Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Skryta pod włochatą czapą Kinga Rusin obwieszcza powrót na Instagrama: "Tyle przerażających rzeczy się działo. Mam wiele przemyśleń i planów"

386
Podziel się

Dziennikarka zdradziła, że postanowiła odsunąć się od mediów społecznościowych w wyniku wydarzeń, które wstrząsnęły nią na przestrzeni ostatnich tygodni. Cieszycie się, że już wróciła?

Skryta pod włochatą czapą Kinga Rusin obwieszcza powrót na Instagrama: "Tyle przerażających rzeczy się działo. Mam wiele przemyśleń i planów"
(fot. Instagram/@kingarusin)
bCYxtekB

Jak na naczelną komentatorkę życia społecznego, szczególnie jeśli chodzi o kwestie dotyczące szeroko pojętej ekologii, Kinga Rusin była podejrzanie wręcz cicha przez ostatnie dni, w trakcie których większość celebrytów ścigała się na to, kto prześle większą kwotę na ratunek australijskim lasom. Gwiazda stwierdziła jednak, że wdawanie się w instagramowe dysputy byłoby nie na miejscu, szczególnie gdy jej rodzina przechodziła bardzo ciężkie chwile.

Na szczęście wygląda na to, że wszystko zaczyna już powoli wracać do normy. Tomasz Lis odzyskuje pełnie sprawności, a Kinga oficjalnie wróciła do swej działalności na mediach społecznościowych. W sobotnie popołudnie dziennikarka zapowiedziała, że ma do zrealizowania w tym roku bardzo ambitne plany, nad których wprowadzeniem w życie już pracuje.

bCYxtekD

"Wracam! Przepraszam za chwilową ciszę. Była mi bardzo potrzebna. Tyle smutnych i przerażających rzeczy działo się w ostatnich tygodniach, że zamieszczanie postów w tym czasie uznałam, w moim przypadku, za nie na miejscu. Ciszę przerwałam raz (tych, co nie czytali, a są ciekawi, odsyłam do poprzedniego postu). Ale trzeba wrócić do rzeczywistości i do działania! Mam wiele przemyśleń i wiele planów, które stopniowo zamierzam teraz wprowadzać w życie" - czytamy na oficjalnym profilu telewizyjnej prowadzącej.

Jak się okazuje, pierwszym istotnym punktem na liście rzeczy do zrobienia Kingi jest poprowadzenie specjalnego wydania Dzień Dobry TVN poświęconego Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, której 28. finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

bCYxtekJ

"Aktywność publiczną rozpoczynam od jutra od poprowadzenia, razem z Piotrem Kraśko, wyjątkowego wydania DDTVN! Wszak jutro święto miłości, dobroci i jedności (mimo wszystko) czyli Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bardzo się cieszę na ten dzień i na spotkanie z Wami"! - czytamy na oficjalnym profilu telewizyjnej prowadzącej.

Tęskniliście?

bCYxtekK
bCYxtele
KOMENTARZE
(386)
Bbb
9 miesięcy temu
Ona mnie denerwuje! Co to za dziennikarka,która ma więcej do powiedzenia niż zaproszony gość! Ekspertka od wszystkiego,czyli od niczego! Irytująca kobieta
zuza
9 miesięcy temu
a było tak miło, niech lepiej się nie mądruje, często myli podstawowe fakty.
ana
9 miesięcy temu
Błagam nie wracaj!Słuchać Ciebie nie można a jeszcze gorzej patrzeć.
bCYxtelf
gościu
9 miesięcy temu
Niech się cała skryje pod tą czapą - bo już patrzeć na nią nie można
andzi
9 miesięcy temu
a ona dalej za Lisem płacze?
Najnowsze komentarze (386)
lolita
8 miesięcy temu
perfekcyjna kobieta
roki
8 miesięcy temu
Rusin najlepsza
dara
8 miesięcy temu
ładniutka
lora
8 miesięcy temu
fajnie zawsze wygląda
eleonora
8 miesięcy temu
niesamowicie piękna kobieta
kasia
8 miesięcy temu
wygląda cudownie
emi
8 miesięcy temu
bardzo ładna :0
hihihi
8 miesięcy temu
Kinia oszczędź nam swoich mądrości, mów o tym, na czym się znasz... jak dobrać buty do torebki, czy też co o piciu herbaty mówią "amerykańcy" naukowcy, albo czy 50-tka to nowa 20-stka
bCYxtekX
kornik
8 miesięcy temu
mam nadzieje ze juz wszystko u niej w porządku
martyna
8 miesięcy temu
nie dziwie się ze musiała odpocząć od tego wszystkiego
iza
8 miesięcy temu
najwazniejsze ze jest juz z nami
iza
8 miesięcy temu
Pani Rusinowa--- powinna pani miec troche ambicji i sama zrezygnować, z prowadzenia telewizji sniadaniowej !!! Ale u pani z ambicja to pewnie nie tęgo ????!!!! zamkna drzwi, to pani pewnie wejdzie oknem !!! Zdaje sobie pani sprawe, że jest pani osoba nie lubiana --- za brak profesjonalizmu-- poprostu !!
eryk
8 miesięcy temu
Doktor mniemanologii nie stosowanej !! Ekspert-- od wszystkiego !! Erudytka, mająca wszystko w jednym palcu---- tylko nie umiejaca tego wyrazić Kinga Rusin !!! Dziwi mnie co ta kobieta jeszcze robi w telewizji ??? Ona ma jak na ekshibicjonistke , jeszcze urojenia wielkościowe !!! i juz nie uleczalny narcyzm !!! Wszyscy maja dosyc tej pani !! A ona ciągle napiera i straszy, że powróciła ! !!! Czy stacja nie ma kogos młodszego i madrzejszego ????/ kogos w stylu pani Magdy Mołek ???/ Stacja ma przyciągać a nie odstraszac !!!!!!!
kamila
8 miesięcy temu
fajna ta rusin
...
Następna strona
bCYxtelz