Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Jakub Rzeźniczak codziennie czyta komentarze na Pudelku: "Jedno z IP należało do piłkarza Ekstraklasy"

180
Podziel się

Piłkarz zdecydował się zgłosić sprawę na policję. Okazało się, że jednym z hejterów jest... kolega z boiska.

Jakub Rzeźniczak codziennie czyta komentarze na Pudelku: "Jedno z IP należało do piłkarza Ekstraklasy"
Kuba Rzeźniczak codziennie czyta komentarze na Pudelku (East News, Instagram)
bDIrQRqt

Bujne życie prywatne Kuby Rzeźniczaka przykuwa ostatnio więcej uwagi mediów niż jego kariera. W skrócie: będąc mężem Edyty Zając, zrobił dziecko innej kobiecie, z którą też się jednak nie związał. Finalizując rozwód z modelką rzucił się w wir romansów, a obecnie jest chłopakiem niejakiej Magdy (która też swego czasu oskarżała go o zdradę).

Sam zainteresowany zdaje się być świadomy tego "szumu medialnego" i bardzo regularnie czyta newsy na swój temat. Piłkarz opowiedział o tym w programie Po Gwizdku. Podczas wywiadu nie szczędził ciepłych (?) słów naszemu serwisowi. Jesteśmy wzruszeni!

bDIrQRqv

Akurat no przeglądam codziennie Pudelka, to akurat nie powiem, że nie, ale tak sobie scrolluję po prostu, bo czasami też tam jakieś śmieszne czy ciekawe artykuły się pojawiają i sobie z czystej ciekawości przejrzę - wyznał.

Co ciekawe, Rzeźniczak przy pomocy policji ustalił, że hejterskie komentarze pod naszymi artykułami pisał jeden z piłkarzy ekstraklasy.

Już po czasie mogę opowiedzieć taką anegdotkę, że gdy zaczęły się pojawiać plotki na Pudelku, że będę miał córkę itd, co nie było wtedy taką oficjalną sytuacją, to było bardzo dużo złych, obrażających komentarzy - czy mnie mnie czy moją byłą żonę. Zdecydowaliśmy się wtedy, żeby to zgłosić na policję i był taki moment, że policja normalnie namierzała IP tych komentarzy. Tutaj nie zdradzę personaliów, ale jedno z IP należało do jednego piłkarza z ekstraklasy. Nie wiem, może jego żona wypisywała te komentarze, może on. Miałem taki przez chwilę pomysł, żeby po prostu go pociągnąć, ale jestem taki, że nie szukam dodatkowych konfliktów i postanowiłem odpuścić - zdradził.

Zobacz także: Rzeźniczak osobowością roku w social mediach. "Czasami trzeba ugryźć się w język i nie mówić tego, co się myśli"
bDIrQRqB

Na szczęście Kuba coraz lepiej radzi sobie z "nieprzychylnymi opiniami", które czyta na swój temat w sieci.

Teraz mogę powiedzieć, że jestem twardy, a przez długi czas nie byłem, bo nie ukrywam, że często to przeżywałem, bo jestem osobą dosyć uczuciową i emocjonalną - wyznał.

bDIrQRqC

Piłkarz wspominał też dzień, w którym dowiedział się, że będzie ojcem. Nie zająknął się jednak o tym, jak przekazał radosne wieści swojej żonie.

Miałem to szczęście, że moje zawirowania prywatne w ogóle nie przenosiły się na boisko. Dowiedziałem się, że będę tatą rano w dniu meczu ze Sportingiem Lizbona, tego wygranego 1:0 w Lidze Mistrzów, to było w grudniu - mówił.

Poza tym okazuje się, że Rzeźniczak jest dla swojej ukochanej Magdy prawdziwym bożyszczem.

bDIrQRqD

Akurat o modelingu nie myślałem. Tutaj moja dziewczyna Magda się śmieje, że mnie zgłosi do następnej edycji Top Model, ale to akurat nie jest moja działka - dodał piłkarz.

Kuba przyznał też szczerze, że dziecko wcale nie sprawiło, że dojrzał szybciej, a po zakończeniu kariery na boisku będzie chciał być menadżerem piłkarskim.

Trzymacie kciuki?

Zobacz także: Koniec kariery przez... HEJT? Rzeźniczak SZCZERY do bólu
bDIrQRqE
bDIrQRqW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(180)
Sandra
3 miesiące temu
czy Edyta mnie kocha
Ambicje
3 miesiące temu
Mam wrażenie ze faceci którzy mogą mieć każda babkę i skaczą z kwiatka na kwiatek mimo wszystko stopniowo obniżają poprzeczkę, pani Magda patrząc po postach w mediach społecznościowych to żyje tylko tym związkiem a urodowo tez dużo gorzej niż Edyta, ma się wrażenie ze faceci wola takiE zakochane w nich mniej niezależne mniej atrakcyjne i łatwiejsze do omotania babki ? Tak samo ten cały Baron z ta Blanka aż ciężko było uwierzyć ze taka pani mu się podoba. Ten cały zachwyt takiej pani wpatrzonej w niego i żyjącej tylko dla niego chyba pompuje ego na krótki czas
Dziwne
3 miesiące temu
Kurcze niesamowite ze faceci którzy skaczą z kwiatka na kwiatek jakby stopniowo obniżają poprzeczkę akurat pani Magda widać po postach w mediach społecznościowych żyje tylko tym związkiem i urodowo tez dużo gorzej niż Edyta oraz matka dziecka która jest atrakcyjna blondynka i prawnikiem chyba, ma się wrażenie ze faceci wola takiE zakochane w nich mniej niezależne i łatwiejsze do omotania babki ? Tak samo ten cały Baron z tą całą Blanką... aż ciężko było uwierzyć ze taka pani mu się podoba. To chyba pompuje ego na krótki czas
bDIrQRqX
olo
3 miesiące temu
Typowy pilkarzyk
Taki tam
4 miesiące temu
Jakub grał kiedyś w Legii :) Miło się go oglądało. Pozdrawiam
ona
4 miesiące temu
on jest odpowiedzialny, ale córkę zna praktycznie ze zdjęć i właśnie na córkę najbardziej mu szkoda pieniędzy. Co słowo to sobie zaprzecza. Płać i się zainteresuj małym człowiekiem, a nie grasz tatusia.
ona
4 miesiące temu
on jest znany z ze zdrady swojej żony. nikt go za poważnego faceta nie bierze
Iza
4 miesiące temu
Ja tam wchodzę na pudelka tylko dla komentarzy
yxyxx
4 miesiące temu
obchodzą go uczucia, ale tylko jego własne.. bo już uczucia tych kobiet go mało obchodzą..
MACIEK
4 miesiące temu
Gostek w Hiszpanii czy Anglii nie łapał by się nawet do 3 ligi.
NPełO
4 miesiące temu
A może Stwórcy Najwyższego po prostu nie ma ? No bo gdyby był, to mimo, że ma podobno nieskończoną cierpliwość, to chyba rzuciłby w końcu te parę piorunów i spalił grzesznika?
Nick
4 miesiące temu
A ja się zawsze pozytywnie wypowiadam, bo miły z Kuby człowiek. Przystojny na żywo jak cholera
Rafael
4 miesiące temu
Na policję wiadomo najłatwiej a to on nieumie załatwić sprawy po męsku
bDIrQRqP
Slownik
4 miesiące temu
Co to za nowe slowo w jezyku polskim: "scrolluje"?
...
Następna strona
bDIrQRrr