Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura ZIRYTOWANA zachowaniem Maćka: "JESTEM W SZOKU"

119
Podziel się:

W 9. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trudna relacja Laury i Maćka wcale się nie polepszyła. Dajecie im jeszcze szansę na przetrwanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura ZIRYTOWANA zachowaniem Maćka: "JESTEM W SZOKU"
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura zirytowana zachowaniem Maćka (tvn7)
bELfMINx

Piąta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia budzi wiele emocji, a przede wszystkim kontrowersji. Mimo wszystko zdaje się, że na ten moment najwięcej szans na miłość po sam grób mają Iza i Kamil.

Zobacz także: Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują
bELfMINz

Widzowie nie mają natomiast wątpliwości, że nie przetrwa małżeństwo Igi i Karola. Podobnie zresztą niewiele szans dają Maćkowi i Laurze. Wszystko przez ostatni konflikt pary dotyczący wiary...

W najnowszym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia, dostępnym już na Playerze, zgrzyt między Laurą a Maciejem trwa. Maciek od samego początku nie chciał zamieszkać z Laurą po powrocie z podróży poślubnej. Kobieta nie kryła zażenowania jego ciągłym uciekaniem od tematu. Ostatecznie Maciej odwiózł małżonkę do domu, opuścił jej mieszkanie, a chwilę później... wrócił, by jednak zostać u niej na noc. Jego zachowanie coraz mocniej zaczęło irytować Laurę.

bELfMINF

Zaskoczył mnie swoją zmianą decyzji i to już mnie generalnie zirytowało. Próbowałam wyciągnąć od niego jakąkolwiek decyzję, konkretną informację. Jestem w szoku. Zmieniasz zdanie jak w kalejdoskopie - mówiła wyraźnie poirytowana Laura.

Później wszystkie pary odwiedzili eksperci, by dowiedzieć się, jak dogadują się świeżo upieczone małżeństwa. W przypadku Izy i Kamila oraz (o dziwo) Igi i Karola rozmowy dotyczyły głównie samych zalet wynikających z podjętych przez ekspertów decyzji. Laura natomiast nie była aż tak zachwycona swoim partnerem i nie ukrywała, że w zasadzie to nie chce już nawet zamieszkać z Maćkiem.

Mieszkamy blisko, nie musimy ze sobą mieszkać, żeby się spotykać. Teraz jest to dla mnie najlepsza decyzja - mówiła.

Maciek tymczasem nadal nie ukrywa, że jest Laurą oczarowany...

bELfMING

Jestem w szoku, że taka kobieta istnieje. Kobieta idealna. (...) Takiej kobiety jeszcze w życiu nie spotkałem - rozpływał się.

Laura wyznała wprost, że niektóre zachowania Maćka po prostu ją irytują. Boi się jednak zwrócić mu uwagę z obawy przed tym, że go skrzywdzi. Co ciekawe, on natomiast zdradził, że zdaje sobie sprawę, że Laura nie zawsze czuje się dobrze w jego towarzystwie.

Odbiera mnie tak, że ja jestem bardzo uległy, zgodzę się na wszystko, ale to nie jest prawda, choć nie mam na co narzekać. Zawsze zgadzam się z tym, co ona uważa - rozprawiał na kanapie zagubiony Maciek.

Kolejnym aspektem poruszonym podczas rozmowy z ekspertką Magdaleną Chorzewską była bliskość między małżonkami, a w zasadzie jej brak.

bELfMINH

Powiedziała, że nie chce się trzymać za ręce. W kwestii intymnej mamy się wstrzymać. Potem porozmawialiśmy, że zbyt dosłownie to zrozumiałem - mówił.

