Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis PRZERYWAJĄ MILCZENIE w sprawie oskarżanego o GWAŁTY Chrisa Notha!

107
Podziel się:

Aktorki "Seksu w wielkim mieście" i jego kontynuacji postanowiły wydać wspólne oświadczenie w sprawie oskarżonego o gwałty Chrisa Notha. Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis jednoznacznie opowiedziały się po stronie kobiet. "Podziwiamy je" - piszą wprost.

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis PRZERYWAJĄ MILCZENIE w sprawie oskarżanego o GWAŁTY Chrisa Notha!
Aktorki "Seksu w wielkim mieście" zabierają głos ws. kontrowersji wokół Chrisa Notha (East News)

Chris Noth znalazł się kilka dni temu w centrum ogromnego skandalu. Aktor kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" został oskarżony o gwałt przez dwie kobiety, które zdecydowały się publicznie zabrać głos. Jak twierdzą, przed laty padły jego ofiarami i opowiedziały o traumatycznych wydarzeniach, które na zawsze odcisnęły piętno na ich psychice.

Zgodnie z oczekiwaniami sam Chris Noth zaprzecza, jakoby doszło do wspomnianych sytuacji. Wkrótce głos zabrała jednak Zoe Lister-Jones, która przyznała, że podczas ich współpracy jakiś czas temu "zachowywał się w seksualnie niepoprawny sposób". Niedługo potem wypowiedziała się kolejna kobieta, a opisy zbrodni, których miał się dopuścić aktor, są coraz bardziej szokujące.

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście" po latach. Nowa aktorka w obsadzie

W niedzielę informowaliśmy, że od Notha odcięła się już nawet własna żona, która ma być przytłoczona liczbą medialnych doniesień na temat jego rzekomych zbrodni seksualnych. Okazuje się, że serialowy Mr Big nie może też już liczyć na wsparcie ze strony aktorek "And Just Like That", które opowiedziały się po stronie jego ofiar.

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis zabrały w tej sprawie głos we wspólnym oświadczeniu. Jak zaznaczyły, wspierają kobiety, które zdecydowały się przerwać milczenie, a oskarżenia pod adresem aktora traktują bardzo poważnie.

Jesteśmy zdruzgotane oskarżeniami wobec Chrisa Notha. Wspieramy kobiety, które postanowiły przerwać milczenie i podzielić się publicznie bolesnymi doświadczeniami. Rozumiemy, że nie było to łatwe i jesteśmy z nich dumne - napisały aktorki.

Wierzycie jeszcze w jego niewinność?

Kuba Wojewódzki ma obsesję na punkcie Pudelka? Dowiecie się w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(107)
miija
2 lata temu
również opowiadam się po stronie skrzywdzonych, ale istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności; z wyrokami poczekajmy na decyzję policji/ prokuratory/ sądu.
Hej
2 lata temu
Jeeezu, jeszcze mu nic nie udowodniono. Teraz wytarczy kilka słów, żeby zniszczy człowieka. Nie wiem, czy jest winny czy nie, od tego jest sąd, żeby to osadzić, ale daleka jestem od wierzenia na słowo każdemu.
Alla
2 lata temu
Chwilka. Skoro Parker była jednym z producentów serialu, to po jakiego grzyba zgadzała się na obsadzenie Notha w tak kluczowej roli, skoro wiedziała o jego skłonnościach? Śmierdzi mi to.
Dni dna
2 lata temu
Samantho! Jak dobrze, ze nie bierzesz udziału w tej żenadzie. ŚP brat chyba Ci drogę wskazał.
Liann
2 lata temu
I pozamiatane 🤷‍♀️
Najnowsze komentarze (107)
Polak
2 lata temu
Ich oświadczenie może oznaczać ze o wszystkim już dawno wiedziały.
Gosia
2 lata temu
wg mojej oceny wszyscy o tym wiedzieli, dlatego jak postanowili zrobić kontynuacje serialu odrazu z marszu było planowane go uśmiercenie by smród się nie ciągnął dalej w świat i teraz dopiero wyszło to na świat albo w sumie nawet i takie coś było planowane ze ma wyjść.
Angelka
2 lata temu
Oczywiście, ze gwałt to coś strasznego, ale…. Kurczę Ktoś Cię zgwałcił i wiesz w dodatku kto to idziesz na policję i to zgłaszasz OD RAZU!!! Nie po latach LATACH!!!! Gdzie one były wcześniej? Skoro to zrobił to już dawno powinien za to odpowiedzieć.
Gość
2 lata temu
Jego wina nie jest udowodniona. Zawsze jestem po stronie ofiar, jednak jeszcze mu nic nie udowodnili (chociaż wszystko świadczy na jego niekorzyść). W grę wchodzą pieniądze, odszkodowania, jest bogaty. Wierzę, że prawda wyjdzie na jaw. Kurcze, nie wygląda mi na takiego, chociaż wygląd o niczym nie świadczy. Jednak przyjaciółki z nich straszne. Po prostu straszne. TYLE lat razem przepracowanych, taka wielka "przyjaźń", a w 10 minut wyrzuciły go do kosza (jeszcze raz- jeszcze nie ma wyroku, dlatego tak piszę). Nie muszą go wspierać, ale mogą być do rozwiązania sprawy neutralne!
Sienka
2 lata temu
Niedawno Noth bronił SJP przed aktorka grająca Samanthe, mogła przynajmniej nie komentować tej afery do czasu aż mu nie udowodnią winy w sądzie
Lara
2 lata temu
Na tym przedostatnim zdjęciu jaka geriatria... wiem, że każdy się starzeje ale po co w tym wieku probowac robić z siebie podlotków? Jednak kim miała rację, że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..
Becia
2 lata temu
To dlatego go uśmiercili w serialu?
Magda
2 lata temu
A jeśli okaże się, że to fałszywe oskarżenia, to co? Będą dumne z niego, że walczył o prawdę? Póki nie został skazany, to... A już go z serialu wywalili.
Dorota
2 lata temu
Łatwo przyszło im wrzucenie go pod autobus. Żadnego "może wstrzymajmy się z komentarzami do czasu wyjaśnienia sprawy" tylko "tak, jest winny".
Asia
2 lata temu
Przeciez nic mu jeszcze nie udowodniono. Nie wiemy kto klamie, a teraz na goscia wyleje sie hejt.
Filing
2 lata temu
Jeżeli nic nie jest udowodnione, to żadnych tego typu oświadczeń nie powinno się pisać i puszczać w świat. W ten sposób pośrednio same potwierdzają i wydają wyrok na kogoś, kto w danym momencie nawet nie stanął przed sądem. Jeżeli okaże się że facet jest niewinny to kto go będzie publicznie przepraszał i jaki to będzie miało skutek na jego życie. A jeżeli jest winny- oświadczenie wydać po ogłoszeniu wyroku.
Wer
2 lata temu
Nr. Big umiera w pierwszym odcinku
Epsylon
2 lata temu
Do nich się nie dobierał?
Venus
2 lata temu
ten serial jest kiepski - czy też film, nieważne, nie wart wzmianki. Kiepskie, brzydkie aktorki zniechęcające do sexu, aktor tu grający jest symbolem sexu? bo jeśli nie, to kolejna holywoodzka chała, na pewno na to nie pójdę!
...
Następna strona