Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Roztrzęsiony brat Jessiki Mercedes sieje antyszczepionkowe teorie spiskowe i rapuje: "WSZCZEPIĄ CHIPA CI I WCISKAJĄ CIĄGLE KIT"

104
Podziel się

"Natchniony" Justin Kirschner twierdzi, że woli brać LSD i prawi o "pustych jajach" facetów. Jessica, sprawdź czy u brata wszystko okej...

Roztrzęsiony brat Jessiki Mercedes sieje antyszczepionkowe teorie spiskowe i rapuje: "WSZCZEPIĄ CHIPA CI I WCISKAJĄ CIĄGLE KIT"
Justin Kirschner też jest antyszczepionkowcem (Instagram, AKPA)
bDJePRit

Justin Kirschner nagrał na InstaStory antyszepionkowy rant, który niepokojąco przypomina osławione wypowiedzi Violi KołakowskiejEdyty Górniak. Roztrzęsiony brat Jessiki Mercedes próbował spontanicznie rapować, a jego wyjęczany "utwór" był wyraźnie inspirowany teoriami spiskowymi dotyczącymi pandemii i szczepień.

Wszczepią chipa ci, a to wszystko bo grozi nam covid i wciskają ciągle kit, a ja mam spokój jak mnich. Jem sobie LSD, krwawy kielich. Pójdę do lasu, sam wyleczę się, będzie git - wył Justin na Instagramie, nagrywając swoją twarz w ciemnym pokoju.

bDJePRiv

Dla ludzi o mocnych nerwach i jeszcze mocniejszych błonach bębenkowych zamieszczamy wokalny popis Justina.

Zobacz także: Brat Jessiki Mercedes rapuje o szczepionkach i LSD

To jednak nie koniec, zawzięty brat Jessiki pokazał też screeny kilku artykułów dotyczących szczepień na Covid-19 i okraszał je swoimi "głębokimi" przemyśleniami.

bDJePRiB

I tak przekonują i przekonują, bo widzą ile ludzi jest w*urwionych tym teatrem clownów całej kultury cywilizacyjnej, która opiera się na szantażach, wyzysku oraz niewolnictwie. Fuck The Population - pisał.

Bądź posłuszna owieczko. Idź tam gdzie Pan Pasterz prowadzi twój Bóg, wyzwoliciel zbawca, wielki świata znawca - dodał.

Mędrzec Justin pochwalił za to domorosłego, internetowego filozofa o jakże wymownym pseudonimie Dziki Trener. Zdaniem Kirschnera, YouTuber jako jeden z nielicznych mówi "prawdę".

bDJePRiC

Kocham Dzikiego Trenera. Jedyny facet z testosteronem w tym kraju, co nie boi się swej prawdy powiedzieć. Reszta chłopów to już ma przepiórki, a nie jaja. Bo to mężczyzna powinien walczyć o lepszy świat. Ale lepiej żreć dużo, uprawiać seks i nie ćwiczyć, by jaja były puste. A życie tak samo puste jak te jaja - stwierdził Justin.

Jess, sprawdzisz czy u brata wszystko okej?

bDJePRiD
bDJePRiE
bDJePRiW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(104)
Paulus
2 miesiące temu
Skąd się tacy ludzie biorą?
Lili
2 miesiące temu
Pudelek sieje propagande a Wy to lykacie. Nie wiadomo od dzis ze Pudelek jest jednym wielkiem klamstwem !!!!! Ich zadaniem jest szukanie sensacji dodanie polowy rzeczy od siebie.
Miki
2 miesiące temu
Tobie akurat jest potrzebny taki chip. Prędzej by cię znaleźli i zamknęli tam gdzie twoje miejsce.
bDJePRiX
rafał
2 miesiące temu
ma racje!
765354
2 miesiące temu
takich jak on powinno się ubezwłasnowolniać
......
2 miesiące temu
Artykuł sponsorowany
Juchuuu....
2 miesiące temu
Przypadłość tego pana można leczyć. Może ktoś mu powie.
Kobieta
2 miesiące temu
Bo prawdę mówi. Ja się pytam kto jeszcze wierzy w to co mówią w TV ? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Kontrola
2 miesiące temu
Cos mowie majac telefon przy sobie i wyskakuja mi juz reklamy w danym temacie przypadek??
Omg
2 miesiące temu
Portal usunął już ponad 50 komentarzy :) Sieją propagandę, aby każdy wpadł w nerwice serio chcecie wspierać osoby, które gadaja o chipach i ludzi zostawiających komentarze antyszczepionkowe ?
dżysas
2 miesiące temu
biedny chłopiec
SKANDAL
2 miesiące temu
Ludzie widzicie co się dzieje??? Już z 50 komentarzy usuniętych i to takich co pozytywnych o służbie zdrowia. Pudel WSTYD !!!!
Taka prawda
2 miesiące temu
Czemu komentarze gdzie jest prawda są usuwane, a te o propagandzie zostają?? Czemu chcecie doprowadzać kolejnych ludzi do stanu psychicznego -.- Gdyby szczepionka była niebezpieczna to lekarze by jej nie brali. Znają skład i wiedzą co w niej jest. A to oni ratują nam życie !
bDJePRiP
Gość
2 miesiące temu
Straszne do czego prowadzą narkotyki.
...
Następna strona
bDJePRjr