Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Shannen Doherty, która od lat walczy z rakiem, zwróciła się do księżnej Kate: "Podziwiam twoją siłę"

82
Podziel się:

Shannen Doherty odniosła się do nagrania księżnej Kate, która poinformowała o zdiagnozowanym u niej nowotworze. Aktorka sama od niespełna dekady choruje na raka, dlatego postanowiła zwrócić się bezpośrednio do Middleton.

Shannen Doherty, która od lat walczy z rakiem, zwróciła się do księżnej Kate: "Podziwiam twoją siłę"
Shannen zwróciła się do księżnej Kate (GETTY)

W piątek wieczorem na instagramowym profilu księcia i księżnej Walii opublikowano nagranie, za pośrednictwem którego księżna Kate poinformowała o swojej chorobie. U Middleton zdiagnozowano nowotwór we wczesnym stadium. Żona Williama poddała się już chemioterapii.

Wspomniana informacja wywołała ogólnoświatowe poruszenie. Głos w sprawie postanowiła zabrać również Shannen Doherty. Aktorka od niespełna dekady zmaga się z nowotworem piersi. W ubiegłym roku tomografia gwiazdy wykazała przerzuty do mózgu i kości, niedługo później przeszła operację mózgu.

Shannen Doherty, która od lat walczy z rakiem, zwróciła się do księżnej Kate

Shannen, która od lat mówi o swojej walce z rakiem, postanowiła zabrać głos w sprawie sytuacji Kate. Aktorka skrytykowała postawę zarówno mediów, jak i twórców teorii spiskowych, tłumacząc, że owe okoliczności zmusiły księżną do ujawnienia swojej diagnozy, zanim ona i jej rodzina zdążyli się z tym uporać. Na koniec Doherty zwróciła się bezpośrednio do Middleton, przekazując jej wyrazy wsparcia i podziwu.

Bycie osobą publiczną nie oznacza, że jest się własnością społeczeństwa. Wszyscy mamy prawo przechodzić przez chorobę prywatnie. Atak teorii spiskowych i zwykłej, chorobliwej ciekawości zmusił ją do wytłumaczenia się, zanim pogodziła się z diagnozą i wyjaśniła sytuację swoim dzieciom. Modlę się, aby był to moment nauki dla nas wszystkich, by szanować prywatność innych, niezależnie od tego, czy są osobami publicznymi. Księżno Kate, podziwiam twoją siłę w niekończącym się ataku, przez który przechodzisz, lecząc raka - napisała na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(82)
Lola
miesiąc temu
Obie lubię. Powrotu do zdrowia! ❤️
Ada
miesiąc temu
Oby mogła wyzdrowieć w spokoju, Dajcie jej spokój
prawda?.
miesiąc temu
Bardzo silna i empatyczna kobieta nie skupiona tylko na swej chorobie gratulacje i zdrówka.
Lalka
miesiąc temu
Najwazniejsze ze sie o tym mowi....zycze zdrowia Wam wszystkim ...
Zdrowia ❤️wsz...
miesiąc temu
Mnie bardziej żal zwykłych ludzi, którzy chorują, im pomagam i współczuję.
Najnowsze komentarze (82)
Gosc
4 tyg. temu
Powrotu do zdrowia choc tej pseudo ksieznej i calej tej rodziny groteskowych postaci tronowych nie znosze
Kamila
4 tyg. temu
Ona aktorka z USA zna rodzine królewska ??? Szok, bo Megan nie kojarzyła
zdrowia
4 tyg. temu
Jaka siła ? To początek choroby. Co będzie dalej? Oby było dobrze. Tego Jej życzę. Siły, pokoju na świecie i
Chora
4 tyg. temu
Każdy ma prawo do prywatności tym bardziej w chorobie . A ludzie niech myślą , piszą i gadają co chcą . Głupoty wymyślają chyba z braku czasu .
I6dw
4 tyg. temu
Jeju BH90210 serial mojego dzieciństwa Brenda i teraz Kate która bardzo podziwiam
Gość
miesiąc temu
Spokój jest jedynym lekarstwem na zdrowie, by być zdrowym potrzeba dużo miłości i wsparcia .Naukowcy tworzą nową broń do zabijania a nie mogą sobie poradzić z lekarstwem na raka i wiele innych chorób🎯
Szczesciara
miesiąc temu
Tez mialam nowotwór, złośliwy żołądka. Zycie jest juz inne i nigdy nie bedzie takie jak bylo przed. Ale żyję i cieszę się , ze mi się udało,choć jest bardzo ciężko. Życzę wszystkim dużo zdrowia, a tym z nowotworem jeszcze więcej. Warto żyć, kocham życie nawet takie jakie mam.
Irena
miesiąc temu
Kate to piękna kobieta wspaniałą mama empatyczny człowiek. Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia ; kochanych dzieci ,męża.
Dno
miesiąc temu
Co do choroby Kate. Rak Karola został ujawniony, a tej damy, dużo mniej ważnej stał się narodową tajemnicą. Poza tym ciekawe kiedy cała ta rodzina królewska wyjedzie z UK na tzw leczenie. Ona już poleciala, tajemnica gdzie. O czym piszę niektórzy wiedzą. Reszta niedługo wyjdzie na jaw. Ta sprawa ma drugie, a nawet i trzecie dno
Nowotwor
miesiąc temu
Nowotwór złośliwy lV stopnia, to nowotwór rozsiany, który caly czas daje przerzuty. Nie da się z nim przeżyć 10 lat. Proszę nie robić z siebie bohaterki.
Kasia
miesiąc temu
Brenda w stanie terminalnym już parę lat, byle pisano
Sułtan
miesiąc temu
Podziwia? To ona desperacko od Kiku lat walczy o życie. To jest silny instynkt samozachowawczy!
Starszy pan
miesiąc temu
Tyle lat w czwartym stadium, u nas niemożliwe. Hospicja, leczenie paliatywne, taki mamy los.
oko
miesiąc temu
usa, rosja,francja, anglia oni nas zamordowali. wojna atomowa już była........ . przeprowadzili setki prób powietrznych broni atomowej.
...
Następna strona