Siwiec: "Od pomagania zwierzętom jest Krupa, ja skupiam się na ludziach"

264 reakcje
0
0
264
Podziel się

"Więcej pomaga się zwierzętom, o ludziach się zapomina".

Natalia Siwiec sporo straciła ostatnio w oczach miłośników zwierząt. Okazało się, że oddała kotka, którym chwaliła się w sieci, zaledwie po kilku tygodniach. Wcześniej zapowiadała, że zrobi z niego celebrytę, ale chyba się jej znudził:

Niestety, Harry nie dogadywał się z Guciem - psem Natalii i szybko zakończył swój byt w domu celebrytki. Okazuje się, że Natalia nie należy do grona gwiazd, które przejmują się losem zwierząt. W wywiadzie przyznała, że "od pomagania zwierzętom jest Joanna Krupa". Ona zaś woli ludzi:

Jest tak dużo zła na świecie i tak dużo niesprawiedliwości, że można by długo wymieniać, co mnie rusza. A tak w ogóle to wszystko mnie rusza, co jest smutne, jak komuś się dzieje krzywda. Od pomagania zwierzętom jest Joanna Krupa, a o ludziach chyba trochę czasami się zapomina, więcej pomaga się zwierzętom, dlatego ja się skupiłam na ludziach.

Komu najbardziej pomogła?

Źródło: Newseria

264
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(264)
gość
4 lata temu
A nie można pomagać ludziom - dzieciom, starszym, bezdomnym i .. zwierzętom? przecież jedno nie wyklucza drugiego?
gość
4 lata temu
jak czasami widzi się w mediach do jakiego stanu człowiek doprowadza zwierzę - zagłodzone, zabiedzone, bite, .. to aż nóż otwiera się w kieszeni! Jak wtedy nie bronić takiego zwierzaka? Przecież taki człowiek który znęca się nad zwierzęciem jest zwyrodnialcem! Jeśli ktoś jest w stanie wyrządzić krzywdę zwierzęciu najpewniej jest w stanie zrobić krzywdę człowiekowi! Nie wiem jak można być obojętnym na cierpienie kogokolwiek! także i zwierząt!
gość
4 lata temu
ona jest tak g****a czy ktoś dla niej pisze te wypowiedzi ?
gość
4 lata temu
na kim Ty sie skupiasz powiedz??? chyba sama na sobie!
gość
4 lata temu
Generalnie to ty chyba za dużo wypiłaś po pieprzysz jak potłuczona ...nie wypowiadaj sie na tematy które ciebie nie dotycza ,bo nawet nie potrafisz zdania złożyć jak na kobietę przystało ,Joanna krupa ma wielkie serce przepełnione miłością ty natomiast jesteś tak pusta ze echo juz trzeci dzień słyszę ...
Najnowsze komentarze (264)
gość
4 lata temu
To jest totalna i*****a! Ciekawe w jaki sposób pomaga ludziom. Chyba tylko bezsensownym gadaniem!
gość
4 lata temu
Jaka ona jest denna!! Pomaga ludzia💪👎
gość
4 lata temu
oh... ale żadnemu bezdomnemu nawet ubrania nie dala przecież to drogie ciuchy! swoje sukienki buty ? nigdy...
gość
4 lata temu
Czlowiek potrafi mowic zwierze Ci nie powie.... czlowiek zapomni o ludziach ktorzy mu pomogli. Zwierze bedzie wdzieczne do konca swoich dni.
gość
4 lata temu
Co za tel a dzida.niech ona może lepiej się nie wypowiada woecej bo aż wstyd
gość
4 lata temu
To smutne....chora osoba...a Tv i Pudelek znęcają sie nad nią ...Natalia ..... !
gość
4 lata temu
Pomóż sobie i idź do dobrego psychiatry beznadziejna i*****o.
adela
4 lata temu
niech pomoze sama sobie i nie pisze pierdul
gość
4 lata temu
Zaraz zaraz, babka potraktowała kota jak zabaweczkę do wyrzucenia i zamiast jakoś się do tego odnieść bredzi o pomaganiu ludziom? Komu pomogła pozbywając się kota? Gada od rzeczy. A tak poza tym, niedostosowanie do psa Gucia to zwykła ściema, bo mały kociak bez problemu dostosowuje sie do wszystkich zwierząt jakie zastaje w domu, natomiast starsze zwierzęta trochę przed nim uciekają, trochę fukają, ale generalnie mają świadomość jego statusu stworzenia małego i bezbronnego, i po jakimś czasie wszystko się dociera. Wystarczy trochę cierpliwości, ew. konsultacja z behawiorystą, jak ktos kupuje kota za 1200 zł to chyba go stać na odrobinę wysiłku? Zachowała się po prostu beznadziejnie i próbuje od tego odwrócić uwagę w żenujący sposób.
gość
4 lata temu
bogata lafi - ale nadejdzie jej czas w klatce!!!!!!koty ją tam wsadzą już nie długo!!! - bo wygląda jak mutant kobiety z prawdziwego zdarzenia.... z sexapilu - to nie ma NIC- wydymane usta,o...zgrozo!!!!! nawet pojęcia a co dopiero rozumu, pieniądze zrobiły z niej kiepską celebrytkę i pokazane cycki a w głowie?????
gość
4 lata temu
joanna krupa ma wielkie cyce i robi wszystko na pokaz
hahaha
4 lata temu
Przepraszam a jakim ona niby ludziom pomaga?
gość
4 lata temu
skupiasz się sama na sobie ,a Joasi nigdy nie dorównasz do pięt . Ona tak samo kocha zwierzęta jak i ludzi ,a Ty tylko Swoją garderobę i kosmetyki g****a p***a .
gość
4 lata temu
skupiasz się sama na sobie ,a Joasi nigdy nie dorównasz do pięt . Ona tak samo kocha zwierzęta jak i ludzi ,a Ty tylko Swoją garderobę i kosmetyki g****a p***a .
...
Następna strona