Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Magda RONI ŁZY nad uczestnikami, a Maciej zbiera cięgi od widzów: "Szuka żony czy PRACOWNIKA SEZONOWEGO?"

40
Podziel się

W nowym odcinku show jak zwykle nie zabrakło emocji. "Jestem nimi rozczarowana" - mówiła załamana rolniczka.

"Rolnik szuka żony". Magda RONI ŁZY nad uczestnikami, a Maciej zbiera cięgi od widzów: "Szuka żony czy PRACOWNIKA SEZONOWEGO?"
W nowym odcinku "Rolnik szuka żony" nie brakowało emocji (TVP, YouTube.com)
bDTNozYR

Program Rolnik szuka żony gości na antenie Telewizji Polskiej już od wielu sezonów. Nic zatem dziwnego, że na szklanym ekranie emitowany jest obecnie już 7. sezon hitowego show, w którym jak zwykle nie brakuje emocji. Do tej pory największą "gwiazdą" nowej odsłony programu był 66-letni Józef, który w kontaktach z kobietami jest dość bezpośredni.

W natłoku kolejnych doniesień o miłosnych podbojach jurnego Józefa poczynania innych uczestników wypadają dość blado, jednak powoli także i pozostali dochodzą do głosu. Tym razem wiele emocji wzbudziło wyznanie i łzy Magdy, która jeszcze na początku emisji nowych odcinków zasłynęła tym, że dostała najwięcej listów od potencjalnych kandydatów.

bDTNozYT
Zobacz także: Marta Manowska: "Rolnicy mają wielkie przywiązanie do rodziny, imponuje mi to"

Okazuje się niestety, że młoda rolniczka nie wybrała odpowiednich kandydatów, czemu dała wyraz w nowym odcinku serii. Magda przyznała bowiem na wizji, że Mateusz, Adam i Paweł nie traktują walki o jej serce poważnie i zachowują się, jakby przyjechali na nagrania wyłącznie w celach rekreacyjnych. Wyraźnie załamana Magda stwierdziła nawet, że równie dobrze mogłaby już teraz odesłać wszystkich uczestników do domu.

bDTNozYZ

Kontakt był znikomy. Mam wrażenie, że oni po prostu zakumplowali się i traktują to jako fajny pobyt. Jestem nimi rozczarowana, nie wiem, po co oni tu przyjechali. Na ten moment czuję, że wszyscy mogliby pojechać do domu - mówiła do kamery ze łzami w oczach.

Ostatecznie odesłała do domu Mateusza, który w rozmowie z nią potwierdził, że najwyraźniej nie mają zbyt wiele wspólnego. Co ciekawe, przyznał nawet, że bardziej będzie mu brakować kolegów z programu niż Magdy, co też musiało zaboleć...

Nie mamy o czym rozmawiać. Nigdy nie mów nigdy, nie było chemii, nasze życia też się różnią. (...) Bardziej będzie mi brakowało chłopaków niż Magdy - dywagował (były) kandydat rolniczki.

To jednak nie wszystko, bo sporo negatywnych reakcji otrzymało zachowanie innego z uczestników programu, Macieja. Rolnik jest bowiem mocno zdystansowany w stosunku do wybranych przez siebie kandydatek i nie wygląda, jakby faktycznie liczył na znalezienie w programie "tej jedynej". Fani programu zarzucają mu, że jest pracoholikiem i nie traktuje swojej szansy poważnie.

bDTNozZa

"Chemii brakuje. Niemrawe to wszystko", "Super atrakcje. Szpaki, czereśnie... Doktor nie ma innych atrakcji", "Facet mnie dziś zirytował. Rozumiem, że zbiory czereśni, ale mam wrażenie, że on nie szuka żony, tylko najlepszego pracownika na sezon", "Chyba już wiem, czemu Maciek do tej pory nie znalazł partnerki. Jest pracoholikiem, rolnictwo zajmuje cały jego czas", "Mi by się przykro zrobiło, gdyby chłopak widział we mnie tylko stracha na wróble" - czytamy.

