Rusin o sukni oddanej na aukcję WOŚP: "Też licytuję! Tak łatwo jej nie oddam"

"Być może kupię, kto wie". Dziennikarka oddała na licytację swoją suknię projektu Paprocki & Brzozowski.

Choć 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, wiele licytacji wciąż trwa, a pieniądze z nich zasilą konto Fundacji powiększając sumę, którą w tym roku udało się zebrać. Przypomnijmy, że jest szansa na rekord:

Jak co roku w akcję chętnie zaangażowali się celebryci. Wciąż można wylicytować m.in. naukę jazdy konnej z Piotrem Kraśko czy kapelusz Moniki Olejnik.

Wspomóc Orkiestrę postanowiła też Kinga Rusin, wystawiając na aukcję swoją suknię z Balu Fundacji TVN:

Ja też licytuję. Tak łatwo jej nie oddam. Obserwuję, jak rośnie stawka za suknię. Ja zadeklarowałam, że też licytuję. Być może kupię, kto wie. Widzę, że są trzy osoby mocno licytujące ze mną. Przed chwilą sprawdziliśmy, moja aukcja jest aktywna do 27 stycznia, będę walczyć.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą