Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska dogryza Kaczoruk: "Montaż nic nie zmienia. Jak się udaje damską wersję kogoś, to wychodzi kiepsko!"

34
Podziel się:

"Nie wydaje mi się, żeby montaż mógł sprawić, że można kogoś pokazać w gorszym świetle" - twierdzi. "Dostałam propozycję udziału w "India Express". Nie czuję tego rodzaju rywalizacji".

TVN idzie za ciosem i po sukcesie Azja Express przygotował kolejną edycję programu. Tym razem celebryci w ramach udziału w India Express będą bawić się w biednych na koszt TVN-u w Indiach. Wśród uczestników znaleźli się Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. Ta para może liczyć na silne wsparcie innych gwiazd TVN-u. Po komplementach ze strony Hanny Lis i Małgorzaty Rozenek, przyszedł czas na publiczne zachwyty Mai Sablewskiej.

Joasia i Łukasz przygotowali się do wyjazdu, są spakowani na tip top. Są profesjonalnie przygotowani. Joasię będą mogli poznać ludzie, to niezwykła, wspaniała, dobra osoba. Padła propozycja mojego udziału, ale nie mogłam z tego skorzystać, robiłam mój program, ja bym się tam nie odnalazła. Nie do końca czuję ten rodzaj rywalizacji.

Maja skorzystała również z okazji, by nieco zakpić z Renaty Kaczoruk. Przypomnijmy, że dziewczyna Kuby Wojewódzkiego miała do TVN-u pretensje o słaby montaż. Twierdziła, że przez zabiegi produkcyjne została przedstawiona w negatywnym świetle. Na co dzień jest podobno zupełnie inna. Maja nie do końca w to wierzy.

W pierwszej edycji dużo osób odkryło swoje karty, tam montaż nic nie zmienia. Nie wydaje mi się, żeby montaż mógł sprawić, że można kogoś pokazać w gorszym lub lepszym świetle. Jak ktoś udaje, że jest damską wersją kogoś, to tak kiepsko wychodzi.

Ma rację?

KOMENTARZE
(34)
gość
5 lata temu
Leję na jedną i drugą,wielki mi kurna gwiazdy
gość
5 lata temu
Kaczorek jest żenująca
gość
5 lata temu
Jak widzę w reklamie Nivei tego jokera vel młodsza wersja Donatelli Versasce, to mam odruch wymiotny.
gość
5 lata temu
Buahaha, jaka jest Joanna Przetakiewicz, to mogą pracownicy La Manii opowiedzieć, a ty Maju nie masz zielonego pojęcia jaka jest Przetaka na prawdę. Wykorzystała cię do reklamowania swoich podrobionych s***t i tyle.
gość
5 lata temu
odezwał się autorytet... od diet zmieniających twarz...
Najnowsze komentarze (34)
gość
5 lata temu
Sablewska wyglada ja cudak i p***c!! Kosmetyki Nivea są szkodliwe dla zdrowia,a do tego reklamowane przez pajaca,nie maja żadnych szans !!
gość
5 lata temu
Sablewska również udaje kogo innego niż jest.Nie akceptuje siebie,Wyglada jak monstrum z wypelnienami twarzy i tatuażem.Jest koszmarna,ubożuchne słownictwo,dyskwalifikuje ja absolutnie....
gość
5 lata temu
Sablewska panna nikt ocenia druga panne nikt. Tv moze wszystko zmanipulowac jak tylko zechce nie bronie tu Renulki. Nawet z totalnego glaba znawczynie od stylu
gość
5 lata temu
Czekam na Rosja Exspress.. Ciekawe ilu by bylo chetnch
gość
5 lata temu
KaczoRUK i jasne. Ukrainskie nazwisko.
gość
5 lata temu
dla mnie świetny komentarz.Podpisuję się pod nim z przyjemnością
gość
5 lata temu
jedna i druga do d**y nie podobne,ale Nivea nie kupie bo będzie mi się kojarzyła z prostactwem i chamską gębą
gośonć
5 lata temu
Sablewska powiedziała to o sobie, cały czas udaje kogoś innego, p******a baba
gość
5 lata temu
Już nie pokazuje tej Kaczoruk., bo ludziom niedobrze się robi ....
gość
5 lata temu
damska wersja Wojewódzkiego
gość
5 lata temu
odezwał się autorytet... od diet zmieniających twarz...
gość
5 lata temu
Tak Żenulko tak sobie to tłumacz
gość
5 lata temu
coś nie styka ci we łbie?!
gość
5 lata temu
Sablewska - zastanów się lepiej nad sobą. Uchodzisz a osobę, która nie ma grama seksapilu. Te twoje stylizacje są wiejskie... Zresztą jaka z ciebie stylistka???
Oferty dla Ciebie