Sandra Kubicka z okazji Dnia Ojca oddała hołd mamie: "Dostrzeżmy kobiety, które zostały same z dzieckiem"
Sandra Kubicka w Dniu Ojca postanowiła publicznie docenić najważniejszą kobietę w swoim życiu - swoją mamę, Grażynę "Grace" Kubicką. "Pokazałaś mi, jak wygląda silna i zaradna kobieta" - napisała.
Sandra Kubicka od dłuższego czasu pozostaje w samym centrum zainteresowania rodzimych mediów i internautów, którzy z uwagą śledzą każdy jej krok. Spore emocje budzi zwłaszcza jej życie uczuciowe. Celebrytka od kilku tygodni chętnie relacjonuje w sieci swój nowy związek z biznesmenem Adamem Zaorskim, pokazując wspólne, romantyczne chwile i udowadniając, że w jej życiu prywatnym nastał wyjątkowo szczęśliwy czas.
Celebrytka od lat należy do grona wyjątkowo aktywnych w mediach społecznościowych gwiazd, a Instagram to jej naturalne środowisko. Chętnie dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojego codziennego życia, przemyśleniami oraz ważnymi momentami. We wtorek 23 czerwca nie zapomniała również o obchodach Dnia Ojca i zdecydowała, że to idealna okazja, by podziękować mamie.
Sandra Kubicka i Baron rozwodzą się. Tak zachowywali się w sądzie
Sandra Kubicka w Dniu Ojca oddała hołd mamie
Kubicka opublikowała na InstaStories selfie z Grażyną "Grace" Kubicką i podzieliła się pod nim osobistymi przemyśleniami na temat ich relacji oraz trudów samodzielnego macierzyństwa. Zwróciła tym samym uwagę na rzeszę kobiet, które w pojedynkę musiały zmierzyć się z rolą obojga rodziców.
Gdy cały kraj świętuje dziś Dzień Ojca, dostrzeżmy również kobiety, które zostały same z dzieckiem, obowiązkami i odpowiedzialnością związaną z byciem rodzicem. Musiały sobie poradzić i dały radę. Dziękuję, mamo, że pokazałaś mi, jak wygląda silna i zaradna kobieta