Droppa
|

Rozwalona na królewskim łożu Małgorzata Rozenek "narzeka" na "ŻYCIE W GEHENNIE": "Leżenie w łóżku, gry i zabawy, znowu leżenie"

613
Podziel się

Gwiazda zażartowała sobie z ciężaru "obowiązków", których musi podejmować się w trakcie kwarantanny w luksusowym spa. Można pozazdrościć?

Rozwalona na królewskim łożu Małgorzata Rozenek "narzeka" na "ŻYCIE W GEHENNIE": "Leżenie w łóżku, gry i zabawy, znowu leżenie"
Małgorzata Rozenek (fot. Instagram, @m_rozenek)

W ciągu ostatnich dni trudno było otworzyć przeglądarkę internetową, żeby zaraz nie wysypała się na nas cała lawina niepokojących wieści dotyczących rozwoju epidemii koronawirusa z kraju i ze świata. Na szczęście nie wszystkich jeszcze opuścił dobry humor.

W niedzielne popołudnie Małgorzata Rozenek postanowiła na przykład poprawić nieco nastroje swoich obserwatorów, dzieląc się w sieci zdjęciem z leniuchowania z mężem w obszernym łożu.

To jednak nie sama fotografia, a dołączony do niej osobliwy opis dostarczył jej fanom sporo uśmiechu.

Zupełnie nie wiem, jak się ze wszystkim wyrobię? Leżenie w łóżku do południa, kawa, gotowanie obiadu, potem jedzenie obiadu, gry i zabawy, potem może przejrzenie lekcji z chłopcami, może jakiś spacer (jesteśmy na totalnym odludziu) a psy muszą wyjść, potem znowu leżenie. Jak żyć?! U Was podobnie? - napisała na Instagramie popularna prezenterka.

Fanki Małgorzaty w mig podłapały dowcip.

Kurczę, współczuję, ale trzymam kciuki, dasz radę - czytamy wpis jednej z internautek.

Moje życie jest gehenną - odpowiedziała wyraźnie rozbawiona Rozenek.

Też się pośmialiście?

