Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny musiał WYCOFAĆ SIĘ ze strajku. Miał ku temu istotny powód

118
Podziel się:

Ogólnoeuropejskie protesty rolników dotarły również do Polski. Swoje niezadowolenie wobec importu z Ukrainy deklaruje m.in. Paweł Bodzianny. Były uczestnik programu "Rolnik szuka żony" zdradził, dlaczego nie wyjechał na pobliskie, dolnośląskie drogi.

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny musiał WYCOFAĆ SIĘ ze strajku. Miał ku temu istotny powód
Paweł Bodzianny musiał zrezygnować z udziału w ogólnopolskim strajku rolników (East News)

Dzisiejszy dzień z pewnością nie służy dalszym wyjazdom. Rozpoczęty w ponad 260 miejscach ogólnopolski strajk rolników skutecznie uniemożliwia swobodne przemieszczanie się po drogach i autostradach. Trudna sytuacja gospodarzy związana z pasywną postawą rządu wobec zalewania naszego rynku produktami rolnymi z importu wymusiła na nich radykalne działania.

W akcji protestacyjnej biorą udział tysiące rolników. W gronie manifestujących sprzeciw wobec założeń Zielonego Ładu miał znaleźć się również znany z programu "Rolnik szuka żony" Paweł Bodzianny. Mężczyzna ujawnił powód, dla którego musiał jednak pozostać w swoim gospodarstwie domowym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Paweł Bodzianny nie bierze osobiście udziału w strajku rolników

Najbardziej znanymi uczestnikami strajku generalnego są naturalnie bohaterowie popularnego reality show "Rolnik szuka żony". Podczas jego 7. edycji narodziło się wielkie uczucie, które przetrwało do dziś. Poszukujący idealnej partnerki Paweł Bodzianny, zgodnie z oczekiwaniami, został ugodzony strzałą Amora.

Na życiowej drodze farmera stanęła 33-letnia wówczas Marta Paszkin. To właśnie z jej powodu były uczestnik programu musiał zrezygnować z uczestnictwa w strajku.

Do protestów, niestety, nie mogę się dzisiaj przyłączyć, ze względu na żonę, która w każdej chwili może zacząć rodzić i będę musiał jechać z nią do szpitala - wyznał w rozmowie z Plejadą.

Ciesząca się sporą sympatią para już za chwilę powita na świecie siostrzyczkę ich niespełna 2-letniego syna Adama oraz 10-letniej córki Marty z poprzedniego związku. Pomimo ogromnego przejęcia wynikającego z ponownego zostania ojcem, Bodzianny zadeklarował pełne poparcie i solidaryzowanie się ze strajkującymi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(118)
Dziękuję
2 tyg. temu
Wspieram rolników 💪 Walcząc o siebie, walczycie też o całą resztę.
Ola
2 tyg. temu
Brawo rolnicy!!!
Olka
2 tyg. temu
Ok Paweł. Rozumiemy. Jesteś usprawiedliwiony.
Ala
2 tyg. temu
W Bydgoszczy gazu użyli ciekawe czy tv Tuska poinformuję.
Pawlak
2 tyg. temu
A on to jakiś naczelny rolników, ze trzeba o tym pisać?
Najnowsze komentarze (118)
Co ja tam wie...
2 tyg. temu
Dlaczego nie strajkowali za czasów PiS? Tak świetnie im się wtedy żyło? A poza tym wystarczy spojrzeć na ciągniki - same wypasione fury za setki tysięcy na które w dużym stopniu dała UE. I wtedy UE była OK, a teraz to już be?
Ewa
2 tyg. temu
Dobrze niech strajkują tylko dlaczego dopiero teraz co robili tyle lat? Mogli chociaż w listopadzie jak rządził poprzedni rząd 8 lat
Maria victori...
2 tyg. temu
Walczcie rolnicy!! Więcej ludzi powinno strajkować przeciw chorym nierządom unii
pudelek pl
2 tyg. temu
to przez rolników , nie powinni strajkować , Polski Zielony Ład jest dobrym pomysłem , popieram Polski Zielony Ład jest potrzebny , nie zmienię zdania . Komisja Europejska i Pani Komisarz mają rację . pomysły popieram bardzo dobrze . fajne pomysły , to popieram . o Ekologii i o Klimacie , dobrze mówią . węgiel powinien zniknąć
era
2 tyg. temu
zwierzeta tez czuja nie jestescie ludziska takie wyjatkowe jak sie wam wydaje
Doktor
2 tyg. temu
Na Warszawę jechać! Tam siedzą dedydenci! a nie ludziom lokalnie uprzykrzać życie
Brawo
2 tyg. temu
Czyli będziemy się truć pestycydami by rolnikom żyło się lepiej
była klasa śr...
2 tyg. temu
Rozumiem rolników ale czemu cała reszta nie pójdzie na protest w sprawie bardzo wysokich cen. W innym kraju ludzie już by byli na ulicy.
Mmmmm
2 tyg. temu
Myślę, że on ma dużego
Byjk
2 tyg. temu
Wszyscy powinniśmy strajkować bo chodzi o unijne absurdy, które dotyczą nas wszystkich, np elektryki w 3 lata, np np gazem nie można będzie palić, bo kopciuchy to db, że skasowane beda
Na taczki
2 tyg. temu
Nie spełniają obietnic wyborczych tylko odstawiają szopki w sejmie żeby odwracać uwagę od rzeczy najistotniejszych. Oszukali poraz kolejny Polaków.
Xfhn
2 tyg. temu
Odczepcie się rolników hodowców bo to co faktycznie polscy rolnicy hodują to bydło a to mięso jedzie za granicę bo jest extra a polscy ludzie to co jedzą ta wieprzowinę i kurczaki to jest mięso niemieckie i duńskie bo oni tu przywożą zwierzęta i w naszych oborach hodują to jest już ponad 10 lat, wiem bo od mojego ojca wydzierżawili obory na 3000 sztuk
Polka
2 tyg. temu
Ludzie przestańcie krytykować bo ci co krytykują nie wiedzą, że np jak macie kredyty w niemieckich i francuskich bankach na 30 lat, że skaczącym oprocentowaniem, to może dzięki rolnikom i za banki ktoś się weźmie i nie będziecie musieli swoich mieszkań spłacać 30 lat za olbrzymią kasę a przez 15 ze stałym oprocentowaniem? Oni tu mają eldorado i dorabiają się majątków na nas wszystkich
Iga
2 tyg. temu
Chodzaca katasrofa nic z tym nie potrafi zrobic!!! Tusk na taczki!
...
Następna strona