Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Posiniaczona Julia Wieniawa IMPREZUJE z bratem Jessiki Mercedes. Fani: "JUŻ RĘKA NIE BOLI?" (ZDJĘCIA)

207
Podziel się:

Celebryci bawili się najwyraźniej tak dobrze, że Julka kompletnie zapomniała o bolesnym siniaku. Jess została w domu?

Posiniaczona Julia Wieniawa IMPREZUJE z bratem Jessiki Mercedes. Fani: "JUŻ RĘKA NIE BOLI?" (ZDJĘCIA)
Brat Jessiki Mercedes imprezuje z Julią Wieniawą (Instagram)
bESlLKHp

Nie milkną echa skandalu z udziałem najpopularniejszej polskiej szafiarki. Od tygodnia o Jessice Mercedes jest głośno w związku z tzw. aferą metkową. Wszystko to za sprawą jej "luksusowej" marki odzieżowej. Okazało się bowiem, że przedsiębiorcza Jemerced na produkowane w Maroko ubrania Fruit of The Loom naszywa własne metki i sprzedaje po kilkukrotnie wyższych cenach.

Kiedy znana stylistka ujawniła praktyki Kirschner, 26-latka zaszyła się w domu. Kilka dni temu opublikowała jednak serię nagrań, na których płaczliwym głosem przeprasza fanów i powątpiewa w swoje umiejętności biznesowe.

bESlLKHr
Zobacz także: Jessica Mercedes: "Zawsze słucham krytyki"

Choć Jess niewątpliwie nie przeżywa najlepszego okresu i bardzo możliwe, że jeszcze przez jakiś czas nie zobaczymy jej "na mieście", rezygnować z życia towarzyskiego nie zamierza jej ukochany brat. Podczas gdy przybita szafiarka prawdopodobnie wraz z rzeszą PR-owców od tygodnia główkuje, jak uratować nadszarpnięty wizerunek, Justin imprezuje z celebrytami. Na instagramowym profilu Julii Wieniawy pojawiła się seria zdjęć z piątkowego wypadu ze znajomymi, w tym fotografie z bratem Jessiki. Po "wymęczonych" twarzach Julki i Justina widać, że zabawa była przednia. Co więcej, 21-latka najwyraźniej zapomniała nawet o bolesnym siniaku. Czujnym internautom nie umknęło, że choć jeszcze dzień wcześniej celebrytka narzekała na to, że ze względu na "nieprofesjonalne" pobieranie krwi nie może rozprostować ręki, na zdjęciach widać, że dolegliwość ustała.

bESlLKHx

"Już ręka nie boli? Niby nie możesz zgiąć, a na zdjęciach zginasz bez problemu… Żałosne", "Szukałaś czegoś, żeby wywołać show, Internet cię zjechał i nagle jesteś zdrowa jak ryba…", "Rączka już zdrowa?" - czytamy.

Myślicie, że to obecność dawno niewidzianych znajomych ukoiła ból?

bESlLKHy
bESlLKHz
bESlLKHS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(207)
Wstyd
rok temu
Czekajcie, czy ta kobieta naprawdę nakręciła aferę ze koleś jej zrobił siniaka po pobieraniu krwi? O Boże hahahaha.. ona ma się naprawdę za bóstwo conajmniej
Ola
rok temu
Kiedys w Warszawie przez przypadek trafilam do klubu gdzie bawila sie Wieniawa. Widok pijanej Julki wciągającej koks mam przed oczyma do dziś. Ten caly celebrycki zakłamany świat tak pieknie wygląda tylko na instagramie
Agent007
rok temu
Dżesika, Dżastin I Dżulia(Wieniawa) to powinni #stayhome, ale dla bezpieczeństwa ludzkości - oczywiście bez Internetu
bESlLKHT
Ech
rok temu
Zblazowana dzieciarnia.
Beti
rok temu
Następny zaliczył Julcię?Przelatują przez nią,jak przez centrum handlowe!Niedługo łatwiej będzie pisać o tych którzy jeszcze jej nie przylecieli!!
Najnowsze komentarze (207)
Karolina
rok temu
Dziennikarze ktoś kto ciśnie po Wieniawie nie jest jej fanem, zapamiętajcie.
ZEN
rok temu
rączka znieczulona wodą :-)
Helia
rok temu
Na covid pobiera się wymaz z ust albo nosa a nie krew.
Znawca
rok temu
Na ręku Matka Boska konkubencka
Debilka
rok temu
#zostanwdomu bu ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
...
rok temu
Banda niedorobionych patoli
Qanon
rok temu
Ten gest iluminatów z rogami szatana wiele wyjaśnia, nie zazdroszczę tym co oddali swoją duszę za kariery. Czas rozgrzeszenia nadchodzi.
żenada
rok temu
Iście koszerne towarzystwo
bESlLKHL
bodex
rok temu
ale wieśniawa !!!
GMm
rok temu
Jessica i w dodatku Mercedes to wyjaśnia wszystko, nawet wygląd tej osoby na ostatnim zdjęciu. O wyglądzie jej brata i jego „nazwie” przez litość nie wspomnę.
BC,
rok temu
fruit of the loom gacie to ja kupuje w walmart, bo tanie, dobrze uszyte ale tanie. czy to jest taka wazna marka w polsce?
Kuba
rok temu
Garbaty nos
Sceptyczna
rok temu
Oj, jaka pusta ta Wieniawa, może kasę ma, jest popularna, ale jest też wyjątkowo durna. Siniak i afera na cały Internet. Uff.. ręce i majtki opadają na takie pustaki.
Wez
rok temu
Brzydka bluzka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESlLKIE
bESlLKIF
bESlLKIG
bESlLKIH
bESlLKII
bESlLKIn