Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Posiniaczona Julia Wieniawa IMPREZUJE z bratem Jessiki Mercedes. Fani: "JUŻ RĘKA NIE BOLI?" (ZDJĘCIA)

207
Podziel się

Celebryci bawili się najwyraźniej tak dobrze, że Julka kompletnie zapomniała o bolesnym siniaku. Jess została w domu?

Posiniaczona Julia Wieniawa IMPREZUJE z bratem Jessiki Mercedes. Fani: "JUŻ RĘKA NIE BOLI?" (ZDJĘCIA)
Brat Jessiki Mercedes imprezuje z Julią Wieniawą (Instagram)
bDJYNted

Nie milkną echa skandalu z udziałem najpopularniejszej polskiej szafiarki. Od tygodnia o Jessice Mercedes jest głośno w związku z tzw. aferą metkową. Wszystko to za sprawą jej "luksusowej" marki odzieżowej. Okazało się bowiem, że przedsiębiorcza Jemerced na produkowane w Maroko ubrania Fruit of The Loom naszywa własne metki i sprzedaje po kilkukrotnie wyższych cenach.

Kiedy znana stylistka ujawniła praktyki Kirschner, 26-latka zaszyła się w domu. Kilka dni temu opublikowała jednak serię nagrań, na których płaczliwym głosem przeprasza fanów i powątpiewa w swoje umiejętności biznesowe.

bDJYNtef
Zobacz także: Jessica Mercedes: "Zawsze słucham krytyki"

Choć Jess niewątpliwie nie przeżywa najlepszego okresu i bardzo możliwe, że jeszcze przez jakiś czas nie zobaczymy jej "na mieście", rezygnować z życia towarzyskiego nie zamierza jej ukochany brat. Podczas gdy przybita szafiarka prawdopodobnie wraz z rzeszą PR-owców od tygodnia główkuje, jak uratować nadszarpnięty wizerunek, Justin imprezuje z celebrytami. Na instagramowym profilu Julii Wieniawy pojawiła się seria zdjęć z piątkowego wypadu ze znajomymi, w tym fotografie z bratem Jessiki. Po "wymęczonych" twarzach Julki i Justina widać, że zabawa była przednia. Co więcej, 21-latka najwyraźniej zapomniała nawet o bolesnym siniaku. Czujnym internautom nie umknęło, że choć jeszcze dzień wcześniej celebrytka narzekała na to, że ze względu na "nieprofesjonalne" pobieranie krwi nie może rozprostować ręki, na zdjęciach widać, że dolegliwość ustała.

bDJYNtel

"Już ręka nie boli? Niby nie możesz zgiąć, a na zdjęciach zginasz bez problemu… Żałosne", "Szukałaś czegoś, żeby wywołać show, Internet cię zjechał i nagle jesteś zdrowa jak ryba…", "Rączka już zdrowa?" - czytamy.

Myślicie, że to obecność dawno niewidzianych znajomych ukoiła ból?

bDJYNtem
bDJYNten
bDJYNteG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(207)
Karolina
9 miesięcy temu
Dziennikarze ktoś kto ciśnie po Wieniawie nie jest jej fanem, zapamiętajcie.
ZEN
9 miesięcy temu
rączka znieczulona wodą :-)
Helia
9 miesięcy temu
Na covid pobiera się wymaz z ust albo nosa a nie krew.
bDJYNteH
Znawca
9 miesięcy temu
Na ręku Matka Boska konkubencka
Debilka
9 miesięcy temu
#zostanwdomu bu ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
...
9 miesięcy temu
Banda niedorobionych patoli
Qanon
9 miesięcy temu
Ten gest iluminatów z rogami szatana wiele wyjaśnia, nie zazdroszczę tym co oddali swoją duszę za kariery. Czas rozgrzeszenia nadchodzi.
żenada
9 miesięcy temu
Iście koszerne towarzystwo
bodex
9 miesięcy temu
ale wieśniawa !!!
GMm
9 miesięcy temu
Jessica i w dodatku Mercedes to wyjaśnia wszystko, nawet wygląd tej osoby na ostatnim zdjęciu. O wyglądzie jej brata i jego „nazwie” przez litość nie wspomnę.
BC,
9 miesięcy temu
fruit of the loom gacie to ja kupuje w walmart, bo tanie, dobrze uszyte ale tanie. czy to jest taka wazna marka w polsce?
Kuba
9 miesięcy temu
Garbaty nos
Sceptyczna
9 miesięcy temu
Oj, jaka pusta ta Wieniawa, może kasę ma, jest popularna, ale jest też wyjątkowo durna. Siniak i afera na cały Internet. Uff.. ręce i majtki opadają na takie pustaki.
bDJYNtez
Wez
9 miesięcy temu
Brzydka bluzka
...
Następna strona
bDJYNtfb