Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Rozrzewniona Anna Lewandowska wspomina lata, gdy w Podkowie Leśnej walczyła z KOMPLEKSAMI

301
Podziel się

"Z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce" - zapewnia Lewa i zdradza swoje sposoby na nabranie pewności siebie.

Rozrzewniona Anna Lewandowska wspomina lata, gdy w Podkowie Leśnej walczyła z KOMPLEKSAMI
Anna Lewandowska wspomina czasy, gdy miała kompleksy (Instagram, FORUM)
bDfqxvNh

Choć była mistrzynią Polski w karate, o Annie Lewandowskiej tak naprawdę głośno zrobiło się w dniu, gdy jej panieńskie nazwisko ustąpiło miejsca nazwisku męża. Od dnia ślubu z Robertem Lewandowskim, w czerwcu 2013 roku, kariera Anny zaczęła nabierać tempa. Dziś Lewa funkcjonuje w showbiznesie jako jedna z najsilniejszych "marek". Zatrudniająca sztab ludzi żona piłkarza prowadzi kilka biznesów skoncentrowanych wokół zdrowego fit-życia.

32-letnia Lewandowska największy potencjał gromadzi wokół swoich mediów społecznościowych. Fit trenerka regularnie zamieszcza w nich swoje przemyślenia i refleksje na temat szczęśliwego, spełnionego życia, podkreślając niczym mantrę, że w dużej mierze sami jesteśmy odpowiedzialni za to, co dostajemy od losu.

bDfqxvNj

Lewandowska pokazała twarz Klary

W swoich ostatnim poście na Instagramie żona Lewandowskiego wróciła wspomnieniami do czasów, gdy sporo brakowało jej do dzisiejszej pewności siebie.

Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna - pisze Lewa, po czym dalej kreśli historię swego życia:

bDfqxvNp

Dojrzewając nabrałam pewności siebie, uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce. Po prostu lubi i docenia to, jaka jest! - cieszy się Anna.

Lewandowska, która ma ambicje, by pomagać innym kobietom wspinać się na wyższe poziomy samoakceptacji, dokładnie opisuje proces budowania silnego "ja".

WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków - opisuje Lewa swoje dochodzenie do pewności siebie.

Skorzystacie z jej porad?

bDfqxvNq
bDfqxvNr
bDfqxvNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(301)
Aga
miesiąc temu
Anka zostaw tego Lewego. Daniel jest teraz wolny. Super partia. A Danka ma 100 letni diament od samej Królowej Elzbiety
Renata
miesiąc temu
Mieliśmy niedawno okazję poznać skąd ta pewność siebie. Jak coś nie pasi zawsze można nastraszyć pozwem.
How
miesiąc temu
A jak urosłas na pieniadzach Roberta 😊
bDfqxvNL
Kylie
miesiąc temu
Czy Ann próbuję przekonać obserwujące ją Grażyna, że do wzrostu pewności siebie przyczyniło się czytanie własnych zalet na głos, a nie miliony męża 🤣?
Megan
miesiąc temu
Lato mija a ja niczyja
Najnowsze komentarze (301)
rwrewrw
4 tyg. temu
Pewność siebie buduje się przede wszystkim przez kontakt emocjonalny z samym sobą, a nie przez szukanie uwielbienia i pochwał u milionów ludzi każdego dnia. Stąd tak wiele osób wyczuwa w tym sztuczność i fałszywość, to tak jest. Prawdziwy kontakt z samym sobą daje autentyczność, czego tutaj nie ma.
rwrew
4 tyg. temu
W sumie trafne podsumowanie Ani, kiedyś była dziewczyną z małej miejscowości... a wszystko zmieniło nazwisko, przestała być dziewczyną z małej miejscowości....
Olek
4 tyg. temu
kimkolwiek jesteś Olu tu piszaca - powinnas zostać rzeczniczka By Anna.
wstyd
4 tyg. temu
teraz powalczysz z mężusiem ze skarbówką
Aga1707
4 tyg. temu
Pewność siebie zbudowana na pieniądzach męża ciekawe czy byłaby taka pewna siebie gdyby jej od 1 do 1 ledwo starczalo
Nina
4 tyg. temu
Fajna z nich para i widac ze sa szczesliwi.I nie wazne kto z nich wiecej kasy zarabia kto bardziej slawny.Cieplo rodzine milosc szacunek jeden do drugiego ,mysle ze oni to maja i zycze szczescia
Nucha
4 tyg. temu
Bo cóż z nazwiskiem Lewandowski napewno prościej się żyje . Gdyby Nie była żona znanego piłkarza nikt by o niej nie słyszał . Ona naprawdę mi niczym nie imponuje . Pewnie gdybym miała męża z takim statusem tez bym pewnie była rozpoznawana .
Kam
4 tyg. temu
Ta Anka jak jednorozec... Pewnego dnia sie obudzila i tęcza nad nia sie pojawila a ona wypiekniala gdy sobie wlasne zalety na glos przeczytala....magia
bDfqxvND
Bye ann
4 tyg. temu
Nadal nie wyleczyła i nigdy nie wyleczy kompleksów skoro za krytykę przysyła pozew.
Jola
4 tyg. temu
Znsmy te metode forsa chlopa i operacje plastyczne
Jola
4 tyg. temu
Znsmy te metode forsa chlopa i operacje plastyczne
000
4 tyg. temu
dobrze zrobiona
Jennifer
4 tyg. temu
Tak tylko dodam - w komentarzach piszecie, że Ann be a Robert spoko chlopak. Skąd to wiecie? Osobiście mysle ze są siebie warci, wystarczy zobaczyc kim jest najlepszy przyjaciel Lewego - Slawomir Peszko 🙃 taki to jest "poziom"
Kibic
4 tyg. temu
Łatwo nabrać pewności siebie, gdy ma się dostęp do milionów euro na koncie męża
...
Następna strona
bDfqxvOf