inaczej marny wasz los, a jeszcze jak będziecie miały z nim dziecko to hoho.
sonia
3 miesiące temu
Bierzesz udział w jakimś "szoł", szukasz faceta, a przez następne 20 lat jesteś na pudelku i anonimy komentują twoje życie. Wtf?
bEIWKpGj
Fankaprogramu
3 miesiące temu
Skoro była z toksycznym człowiekiem to ma prawo teraz odżyć i chodzić na randki :)
weg
3 miesiące temu
grała przy nim kogos innego niz była, to lepszy nr jest!
Ola
3 miesiące temu
Brawo Ilona bylo minelo zycie leci dalej. Adriana niech mamusia dalej nianczy
Dorcia
3 miesiące temu
Źle wybrał w programie i tyle. Moim zdaniem Ilonka niby nieśmiała i małomówna zaczęła natarczywie żądać deklaracji. Tam była widoczna rywalizacja i oczywiście mimoza postanowiła "wygrać", bo jak nie - to się "łobrazi". Z obrażonej panny zmieniła się nagle w milusią pocieszycielkę, podtrzymywała na duchu, zabawiła szczerą rozmową, czyli jak pajączek rozplotła sieć i ofiara sama wpadła. Bo Adrian nie był zdecydowany, bo jak tu wybrać w tak krótkim czasie, ten program to raczej show, a nie życie. I wyraźnie było widać, że ta cała Ilonka to kobieta co najmniej dziwna i niezbyt szczera. Czy z Agatą byłby szczęśliwy do dziś, trudno zgadnąć, ale tamta przy całym gadulstwie była fajna, otwarta, życzliwa. Ilona nawet jej życzenia musiała skrytykować, a taka niby małomówna. Moim zdaniem liczyła na jakąś karierę ale się przeliczyła, to i Adrian poszedł w odstawkę. A on to delikatny facet, może trafi na tę właściwą osobę.
Meg
3 miesiące temu
A ona nie jest z Jakubem, który był z Anią?w Rolniku
Liwia
3 miesiące temu
A ona ie jest z Jakubem , który hyla z Anią?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIWKpHc
bEIWKpHd
bEIWKpHe
bEIWKpHf
bEIWKpHg
bEIWKpGL