Trwa ładowanie...
Przejdź na
oprac. Goss
|
aktualizacja

Są przyrodnim rodzeństwem, zakochali się i wzięli ślub przy wsparciu rodziców. Tak reagują na krytykę: "Piszą, że przyprawia ich to o MDŁOŚCI"

235
Podziel się:

Matilda i Samuli są przyrodnim rodzeństwem i ich relacje długo nie odbiegały od normy. Dwa lata po tym, jak związali się jej matka i jego ojciec, doszło jednak między nimi do zbliżenia. Dziś są małżeństwem, czemu ich rodzice nie oponowali.

Są przyrodnim rodzeństwem, zakochali się i wzięli ślub przy wsparciu rodziców. Tak reagują na krytykę: "Piszą, że przyprawia ich to o MDŁOŚCI"
Przyrodnie rodzeństwo wzięło ślub z błogosławieństwem rodziców. Tak reagują na krytykę (Instagram.com)

Nie od dziś wiadomo, że życie pisze różne scenariusze - nawet te najbardziej absurdalne. Społeczny stosunek do kazirodztwa jest powszechnie znany, jednak miłosna relacja między przyrodnim rodzeństwem również może wywołać negatywne reakcje. Pewna para doświadczyła tego na własnej skórze.

Matilda Eriksson z Finlandii, i 27-letni wówczas Samuli Eriksson stali się rodzeństwem w 2019 roku. To właśnie wtedy matka Matildy poślubiła ojca Samuliego. Na początku ich relacje były typowe dla rodzeństwa, jednak dwa lata później, pod wpływem alkoholu, nieoczekiwanie doszło między nimi do intymnego zbliżenia.

Podczas naszego pierwszego pocałunku zdecydowanie narastało napięcie... I to w ten dobry sposób - wspominała potem kobieta w programie "Love Don't Judge".

Początkowo oboje tłumili swoje uczucia, ale szybko zrozumieli, że są w sobie zakochani. Dwa tygodnie po tym, jak obudzili się obok siebie, zdecydowali się stworzyć związek. W tym samym roku doszło do zaręczyn, a w lipcu 2022 roku wzięli ślub. Najpierw bali się reakcji ich rodziców, jednak, jak się potem okazało, niepotrzebnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kazirodztwo wśród Habsburgów. Skutki były opłakane i widoczne gołym okiem

Rodzice ostatecznie zaakceptowali ich uczucia. Matka 23-letniej wtedy Matildy pomogła im zorganizować ceremonię ślubną, a ojciec Samuliego nazwał swojego syna "szczęśliwcem". Nieco inaczej zareagowało na ich związek społeczeństwo i wiele osób nie przyjęło ich decyzji z entuzjazmem. Para spotkała się z dużą krytyką, a niektórzy ludzie mówili im, że są chorzy.

Otrzymujemy wiele negatywnych komentarzy: "Idźcie na terapię", "To obrzydliwe, że ze wszystkich ludzi na świecie wybrałaś przyrodniego brata" czy "To przyprawia mnie o mdłości" - wspominała kobieta w tym samym programie.

Nie tylko obcy ludzie reagowali krytycznie, bo nawet siostra Matildy, Minea, określiła ich związek jako "przerażający". Mimo to, para nie zwraca uwagi na negatywne komentarze. Nie skłoniło ich to też do zmiany decyzji o wspólnym życiu.

Chętnie dzielą się swoją historią w mediach społecznościowych. Zarówno Matilda, jak i Samuli prowadzą swoje profile na Instagramie oraz wspólne konto na TikToku. Ujawniają, że mają plany na przyszłość - chcą kupić dom, podróżować po świecie, a także mają nadzieję, że w przyszłości będą mieć dzieci.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(235)
Ewka
3 miesiące temu
Przecież to żadne przyrodnie rodzeństwo! Nie ma żadnego pokrewieństwa, ludzie zdurnieli
Życie
3 miesiące temu
Co innego gdyby wychowywali się razem, ale skoro poznali się jak byli dorośli, to nie widzę problemu 🤷‍♀️
Ndndn
3 miesiące temu
Jakie przyrodnie rodzeństwo? Zwykli niespokrewnieni ludzie. Pudel musisz dokształcić tych swoich pismaków.
Gość
3 miesiące temu
Przecież to nie jest żadne rodzeństwo
Olka
3 miesiące temu
To nie jest rodzeństwo przyrodnie, bo nie mają wspólnego rodzica. To jest rodzeństwo przybrane. Pudelku naucz się odróżniać.
Najnowsze komentarze (235)
Magda
3 miesiące temu
Oni nie są przyrodnim rodzeństwem. Mają różne matki i różnych ojców. Są dla siebie kompletnie obcymi ludźmi. A to, że mama jednego spikneła się z tatą drugiego, nie czyni ich żadnym rodzeństwem.
Anna
3 miesiące temu
A jakby było odwrotnie, najpierw oni by byli parą, a później ich rodzice. To byłoby kazirodztwo? Ludzie głupieją.
Jasio
3 miesiące temu
Ktoś tu nie rozumie co znaczy przyrodni. Obcy ludzie wzięli ślub i w czym problem.
.........
3 miesiące temu
Lol takie "postępowe" społeczeństwo pro wszystkiemu, akceptują zboczenia i wynaturzenia, a oburzają się na takie coś? Jednak ludzie to maja podwójne standardy, hipokryzja.
Mili
3 miesiące temu
Jesli nie ma więzów krwi to nie można mówić o kazirodztwie. Tekst wprowadzający w błąd.
Anna
3 miesiące temu
Przecież w Na wspólnej jest taka sama sytuacja, Marta i Mikołaj 🤣 i nikt się nie bulwersuje
Polka
3 miesiące temu
Wszyscy krytykanci zacofania i zaściankowości Polski czytajcie i zapamiętajcie! NA CAŁYM ŚWIECIE ludzie krytykują odmienność, otyłość, monstrualne balony i usta, itp.
mira
3 miesiące temu
To nie jest przyrodnie rodzeństwo. Przyrodni brat lub siostra jest wtedy gdy ma się jednego wspólnego rodzica. Tutaj taki przypadek nie występuje.
csdcsc
3 miesiące temu
Jakie przyrodnie rodzeństwo? O czym wy piszecie? Oni nie są spokrewnieni. Przyrodnie rodzeństwo jest wtedy jak się ma jednego rodzica wspólnego, a oni są dwojgiem zupełnie obcych osób
Gość
3 miesiące temu
To nie jest etyczne!
dila
3 miesiące temu
Syn Krawczyka jak żywy
Azi
3 miesiące temu
Wprowadzacie ludzi w błąd!!! Douczcie się..
Zgorszona
3 miesiące temu
To obcy ludzie. Obrzydliwe jest gdy Kobieta zamężna sypia i pozostaje w związku ze swoim chrześniakiem który jest jej kuzynem. Jej dzieci to widzą i muszą akceptować. Co więcej aktywnie uczestniczy w Mszach Świętych, bo Poza księżmi nikomu nie mówi o swojej "Wielkiej Miłości" a dzieciom zabroniła.
Gosc
3 miesiące temu
To nie jest żadne PRZYRODNIE rodzeństwo, kto pisze te artykuły... PRZYSZYWANE rodzeństwo, brak pokrewieństwa miedzy nimi!
...
Następna strona