KOMENTARZE
(613)
Lola
1 tyg. temu
Rozwalona? Jezu co za młot to pisał.
764
1 tyg. temu
A ja wolę oglądać szczęśliwą i piękną Panią Małgosię a nie horror w wiadomościach przez 24 h . nie mam na wpływu, za to ogladanie i słuchanie horroru przez 24 h ma wpływ na wasze mózgi. pomyślcie o tym co piszę
Maja
1 tyg. temu
A czy tu co nie ktorzy piszacy komentarze znaja takie slowo jak ironia???? Tak tylko pytam,bo chyba wiadomo o co pani Malgosi chodzilo czy nie😏🙄🤔
Ja
1 tyg. temu
Ja niestety muszę pracować w dwóch pracach ani jedna ani druga nie może być wykonywana zdalnie więc cóż mogę powiedzieć pani Małgosi.... zazdroszczę takiej ,,męczarni,,
Gosia
1 tyg. temu
🌹Pani Małgosiu🌹jest Pani "🌹 PIEKNĄ ELEGANCKĄ KOBIETĄ 🌹WSPANIAŁĄ ŻONĄ🌹KOCHAJĄCĄ MAMĄ🌹" bardzo Panią szanuję i życzę Pani wszystkiego najlepszego oraz szczęśliwego rozwiązania 🌹 Chociaż mąż obsypuje Panią kwiatami proszę ode mnie również przyjąć te kwiaty 💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐Proszę się nie przejmować tym co źli ludzie piszą na Pani temat mądry człowiek potrafi się zachować.
Najnowsze komentarze (613)
xxx
14 min. temu
nie narzekaj kobieto kobiety w afryce tydzien do szpitala ida aby urodzic szpital oczywiscie w cudzyslowiu u nas szalety sa bardziej sterylne
Jupijaj
20 godz. temu
Ona jest nienormalna.
Monika
2 dni temu
Ludzie ciężarna kobieta nie tylko może, ale wręcz musi wychodzić na spacery. Dla zdrowia swojego i dziecka.Ogarnijcie się w końcu sknery.Przeciez napisała wyraźnie, że nikogo oprócz nich nie było.
Majdan
4 dni temu
Gonia! Nudno ci? Do laski!
Lato
4 dni temu
Na samą myśl o zepsutych pieniędzmi ludźmi nie chce się czytać. Gwiazda tvn. Obrzydliwe.
Smakosz
5 dni temu
Plasticzane pudło, fuj!
Biblista
5 dni temu
Ona nie ma zielonego pojęcia o słowach, jakich używa. Biblijna gehenna oznacza wieczną śmierć bez możliwości powrotu. OBŁĘD baba!
Garguś
5 dni temu
Pani Rozenek i stary Majdan już się czytelnikom nudzą. Teraz rządzi Baron i jego erotyczna Nimfa :)
mod
5 dni temu
MODLITWA O URATOWANIE PRZED KORONAWIRUSEM Wszechmocny Panie Wszechświata! Wylecz mnie i cały Świat z koronawirusa, ponieważ odkupienie jest bliskie. I przez swą łaskę odsłoń przed nami 50. bramę świętości, tajemnicę ibur, a od tego dnia niechaj będziemy mocni w przestrzeganiu przykazań wewnątrz swoich serc (tj. życzliwość dla innych). Z tej mocy pozwól nam doznać cudów, jakich nie było od czasu stworzenia Świata. I niech cały Świat, cała ludzkość, mężczyźni, kobiety i dzieci doznają dobra Twoich sądów. Boże, proszę! Błagam, wylecz koronawirusa na całym Świecie, tak jak to było w przypadku Prorokini Miriam: „Panie, proszę, ulecz ją, błagam”. Błagam Cię, Boże! Ciebie, któryś Wszechmocny! Ześlij całkowite uzdrowienie na cały Świat! Na wszystkich mężczyzn, kobiety, dzieci, chłopców i dziewczęta, na wszystkich ludzi, gdziekolwiek się znajdują, i na wszystkie zwierzęta, ptaki oraz stworzenia. Niechaj wszyscy doznają wyleczenia z tej choroby w mgnieniu oka i niech nie pozostanie żaden ślad po niej. A wszyscy dostąpią bojaźni przed Niebem i Bogiem, Ojcze Miłosierny i Współczujący. Boże, proszę, obdarz nas cudami tak, jak to uczyniłeś naszym przodkom przy wyjściu z Egiptu. A teraz wyzwól nas i cały Świat z tej choroby, uwolnij nas i ocal nas przed koronawirusem, który chce wyeliminować wszystkich śmiertelników. Teraz żałujemy za wszystkie popełnione przez nas grzechy i szczerze prosimy o wybaczenie. Dzięki zasługom naszej skruchy ta przeklęta choroba, która nie omija mężczyzn, kobiet, chłopców, dziewcząt i zwierząt, zostanie wyeliminowana. Boże, proszę, tak szybko jak ta choroba nadeszła, tak szybko zniknie, w mgnieniu oka, a dzięki temu dusza Mesjasza ben Dawida zostanie objawiona. Boże, proszę, obdarz nas możliwością włączenia się w zastępy Świętych i Czystych oraz pobłogosław wszelki nowy owoc i roślinność, aby wszyscy zostali uzdrowieni w mgnieniu oka, a na własne oczy ujrzymy oblicze Mesjasza ben Dawida. Boże, proszę, Ty, który działasz z wielkością nie do pojęcia i czynisz nieskończone cuda. Błagam, niechaj i my dostąpimy teraz Twych niepojętych cudów, i nie zostaw żadnego śladu po tej przeklętej chorobie. I niech cały Świat zostanie uleczony w mgnieniu oka. Ponieważ HaSzem uczynił to wszystko, abyśmy mogli żałować, wszystko po to, abyśmy kierowali swoje serca do swojego Ojca w Niebie, a przez to On ześle błogosławieństwo i powodzenie wszystkim naszym dziełom.
bodex
5 dni temu
patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się - który to szczęśliwy tatuś................
tjeh
5 dni temu
a to dobre, gdzieś przeczytane: Łysek z pokładu Dzidy
IQ3
5 dni temu
tak puusta jak perfekcyjna ,co ty mozesz wiedziec jak ciezko pracuja kobiety ? zrob test IQ pochwal sie cyferka .... z tym u celebrytek cos słabooo
Przykro mi
5 dni temu
Pusta jak bęben Rolling Stones - ów.
MIrabelka
5 dni temu
Jak zyc?!?! Moze tak jak ja: po 12 h dziennie w pracy, w szpitalu z chorymi. Zmeczona i glodna, bo nie ma czsu na przerwe. Po pracy tylko szybki prysznic i spac. A rano od nowa 12 h w szpitalu. Kobieto, zastanow sie nad swoimi pustymi postami. Prawdziwe zycie, czasami walka o cudze zycie, toczy sie za murami Twojego domu.
...
Następna strona