Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Rzekoma kochanka księcia Williama z mężem wypatrzeni w tłumie na koronacji Karola III. Chyba nie chcieli być zauważeni... (FOTO)

200
Podziel się:

Na sobotniej koronacji Karola III i Camilli pojawiło się wielu znanych gości. Okazuje się, że okazji na udział w tym podniosłym wydarzeniu nie przepuściła też Rose Hanbury, która dyskretnie skryła się w tłumie... Macie pomysł dlaczego?

Rzekoma kochanka księcia Williama z mężem wypatrzeni w tłumie na koronacji Karola III. Chyba nie chcieli być zauważeni... (FOTO)
Rzekoma kochanka księcia Williama pojawiła się na koronacji Karola III (East News)

Sprawa rzekomego romansu księcia Williama z Rose Hanbury rozgrywa się na łamach poczytnych mediów już od lat. Mówiło się nawet, że Kate Middleton dowiedziała się o domniemanej relacji męża z przyjaciółką i postanowiła ukarać ją wykluczeniem z królewskich elit. Co prawda royalsi milczą w tej sprawie jak zaklęci, ale Rose faktycznie więcej się w otoczeniu Kate i Williama nie pokazała.

Rose Hanbury przyszła z mężem na koronację Karola III. Dyskretnie wtopiła się w tłum

Zapewne nikt nie spodziewał się, że temat rzekomego romansu księcia WilliamaRose Hanbury powróci akurat w dniu koronacji jego ojca. Z drugiej strony niedawno spekulowano, że domniemana kochanka royalsa ma szansę zostać "nową Camillą", więc w obliczu koronacji żony Karola na królową może jest w tym jakaś logika? Tym bardziej biorąc pod uwagę to, co właśnie wyszło na jaw.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przejazd Karola III. Królewska kareta robi wrażenie

Okazuje się, że Rose nie mogła przepuścić okazji do pojawienia się na koronacji Karola i gościła na wydarzeniu wraz z mężem. Nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, że nieszczególnie zależało jej na tym, aby zostać zauważoną, bo skutecznie wtopiła się w tłum gości. Czujni fotoreporterzy nie dali się jednak zwieść i uwiecznili ich obecność na zdjęciach.