Myślicie, że to małżeństwo ma jeszcze jakiekolwiek szanse na przetrwanie?

bELfMINI
bELfMIOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(119)
gosc
6 miesięcy temu
On nie przeszedł terapii jako DDA, ona podobno tak, chociaż nadal jak widać nie potrafi postawić granic a na irytację reaguje nerwowym śmiechem. Chłopak się na związek nie nadaje - zachowuje się niestabilnie, boi się bliskości, nie przejmuje inicjatywy, łazi za nią bo mu się spodobała ale nie ma pomysłu co ze sobą zrobić- to wszystko maskuje religijnością bo boi się prawdziwej więzi, kontaktu fizycznego. Później powiedzą że im nie wyszło bo on jest konserwatywnym katolem
Ytapyta
6 miesięcy temu
Po raz kolejny ?eksperci? fajnej dziewczynie dali chlopak tak nieogarniętego że aż żal patrzeć. Prawdopodobnie jest to jego pierwsza dziewczyna na poważnie biedny nie wie jak ma się zachować
Kola
6 miesięcy temu
Religijny koleś a godzi się na eksperyment ślubny. To raz. Dwa jest bardzo mamejowaty. Nie wytrzymałabym z taką osobą jednego dnia. Zero swojego zdania zero spontaniczności jest po prostu nijaki.
bELfMIOb
Iza
6 miesięcy temu
Ten jej indyczy śmiech...
Cvb
6 miesięcy temu
Mysle ze ona jest dziwna i z takim podejściem nuc z tego nie bedzie
Najnowsze komentarze (119)
hera
5 miesięcy temu
Byłby nie żle aleeee ten jej ironiczny śmiech powala z nóg nie ma czego a a rechcze chyba tylko to potrafi
ehhh
6 miesięcy temu
Laura napraw zęby bo masz straszne... nie da sie na to patrzec ... mlode osoby a taki smietnik w buzi..
mka
6 miesięcy temu
Maciek odwagi Ci zyczę i działaj , wszystko w twoich rękach
yxxyx
6 miesięcy temu
ten jej nerwowy śmiech.. oni się rozwiodą na bank, bo ona już ma go dość.
Ewelina
6 miesięcy temu
Z tej mąki chleba nie będzie
Mąż Laury
6 miesięcy temu
Jest dziwny skwaszony, ucieka wzrokiem jednym słowem niestabilny.
iwona
6 miesięcy temu
obydwoje nadają się na terapię, dopiero jak ogarną się ze swoimi problemami i będa mogli dac siebie drugiej osobie, dopiero wtedy niech sie biorą za związek.
Jejku
6 miesięcy temu
Taka z niej pieknosc to znowu ona nie jest. Te krzywe zęby , żle się na to patrzy. Ten jej nieustanny śmiech - nie można już tego słuchać. Kogo ona oczekiwała ? Księcia z bajki ?Facet spokojny , nieśmiały po trudnych życiowych doświadczeniach. Nieśmiały? No cóż. Gdyby tak nie rechotala, ale dała mu szansę na bliższe poznanie. Tu potrzeba czasu. A w ogole po co tacy zgłaszają się do tego rodzaju programów. Szkoda mi tego chlopaka.
bELfMINT
Anna
6 miesięcy temu
Co to za eksperci? Osobę głęboko religijną powiązali z ateistką. No chyba że sami chcieli zobaczyć co z tego wyjdzie.
gość
6 miesięcy temu
jak to sie dzieje że ci co zapowiadają sie najlepiej, zawsze najgorzej kończą...Maciek ogarnij się ! nie dostałeś żony w prezencie tylko szanse żeby ją zdobyć. Masz być czarujący, pewny siebie itp. ;)
Danae
6 miesięcy temu
Maciek jest idealnym kandydatem na księdza a nie na męża!
Nijak
6 miesięcy temu
Co za emocje, co za emocje, expresja, madrosc, uroda. I to wszystko spakowane w tych malych mozdzkach. Malpy staja sie zazdrosne
Xxxx
6 miesięcy temu
A ona niec wie jak ugryźć jego zachowanie, możliwe że nie miał zbyt dużego doświadczenia z kobietami po to ten program... ona tez jest irytująca w niektórych urywkach URYWKACH bo to 30% tego co tam między nimi się dzieje poprzedni uczestnicy nie raz to mówili...
Pola
6 miesięcy temu
On tak bardzo potrzebuje miłości, bliskosci, akceptacji, ciepła.. do tego nie ma doświadczenia z kobietami i nie bardzo wie jak to wszystko budować...tak bardzo mu zależy.. a Laura nie ułatwia mu tego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELfMIOM
bELfMION
bELfMIOO
bELfMIOP
bELfMIOQ
bELfMIOv