Trwa ładowanie...
Przejdź na

Smolińska z "Top Model" o kulisach modelingu: "Chodzenie na śliskim wybiegu, w niewygodnych butach... To ciężka praca!"

47
Podziel się

"Najlepiej zacisnąć zęba i się dalej uśmiechać" - radzi. Jest jedną z bohaterek nowego programu pokazującego "prawdziwe" życie modelki.

bEgjfYPV

Od dziś w każdą niedzielę o 18:00 w Telewizji Wirtualnej Polski można będzie oglądać nowy program Być jak modelka. Bohaterkami formatu są młode dziewczyny pracujące dla najlepszych agencji modowych w Polsce i na świecie. W ośmioodcinkowym projekcie, który poprowadzi Aleksandra Szwed poznamy ich życie zawodowe oraz prywatne. Aktorka będzie towarzyszyć modelkom podczas sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz agencyjnych castingów.

W programie pojawią się m. in.: Luiza Matyba i Zuza Kołodziejczyk, Maja Salamon, Emilia Nawarecka, Julia Banaś oraz Kasia Smolińska. Gościnnie wystąpi też Helena Norowicz oraz Maciej Zień.

Uczestniczka pierwszej edycji Top Model w rozmowie z Pudelkiem opowiedziała o pracy na planie programu. Zdradziła, że najbardziej zależało jej, by pokazać blaski i cienie ciężkiej pracy modelki:

bEgjfYPX

Każdy odcinek będzie o czymś innym. Wszystko skupia się wokół życia modelki, pokazania go od kulis. Jak wygląda jej spotkanie w agencji, jak wygląda współpraca, budowanie portfolio, kulisy pokazów mody i sesji zdjęciowych. Staraliśmy się uchwycić wszystkie aspekty tej współpracy, chcieliśmy pokazać cienie i blaski. Uważam, że plusów jest więcej, ale modeling to ciężka praca. To chodzenie na bardzo śliskim wybiegu, chodzenie w niewygodnych butach. Jak się jest na wysokim poziomie to bywa nieprzewidywalny ten grafik. Moje życie nie jest zintensyfikowane przez modeling, mam studia dziennie. Dziewczyny wolą mieć za małe buty na wybieg, do sesji zdjęciowej wolą buty za duże, zależy od sytuacji. Najlepiej zacisnąć zęba i się dalej uśmiechać. Dziewczyny oprócz tego, że są modelkami mają dużo do powiedzenia i przekazania.

Program Być jak modelka oglądać można w Telewizji Wirtualnej Polski w każdą niedzielę o 18.00. Powtórki programu emitowane będą w każdą sobotę o tej samej godzinie.

Kanał telewizji Wirtualnej Polski jest dostępny za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 8), w telewizjach kablowych, w tym UPC (kanał 158 lub 116), Vectra (194), Netia (29), Toya (17) i Inea (28) i innych. Kanał można też oglądać na stronie głównej WP.

bEgjfYQd
bEgjfYQe
bEgjfYQf
bEgjfYQy
KOMENTARZE
(47)
gość
4 lata temu
Ja p*** jeste tyle waznych rzeczy do zrobienia na swiecie a robi sie nie wiadomo co z lasekktorych dokonaniem jest to ze sa idealnym wieszakiem. Zalosne
gość
4 lata temu
Zaloz dziewczyno plaskie buty i idz do kopalni
gość
4 lata temu
Tez mi modelki..
bEgjfYQz
gość
4 lata temu
Tzw Modelki hahahahahah zero kasy ale cos ta można poudawc przed głupszymi od siebie
gość
4 lata temu
Ważne jest , to co się reprezentuje swoją osobowością
Najnowsze komentarze (47)
rolnik
4 lata temu
Zapraszam do rozrzucania gnoju na mym polu laleczko to zobaczysz wtedy co to jest ciężka praca.
gość
4 lata temu
Nie rozumiem jak moze byc w ludziach tyle nienawisci..
gość
4 lata temu
Zacznij się porządnie uczyć skończ studia, rób doktorant i nie będziesz się musiała męczyć.
gość
4 lata temu
Biedactwo ,to może na kasę do marketu ,tam tak przyjemnie się pracuje:(
gośćd
4 lata temu
Niesamowite jaka tu panuje zawiść. Po krótce każdy ma pracę na jaką sobie zasłużył bądź wypracował. Start może niektórzy mają ułatwiony , ale nie można wszystkiego sprowadzać do porównywania z zawodem górnika czy pielęgniarki. Opamiętajcie się. Jaką drogę miała Kasia w modelingu? Zapewne ciężka decyzja o wystąpieniu w pierwszej edycji , która może i dała jej możliwości , ale nie drogę usłaną różami. O ile dobrze pamiętam myślała o pracy w tv po programie. Wyszło tak , a nie inaczej jest modelką i bardzo dobrze bo to piękna kobieta i ma do tego predyspozycje. Ludzie widzą tylko wierzchołek. Nie myślą jak osoby dochodzą do pozycji w jakiej się znajdują. Kwestie wyrzeczeń i inne tego typu problemy. Nawet nie wiem po co w tym bagnie zostawiam komentarz ,ale co tam. Kasiu idz przed siebie bo jesteś świetna.
gość
4 lata temu
Chodzenie po śliskim wybiegu to ciężka praca. To zapraszamy na taśmę do fabryki - zobaczy krowa co to znaczy ciężka praca.
gość
4 lata temu
Zacisnąć zęba? Ma tylko jednego?
gość
4 lata temu
Jesli kariera modelki jest taka ciezka to niech zostanie rolniczka. Tam z pewnoscia bedzie latwo i wszyscy beda doceniac jej ciezka prace....
bEgjfYQr
gość
4 lata temu
Ale chamska reklama:D
japier...!
4 lata temu
Matko boska! co za durny pysty m***ł i lewus, dali by jej ścierkę i niech robi na mokro klatkę schodową w wieżowcu albo wygnać ją do biedronki może wtedy dowie się co to jest ciężka praca,kiedy to lewusostwo do diabła się skończy!to już nie ma ważniejszych rzeczy gdzie potrzeba kasy tylko pakować szmalec w takie egzaltowane pudła?,koszmar!
nurse
4 lata temu
Żart! Zapraszam do szpitala na oddział chirurgii to zobaczy co to ciężka praca ...
Gość@
4 lata temu
Ty t**a dzido obrazasz tych którzy naprawdę ciężko pracują ryzykując swoim życiem
gość
4 lata temu
Nie te to maja ciezkie zycie od zciskania zebow i powstrzymywania usmiechu nigdy nie widzialam usmichnietej modelki na pokazie.a i chodzenie jsk rapciate krowy wciazy (przepraszam krowy) a do biedronki zapirniczac zobaczysz modelko nieznana jak jest fajnie miedzy polkami wozkiem zaladowanym pod sufit a kasa latac a jeszczr trzeba posprzatac tez na maszynie i cieple bulki wyjac z pieca .Te panie nie narzekajni usmiechem obsluguja .ej modelki
gość
4 lata temu
Modelki to chyba za duze slowo Nie te nazwiska
bEgjfYQT