Rose było też widać na relacji, którą emitowano na ABC News, jednak tu także trzeba się było wysilić, aby wyhaczyć ją w tłumie zgromadzonych. Niczyjej uwagi nie zwracała również skromna stylizacja markizy, która postawiła na klasyczne czerń i biel. Czy zależało jej więc na tym, aby przemknąć przez koronację niezauważoną? Na to pytanie pewnie nie poznamy odpowiedzi, ale na afisz się zdecydowanie nie pchała.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że choć obecność rzekomej kochanki Williama na koronacji może się wydawać nieoczekiwana, to mogło to wynikać z ważnej roli jej syna. Oliver Cholmondeley został bowiem wybrany do jednej ze stron honorowych, które towarzyszyły królowi podczas procesji. Oprócz niego stronami honorowymi byli książę George, Ralph Tollemache oraz Nicholas Barclay.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(200)
Klara
5 miesięcy temu
Tak, na pewno zaprosiliby kochankę Williama z mężem 😅. Te plotki są fatalne
Nick
5 miesięcy temu
Harry w swojej książę napisał, że plotka o tym romansie wyszła od Camilli, żeby media przestały ponownie wnikać w jej życie - i Karola. Williama to miało zaboleć, także…
Lilu
5 miesięcy temu
Żeby wierzyć w ten romans trzeba być niezbyt inteligentnym
Felina
5 miesięcy temu
Lepiej jordańską królową Ranię pokażcie, wyglądała jak milion dolarów.
Gyf
5 miesięcy temu
Gdyby było coś na rzeczy to by jej nie zaprosili.
Najnowsze komentarze (200)
etam
5 miesięcy temu
Rose może pomyśleć... Camili się udało to może i mi się uda:)
etam
5 miesięcy temu
Camila mogłaby podsycać plotki na temat romansu Wiliama w swoim interesie, że nie jest jedyną .Jakoś to wszystko dziwne, nie powinna pchać się na piedestał . Koronacja zobowiązuje do zachowania powagi ,a jej uśmieszki nie były na miejscu. No chyba że chciała wyrazić , że i tak dopięła swego bo przeciwników na pewno miała wielu.
Cory
5 miesięcy temu
Przestancie juz o tej kochance, ta plotka wyszla od faceta, ktory byl powiazany z Meghan. Sam to zreszta bardzo szybko odwolal, powiedzial, ze byl to kiepski zart. A wiec tyle w temacie.
uhahany
5 miesięcy temu
Jak swędzi, to nawet stary król nie da rady, a co dopiero młody jurny książę.
Michael
5 miesięcy temu
Naprawdę nie ma polskiego określenia na „royalsa”. Tej nowomody nie da się czytać. Dramat…
Lilka
5 miesięcy temu
Od kilku lat pisząc i przedrukowując tego typu artkuły niszczycie reputację i życie tej kobiety (stop hejt, huh?) oraz jej najbliższych. Plotka wyszła od faceta, krótko po tym jak był na imprezce z Sussexami (przypadkiem teoria o podłej Camilli rozpuszczającej najgorsze plotki też wyszła od nich...). On już zdążył potwierdzić że historyjka miała być złośliwym żartem napisanym po pijaku i przeprosić ale szkody już są. Nie ma absolutnie żadnego dowodu na ten romans, żadnych przechwyconych maili czy smsów, żadnych podsłuchanych rozmów, nikt ich nie sfotografował razem - a zdjęcie byłoby warte tysiące. Ona, jej mąż i pewnie dzieci muszą zmagać się z nieustannymi oszczerstwami, podważaniem ojcostwa itp. Coś takiego musi mieć wpływ na nich jako małżeństwo. Na pozycję w tzw. towarzystwie pewnie też, mimo że plotka już zataczała kręgi po brukowcach kiedy Rose była gościem na urodzinach księżnej.
normalny
5 miesięcy temu
Gdyby była rzekoma kochanka, to Kate nie wywaliłaby jej zd woru...niedłgo zostanie zoną Willama
rerr
5 miesięcy temu
Rose ponoć się rozwodzi, więc coś może być na rzeczy. Mąż wyglada na załamanego
Może
5 miesięcy temu
Mąż przyłapał żonkę? Wygląda jak żałobnica, a on wory pod oczami i ogólnie wygląd marny
oby nie
5 miesięcy temu
Jak William bedzie chcial sie rozwiesc to przewiduje koniec rodziny krolewskiej
Kaśka
5 miesięcy temu
Czarna pogrzebowa woalka pasuje do tej uroczystości jak kwiatek do kożucha ale być może to też jest symbol końca jej małżeństwa z Davidem Cholmondeleyem lub po prostu braku gustu. Jeśli jej romans to prawda to tak po ludzku szkoda faceta, pewnie nawet nie myślał, że 25 lat młodsza żona przyprawi mu rogi... Co do porównań Kate do Diany to są kompletnie bez sensu. Jak można porównywać niewykształconą, niezrównażoną psychicznie,kompletnie nieprzygotowaną do małżeństwa i życia kobietę z silną, pewna siebie i dobrze wykształconą... Kate doskonale wie, że jest przyszłą królową i matką przyszłego króla, więc tak jak Elka nie rozwiodła się z Filipem tak samo ona nie rozwiedzie się z Williamem. A co do pani Hanbury jej akcje i wpływy spadną wraz z rozwodem...
taki piar
5 miesięcy temu
często się tak robi, by uciszyć plotki, zaprasza się kochanki na uroczystości. Camilla tez była na ślubie Karola
haha
5 miesięcy temu
szczują na kobietę. Na pewno wzięliby syna kochanki do towarzyszenia królowi przy procesji. Chyba że to syn Williama :D
ABC
5 miesięcy temu
A może to i prawda, w końcu 10 lat nie mógł się zdecydować, czy ożenić się z Katarzyną. W końcu chyba to trochę na nim rodzina wymusiła. Każdy wie, że jak mężczyzna kocha kobietę, to ślub mógłby być zaraz, a nie takie odwlekanie i nawet bez zaręczyn, dopiero po tych 10 latach. A William ma poczucie obowiązku wobec swojego rodu, tamta rozwieść się nie chciała lub nie mogła, do tego byłaby rozwódką więc ze ślubu nici, bo jego następca nie mógł by być z takiego związku, to się w końcu zdecydował na " czekającą Kate" ( tak ją tam nazywali). To nie znaczy, że się z żoną rozwiedzie, zna przecież historię ojca i chociaż on doczekał happy endu, to Kate nie jest Dianą i przyszłego tytułu królowej się nie pozbawi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie