Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Selena Gomez miała ATAK PANIKI na kilka minut przed występem na AMA! Wsparcia gwieździe udzieliła... Hailey Bieber

42
Podziel się:

Przyjaciel wokalistki ujawnił, że niespodziewany atak był w dużej mierze odpowiedzialny za fatalny wokal gwiazdy na American Music Awards. Patowej sytuacji nie pomógł fakt, że małżonka ekschłopaka Seleny - Hailey Bieber, zdaje się okazywać jej współczucie.

Selena Gomez miała ATAK PANIKI na kilka minut przed występem na AMA! Wsparcia gwieździe udzieliła... Hailey Bieber
(fot. Getty)
bEEoxEbp

Selena Gomez i Hailey Bieber mają aż za nadto powodów, aby nienawidzić siebie nawzajem. Ekspartner Seleny - Justin Bieber, oświadczył się Hailey zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z gwiazdą pop. Definitywne zakończenie relacji z bożyszczem nastolatek Selena przypłaciła swoim zdrowiem psychicznym. Dziedziczka rodu Baldwinów musiała natomiast zmierzyć się z ogromną falą hejtu, który wylali na nią fani Gomez oskarżający ją o umyślną próbę zniszczenia ich ukochanej idolki. O żadnej wielkiej przyjaźni w tym wypadku raczej nie można więc mówić.

Panie starają się jednak ze wszystkich sił, aby w sieci zachowywać pozory cywilizowanego zachowania. W ostatnią niedzielę Hailey polubiła na Instagramie zdjęcie Seleny zamieszczone na portalu społecznościowym przez jej gwiazdorskiego makijażystę - Hunga Vanngo, którego obserwuje ponad 1,6 miliona użytkowników portalu. Natomiast w październiku młoda pani Bieber dała "kciuk w górę" pod zdjęciem, na którym Selena cieszyła się wystawnym obiadem z najbliższymi przyjaciółmi. Jeszcze w tym samym miesiącu Gomez zaapelowała do swoich fanów, aby powstrzymali się przed wyciąganiem pochopnych wniosków i atakowaniem innych gwiazd. Jej prośba była najpewniej spowodowana wypuszczeniem piosenki Lose You to Love Me, w której wokalistka bardzo bezpośrednio odnosi się do swego związku z Bieberem.

bEEoxEbr

"Jestem bardzo wdzięczna za wasze opinie na temat utworu. Jestem tak wdzięczna. Jednakże nie popieram niszczenia innych kobiet. Nigdy nie będę taką osobą, więc proszę, bądźcie dla wszystkich życzliwi. To nie chodzi o to, jaka jest sytuacja. Jeżeli jesteście moimi fanami, nie bądźcie wredni dla nikogo, proszę. Nie wyżywajcie się na nikim i nie piszcie rzeczy, które czujecie w danym momencie" - powiedziała Selena na nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Niestety okazuje się, że "lajki" Hailey zadziałały jedynie niczym sól na rany Gomez, na których właśnie pękły szwy. Podczas poniedziałkowego rozdania nagród American Music Awards Selena miała zainaugurować swój wielki powrót na scenę wystąpieniem z dwoma utworami, w których podmiot liryczny odwołuje się do toksycznej relacji z przeszłości. Fani, rzecz jasna, zinterpretowali słowa piosenek jako historię związku Gomez i Biebera. Wzbudziło to niemałą sensację. Niestety, Selena najzwyczajniej w świecie złamała się pod presją wieczoru i doznała ponoć ataku paniki na kilka minut przed swoim występem.

bEEoxEbx

Szargające piosenkarką nerwy zaowocowały jednym z najgorszych występów, jakie Selena dała w trakcie swej wieloletniej kariery. Gwiazda nie była w stanie utrzymać ani rytmu, ani właściwej tonacji, w dodatku wyglądała, jakby na scenie stała za karę.

"Zdecydowanie miała atak paniki. Była zdenerwowana. Nie była na scenie od dwóch lat, a to bardzo ważne piosenki w jej karierze. Bardzo chciała się pokazać z jak najlepszej strony" - poinformował "bliski przyjaciel" Seleny.

Myślicie, że Hailey zostawi Selenę w spokoju, widząc, że historia z Bieberem nadal ją prześladuje?

bEEoxEby
bEEoxEbS
KOMENTARZE
(42)
Moniiii29
2 lata temu
Selena ma fantastyczny głos, jak na swój młody wiek fantastycznie się rusza, ma znakomite ciałko które nie wygląda jak anorektyk czy śmierć na chorągwi!!!!! Gomesiątko fizycznie wygląda jak prawdziwa kobietka-kokietka:)))), niech nic w sobie nie zmienia ani nie poprawia bo jest wyjątkowa, ŚLICZNA.
Marta
2 lata temu
Jak piszecie coś o związku Hailey i Justina i o tym jak rzekomo on Selene zostawil to zaaktualizujcie swoje informacje na ten temat, bo wszystko tutaj jest wyssane z palca i wciskacie kit innym ludziom. A co do nagłówku to ma się on nijak do tego co naprawdę zaszło
Paul
2 lata temu
Co za grafomania! Kto pisze te artykuly?? Lajki podzialaly jak "Sol na rany, na ktorych pekly szwy"? Chryste, to wola o pomste do nieba. Nie da sie tego czytac!
bEEoxEbT
LowKey
2 lata temu
Jak zwykle bierze na litosc bo spiewala na zywo gorzej niz zle i trzeba jakos wytlumaczyc..
Nick
2 lata temu
Na początku falszowała ale już po chwili było OK. Głos ma super a trema może dopaść każdego.
Najnowsze komentarze (42)
Aga
2 lata temu
Ile ta kobieta ma lat? Zachowuje się jak dziecko. Facet ma żonę pewnie niedługo dziecko a ona na oczach świata rozpacza. Nie biega się za kimś kto cię nie kocha dziewczyno. Gdzieś tam czeka na nią przyszłość tylko najpierw musi odciąć się od przeszłości i skończyć z tą dziecinada!
Hanys
2 lata temu
Justin kocha swoja zone jak nikogo na świecie, Selenke to boli bo nie kochal ja tak mocno jak swoja zone. Życie, każdego bije inaczej. A Selenie zyczymy by sobie kogoś poznała zakochala sie zalozyla rodzine i była szczęśliwa jak Justin. A nie wspominc cos co juz nie wróci.
Hhhhh
2 lata temu
Podmiot liryczny.buhaha. pudelek to ploty...Nie powieść szekspirowska
Nick
2 lata temu
Na początku falszowała ale już po chwili było OK. Głos ma super a trema może dopaść każdego.
Marta
2 lata temu
Jak piszecie coś o związku Hailey i Justina i o tym jak rzekomo on Selene zostawil to zaaktualizujcie swoje informacje na ten temat, bo wszystko tutaj jest wyssane z palca i wciskacie kit innym ludziom. A co do nagłówku to ma się on nijak do tego co naprawdę zaszło
Stop
2 lata temu
Clickbite
Kiki
2 lata temu
Okej, zirytowałam się tymi komentarzami jaka to Seelena jest piękna i napisałam komenatarz podpisujac się "moniii29", ale najwidoczniej to nie był błąd, bo to pokazało, że fanki Seleny są niezruwnowazone i potrafią same sobie wyznawać miłość podpisujac się jako tandemowy facet (w tym przypadku Mariusz). Moniko, masz zapewne 2lat i zycie spędzasz na pudełku wyznając sobie miłość, co jest z tobą nie tak? W Donu wszyscy drzwi????
Mariusz
2 lata temu
Znów coś mnie swędzi...:) Jan Kochanowski, "Do dziewki" Nie uciekaj przede mną, dziewko urodziwa, Z twoją rumianą twarzą moja broda siwa Zgodzi się znamienicie; patrz, gdy wieniec wiją, Że pospolicie sadzą przy różej leliją. Nie uciekaj przede mną, dziewko urodziwa, Serceć jeszcze niestare, chocia broda siwa; Choć u mnie broda siwa, jeszczem niezganiony, Czosnek ma głowę białą, a ogon zielony. Nie uciekaj, ma rada; wszak wiesz: im kot starszy, Tym, pospolicie mówią, ogon jego twardszy; I dąb, choć mieścy przeschnie, choć list na nim płowy, Przedsię stoi potężnie, bo ma korzeń zdrowy
bEEoxEbL
Mariusz
2 lata temu
KOCHAM CIĘ MONIŚ Kazimierz Przerwa-Tetmajer, "Lubię, kiedy kobieta…" Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu, kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu, gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi, gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi, gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem. I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia. Lubię to – i tę chwilę lubię, gdy koło mnie wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie, a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.
Mariusz
2 lata temu
To co czuję do ciebie od lat......... Emil Zegadłowicz, "Szał" Gdy mi nagle zarzucasz nogi na ramiona wrzącej w żyłach rozkoszy warem rozogniona – gdy ręce moje, węże oszalałe żądzą, po udach Twych i brzuchu ślepe, gniewne błądzą – gdy Twe trzewia nasienia opryskuje wrzątek, gdy krzyczę żeś Ty wieczność, koniec i początek – gdy wołam: daj mi oczy! daj mi Twoje oczy! – – ziemia zrywa praw łańcuch i w bezkres się toczy z świstem, z łopotem, z hukiem! – ziemia – klacz chutliwa pędzi! tętni! – a nad nią skier pienistych grzywa! Do grzbietu jej przywarci, przemienieni w jedno, lecimy w zawierusze gwiazd w groźne bezedno!
Moniiii29
2 lata temu
Hailey ma klasę, a Selena ma do zaoferowania tylko busy, dlatego on idzie jako pierwszy, a dopiero potem Selena
Moniii29
2 lata temu
Moniii przestań się pode mnie podszywać i oczerniać Hailey i Biebera!! Co ty dziewczyno masz w głowie, nudzi ci się??? Lubie Hailey, bo jest miła i naturalna, nie potrzebuje konfliktów jak Selena żeby było o niej głośno!! To się nazywa klasa
Moniiii29
2 lata temu
Chciałabym wyglądać jak Hailey, a wyglądam jak selena mimo, że nie jestem chora jak ona :/ na dodatek nie mam faceta, a mam już swój wiek :(
.KACZMAREK
2 lata temu
to emeryci z Ukrainy redagują Pudla
Oferty dla Ciebie
bEEoxEcE
bEEoxEcF
bEEoxEcG
bEEoxEcH
bEEoxEcI
bEEoxEcn