Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Rozwalona na królewskim łożu Małgorzata Rozenek "narzeka" na "ŻYCIE W GEHENNIE": "Leżenie w łóżku, gry i zabawy, znowu leżenie"

614
Podziel się:

Gwiazda zażartowała sobie z ciężaru "obowiązków", których musi podejmować się w trakcie kwarantanny w luksusowym spa. Można pozazdrościć?

Rozwalona na królewskim łożu Małgorzata Rozenek "narzeka" na "ŻYCIE W GEHENNIE": "Leżenie w łóżku, gry i zabawy, znowu leżenie"
Małgorzata Rozenek (fot. Instagram, @m_rozenek)
bFdPkpjF

W ciągu ostatnich dni trudno było otworzyć przeglądarkę internetową, żeby zaraz nie wysypała się na nas cała lawina niepokojących wieści dotyczących rozwoju epidemii koronawirusa z kraju i ze świata. Na szczęście nie wszystkich jeszcze opuścił dobry humor.

W niedzielne popołudnie Małgorzata Rozenek postanowiła na przykład poprawić nieco nastroje swoich obserwatorów, dzieląc się w sieci zdjęciem z leniuchowania z mężem w obszernym łożu.

bFdPkpjH
Zobacz także: Spacerująca Małgorzata Rozenek apeluje, by pozostać w domu

To jednak nie sama fotografia, a dołączony do niej osobliwy opis dostarczył jej fanom sporo uśmiechu.

Zupełnie nie wiem, jak się ze wszystkim wyrobię? Leżenie w łóżku do południa, kawa, gotowanie obiadu, potem jedzenie obiadu, gry i zabawy, potem może przejrzenie lekcji z chłopcami, może jakiś spacer (jesteśmy na totalnym odludziu) a psy muszą wyjść, potem znowu leżenie. Jak żyć?! U Was podobnie? - napisała na Instagramie popularna prezenterka.

bFdPkpjN

Fanki Małgorzaty w mig podłapały dowcip.

Kurczę, współczuję, ale trzymam kciuki, dasz radę - czytamy wpis jednej z internautek.

Moje życie jest gehenną - odpowiedziała wyraźnie rozbawiona Rozenek.

bFdPkpjO

Też się pośmialiście?

