Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Skąpana w kwiatach Rosalia pozuje na okładce amerykańskiego "ELLE" w kreacjach najzdolniejszych młodych projektantów (FOTO)

52
Podziel się

26-letnia Hiszpanka jest już megagwiazdą w ojczyźnie i w krajach latynoskich. Czy przebije się też do amerykańskiego mainstreamu?

Skąpana w kwiatach Rosalia pozuje na okładce amerykańskiego "ELLE" w kreacjach najzdolniejszych młodych projektantów (FOTO)
Rosalia (Elle US)
bCyyAtHF

Muzyka latynoska od kilku lat przeżywa prawdziwy renesans. Do niedawna kojarzący się nam głównie z przebojami Shakiry i Ricky'ego Martina nurt dzisiaj ma zupełnie nowe twarze, należące do młodych i zdolnych twórców z Portoryko, Kolumbii czy Meksyku. Rapująca z Nicki Minaj Karo G, śpiewający w duecie z samą Beyonce J Balvin czy kolorowy Bad Bunny wyznaczają trendy, za którymi podążają inni wykonawcy ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

Wśród hiszpańskojęzycznych gwiazd młodego pokolenia szczególnie wyróżnia się Rosalia. Pochodząca z Hiszpanii wokalistka zdobyła popularność dzięki oryginalnemu brzmieniu, w którym łączy tradycyjne hiszpańskie flamenco z nowoczesnymi trendami.

bCyyAtHH

26-latka jest już gwiazdą w ojczyźnie i w krajach latynoamerykańskich. Fanami jej muzyki i stylu jest też m.in. Kylie Jenner, a sama Rosalia do dobrych znajomych zalicza Duę Lipę i Lizzo.

Rosnąca popularność Hiszpanki sprawiła, że coraz bardziej interesuje się nią także branża modowa. Rosalia właśnie trafiła na okładkę nowego wydania amerykańskiej edycji magazynu ELLE.

bCyyAtHN

Na zdjęciach autorstwa fotografki Zoey Grossman wokalistka pozuje w oryginalnych kreacjach najzdolniejszych młodych projektantów, m.in. Christophera Johna Rogersa czy duetu Eckhaus-Latta.

Dla Rosalii okładka jednego z najważniejszych magazynów modowych w USA to ogromne wyróżnienie. Myślicie, że to dopiero początek jej wielkiej kariery za oceanem?

bCyyAtHO
bCyyAtHP
bCyyAtIi
KOMENTARZE
(52)
Gosc
1 tyg. temu
Pazury ma wstrętne, fuj fuj
Gość
1 tyg. temu
Bardzo utalentowana wokalnie! Byłem na koncercie 2 razy i zawsze daje z siebie 100%. Polecam jej muzykę bardzo.
Mag
1 tyg. temu
Jak dla mnie bardzo przeciętna uroda podrasowana kolorowymi strojami.
bCyyAtIj
Reqw
1 tyg. temu
Twarz Kariny ale tzn.że wyróżniła się czymś innym.
Hmm
1 tyg. temu
Strasznie pospolita uroda
Najnowsze komentarze (52)
bóg
6 dni temu
reptyliańska BEZNADZIEJA
fan
1 tyg. temu
Widzialem ja podczas zeszlorocznego Openair'a - PETARDA! J Balvin to samo, ogolnie hiszpanskojezyczna muzyka plus latynoski regaeton to jest cos przy czym noga nie moze przestac tupac.
fan
1 tyg. temu
z Nicki Minaj ma swoj kolab Karol G - kolumbijska piosenkarka. Rosalia sama w sobie stworzyla nowy nurt muzyczny powiazany z akcentami hiszpanskiego flamenco plus modern style, ktory artystka reperzentuje sama swoim stylem bycia.
enriqa
1 tyg. temu
Fajna dziewczyna i dobra wokalistka! Widziałam ją na koncercie na plaży na Lanzarote. Była super zabawa, wszyscy tańczyli - dzieci, młodzież, starsi:)
xxx
1 tyg. temu
Co one mają z tymi ciągle otwartymi dziobami.
Malumabaaby
1 tyg. temu
Super, uwielbiam muzyke latino I tamte klimaty:)
Marita
1 tyg. temu
Święty Józef patronat dusz niby w tej modlitwie ha,ha . Święty Józef jest od zgub.
gość
1 tyg. temu
Nie ma szansy - stylizowana na RIhanę, ale wtórna
bCyyAtIb
Nieźle
1 tyg. temu
Plastikowe ubrania?
Synl
1 tyg. temu
Znam jej tylko jedna piosenkę, nijaka. A sama wokalistka wygląda w teledysku jak poważna pani 40+ w czerwonym kostiumie.
nick
1 tyg. temu
ta wspolczesna muzyka... produkuje taki sam chłam jak reszta towarzystwa dziś. tego się nie da słuchać, lipy, lizzy i inne wszystkie na jedno kopyto styl i muzyka.
Modlitwa
1 tyg. temu
Modlitwa od nagłej smierci O, święty Józefie, którego opieka przed tronem Boga jest tak wspaniała, mocna i natychmiastowa, powierzam Ci wszystkie moje sprawy i pragnienia. O, święty Józefie, pomóż mi przez Twoje potężne wstawiennictwo i wyproś mi u Twojego Boskiego Syna wszelkie duchowe błogosławieństwa, żebym – poddany Twojej niebiańskiej mocy – mógł złożyć moje dziękczynienie i hołd najbardziej kochającemu ze wszystkich ojców. O, święty Józefie, nigdy nie zmęczę się kontemplowaniem Ciebie. A w Twoich ramionach zasypia Jezus. Nie ośmielę się zbliżyć do Ciebie, kiedy On spoczywa na Twoim sercu. Uściskaj Go mocno w moim imieniu, ucałuj Jego drogocenną głowę i poproś Go, by odwzajemnił ten pocałunek, kiedy będę wydawał moje ostatnie tchnienie. Święty Józefie, patronie odchodzących dusz, módl się za mnie. Amen.
Ccx
1 tyg. temu
Jest piosenkarką więc czemu w większości komentarzy jest krytykowana za wygląd? Chyba należy docenić to ze osiągnęła wiele nie wspomagając się urodą jak 90% dzisiejszych gwiazd
Latino
1 tyg. temu
Jeeeeeeeju, jaki zblazowany ryjek! Na pewno poleci na czyjś hajs i skończy z 3 dzieci z różnych ojców,hehe.
bCyyAtID