Śledzicie losy uczestników?

bDTNozZb
bDTNozZu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(40)
elżbieta
6 miesięcy temu
Powiem tak: Magda podchodziła za bardzo z dystansem, Dawid płacze, ale już za późno, Józek wszystko wie lepiej, to po co mu kobieta, natomiast czereśniowy chłopak kocha szpaki
Emeryt
6 miesięcy temu
Dlaczego jedziecie na Maćka? Zaprosił 3 dziewczyny i pokazuje co je czeka. Może jak zostanie 1 to będzie inaczej. A dziewczyny wiedziały gdzie jadą i co całą rodziną pracuje a one nie mogą chociaż obiadu zrobić w zamian za gościnę? Super dziewczyny od tego co ma krowy z grzywką!
telerolnik
6 miesięcy temu
Tylko u pana Józefa było pieczenie ciasta,siedzenie na drzewie,stanie na drabinie/ach jak testował wzrokiem tą panią/, zrywanie owoców,do tego hamak i to spojrzenie pani Ewy znad kawy.Jednym słowem bez spiny.
bDTNozZv
asd
6 miesięcy temu
ta Madzia jest jakas nijaka, niby ładna niby miła ale taka nudna
nikala
6 miesięcy temu
Poleciała tylko na wygląd,a już na pewno jesli chodzi o tego gościa z Gdyni,a potem zdziwienie,że nie ma z nim o czym gadać
Najnowsze komentarze (40)
PRAWDAWOCZY
5 miesięcy temu
a Pan Jozef niech nie płacze ta kandydatka niech pięty domyje zanim w tv wystąpi
Obiektywny
5 miesięcy temu
Magda jest beznadziejna,dobrze ze zadnego nie wybrala. Zgrymaszona,obrazona.Niech zostanie sam
Joanna
6 miesięcy temu
Szkoda że nie wiemy tego co się dzieje jak nie ma kamer
Ja 20
6 miesięcy temu
Maciek wybierze Ilone to ona wygra ten program ale i tak nie będą razem
Czereśniak
6 miesięcy temu
Tego to już całkiem te czeresnie zaslepiły 🍒🍒🍒
Oj nie nie 😁...
6 miesięcy temu
Związku to tam nigdzie nie będzie
MILKA
6 miesięcy temu
Magda jest nudna i nie ma życia w sobie..chce żeby faceci ją adorowali, nie podejmując żadnej inicjatywy, to tak nie działa w dzisiejszych czasach, książęta już nie galopują na rumakach ;D
Ogrodniczka
6 miesięcy temu
Przynajmniej pan Jozek wie czego chce i jest zadowolony z szansy. Rolniku ,znajdz czas na miłość, samo zgloszenie sie do programu i uczestnicy podani na tacy nie wystarcza ! .
bDTNozZn
MARK
6 miesięcy temu
TEN SEZON JEST TAK NUDNY ŻE AŻ ŻAL NA TO PATRZEĆ.... NIKT TAM DO SIEBIE NIE PASUJE WSZYSTKO NA POKAZ ….
justitia
6 miesięcy temu
Zamiast plotek dają tu politykę. A co mnie to obchodzi. Chcemy tu czytać kto z kim, kto kogo, że kiecka nie ta, spodnie pękły, ta na tą krzywo spojrzała. Itd. precz z polityką tutaj
elżbieta
6 miesięcy temu
Powiem tak: Magda podchodziła za bardzo z dystansem, Dawid płacze, ale już za późno, Józek wszystko wie lepiej, to po co mu kobieta, natomiast czereśniowy chłopak kocha szpaki
izolda
6 miesięcy temu
Ta edycja nieudana. Dziwię się po co przyjeżdża facet z Gdyni na wieś, Magdę bardzo obraził. Jednym słowem beznadzieja, a poza tym serca nie da się oszukać.
Gonia
6 miesięcy temu
Takie jest życie rolnika jak jest sezon na jakąś pracę to się nie odpoczywa tylko goni robotę.
kok
6 miesięcy temu
a ci rolnicy nie mogą sie sparowac między sobą - te same zainteresowania, ten sam rytm prac rolniczych
bDTNozZP