bFdPkpjP
bFdPkpki
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(614)
Lola
2 lata temu
Rozwalona? Jezu co za młot to pisał.
764
2 lata temu
A ja wolę oglądać szczęśliwą i piękną Panią Małgosię a nie horror w wiadomościach przez 24 h . nie mam na wpływu, za to ogladanie i słuchanie horroru przez 24 h ma wpływ na wasze mózgi. pomyślcie o tym co piszę
Maja
2 lata temu
A czy tu co nie ktorzy piszacy komentarze znaja takie slowo jak ironia???? Tak tylko pytam,bo chyba wiadomo o co pani Malgosi chodzilo czy nie😏🙄🤔
bFdPkpkj
Ja
2 lata temu
Ja niestety muszę pracować w dwóch pracach ani jedna ani druga nie może być wykonywana zdalnie więc cóż mogę powiedzieć pani Małgosi.... zazdroszczę takiej ,,męczarni,,
Gosia
2 lata temu
🌹Pani Małgosiu🌹jest Pani "🌹 PIEKNĄ ELEGANCKĄ KOBIETĄ 🌹WSPANIAŁĄ ŻONĄ🌹KOCHAJĄCĄ MAMĄ🌹" bardzo Panią szanuję i życzę Pani wszystkiego najlepszego oraz szczęśliwego rozwiązania 🌹 Chociaż mąż obsypuje Panią kwiatami proszę ode mnie również przyjąć te kwiaty 💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐Proszę się nie przejmować tym co źli ludzie piszą na Pani temat mądry człowiek potrafi się zachować.
Najnowsze komentarze (614)
Krk
2 lata temu
Ten wpis to okrutny hejt. Wobec ludzi tracących: pracę, dorobek życia, firmy, ciężko zarobione pieniądze. Dlatego, że trzeba było zamknąć wszystko, by spłaszczyć krzywą zachorowań, bo nie ma możliwości produkcji respiratorów, bo nie ma pieniędzy na maseczki, bo szpitale są biedne, pielęgniarki zarabiają grosze, nauczyciele niewiele więcej. Ludzie ważni dla społeczeństwa są na marginesie, a finansowi manipulatorzy, twórcy telewizyjnych iluzji i ich bezrefleksyjni komedianci opływają w niepotrzebne dobra. Wiecie co jest najdziwniejsze? To, że tego nie widzicie. Kochacie swoich właścicieli, swoich oprawców i ich błaznów. Wychowani w tęsknocie za pieniądzem, wpakowani w kredyty, tyrający całymi dniami. Kołowrotek wyłączony. Przyszłość niepewna. A dalej ich kochacie.... Ciepełka
xxx
2 lata temu
nie narzekaj kobieto kobiety w afryce tydzien do szpitala ida aby urodzic szpital oczywiscie w cudzyslowiu u nas szalety sa bardziej sterylne
Jupijaj
2 lata temu
Ona jest nienormalna.
Monika
2 lata temu
Ludzie ciężarna kobieta nie tylko może, ale wręcz musi wychodzić na spacery. Dla zdrowia swojego i dziecka.Ogarnijcie się w końcu sknery.Przeciez napisała wyraźnie, że nikogo oprócz nich nie było.
Majdan
2 lata temu
Gonia! Nudno ci? Do laski!
Lato
2 lata temu
Na samą myśl o zepsutych pieniędzmi ludźmi nie chce się czytać. Gwiazda tvn. Obrzydliwe.
Smakosz
2 lata temu
Plasticzane pudło, fuj!
Biblista
2 lata temu
Ona nie ma zielonego pojęcia o słowach, jakich używa. Biblijna gehenna oznacza wieczną śmierć bez możliwości powrotu. OBŁĘD baba!
bFdPkpkb
Garguś
2 lata temu
Pani Rozenek i stary Majdan już się czytelnikom nudzą. Teraz rządzi Baron i jego erotyczna Nimfa :)
mod
2 lata temu
MODLITWA O URATOWANIE PRZED KORONAWIRUSEM Wszechmocny Panie Wszechświata! Wylecz mnie i cały Świat z koronawirusa, ponieważ odkupienie jest bliskie. I przez swą łaskę odsłoń przed nami 50. bramę świętości, tajemnicę ibur, a od tego dnia niechaj będziemy mocni w przestrzeganiu przykazań wewnątrz swoich serc (tj. życzliwość dla innych). Z tej mocy pozwól nam doznać cudów, jakich nie było od czasu stworzenia Świata. I niech cały Świat, cała ludzkość, mężczyźni, kobiety i dzieci doznają dobra Twoich sądów. Boże, proszę! Błagam, wylecz koronawirusa na całym Świecie, tak jak to było w przypadku Prorokini Miriam: „Panie, proszę, ulecz ją, błagam”. Błagam Cię, Boże! Ciebie, któryś Wszechmocny! Ześlij całkowite uzdrowienie na cały Świat! Na wszystkich mężczyzn, kobiety, dzieci, chłopców i dziewczęta, na wszystkich ludzi, gdziekolwiek się znajdują, i na wszystkie zwierzęta, ptaki oraz stworzenia. Niechaj wszyscy doznają wyleczenia z tej choroby w mgnieniu oka i niech nie pozostanie żaden ślad po niej. A wszyscy dostąpią bojaźni przed Niebem i Bogiem, Ojcze Miłosierny i Współczujący. Boże, proszę, obdarz nas cudami tak, jak to uczyniłeś naszym przodkom przy wyjściu z Egiptu. A teraz wyzwól nas i cały Świat z tej choroby, uwolnij nas i ocal nas przed koronawirusem, który chce wyeliminować wszystkich śmiertelników. Teraz żałujemy za wszystkie popełnione przez nas grzechy i szczerze prosimy o wybaczenie. Dzięki zasługom naszej skruchy ta przeklęta choroba, która nie omija mężczyzn, kobiet, chłopców, dziewcząt i zwierząt, zostanie wyeliminowana. Boże, proszę, tak szybko jak ta choroba nadeszła, tak szybko zniknie, w mgnieniu oka, a dzięki temu dusza Mesjasza ben Dawida zostanie objawiona. Boże, proszę, obdarz nas możliwością włączenia się w zastępy Świętych i Czystych oraz pobłogosław wszelki nowy owoc i roślinność, aby wszyscy zostali uzdrowieni w mgnieniu oka, a na własne oczy ujrzymy oblicze Mesjasza ben Dawida. Boże, proszę, Ty, który działasz z wielkością nie do pojęcia i czynisz nieskończone cuda. Błagam, niechaj i my dostąpimy teraz Twych niepojętych cudów, i nie zostaw żadnego śladu po tej przeklętej chorobie. I niech cały Świat zostanie uleczony w mgnieniu oka. Ponieważ HaSzem uczynił to wszystko, abyśmy mogli żałować, wszystko po to, abyśmy kierowali swoje serca do swojego Ojca w Niebie, a przez to On ześle błogosławieństwo i powodzenie wszystkim naszym dziełom.
bodex
2 lata temu
patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się - który to szczęśliwy tatuś................
tjeh
2 lata temu
a to dobre, gdzieś przeczytane: Łysek z pokładu Dzidy
IQ3
2 lata temu
tak puusta jak perfekcyjna ,co ty mozesz wiedziec jak ciezko pracuja kobiety ? zrob test IQ pochwal sie cyferka .... z tym u celebrytek cos słabooo
Przykro mi
2 lata temu
Pusta jak bęben Rolling Stones - ów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPkpkU
bFdPkpkV
bFdPkpkW
bFdPkpkX
bFdPkpkY
bFdPkpkD