Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

"Sprawa dla reportera". Piotr Kaszewiak opuszcza studio po kłótni z bratem Magdy Gessler! "JESTEŚ DZIKI!"

157
Podziel się:

W ostatnim odcinku "Sprawy dla reportera" dyskusja programowych ekspertów nieco wymknęła się spod kontroli. W pewnym momencie Piotr Kaszewiak postanowił wyjść ze studia. Dotknęły go słowa Piotra Ikonowicza.

"Sprawa dla reportera". Piotr Kaszewiak opuszcza studio po kłótni z bratem Magdy Gessler! "JESTEŚ DZIKI!"
Piotr Kaszewiak opuszcza studio "Sprawy dla reportera" po kłótni z Piotrem Ikonowiczem (AKPA, Instagram)

W tym roku mija 40 (!) lat, odkąd emitowany jest program "Sprawa dla reportera". Choć z założenia format ma być poważny, ponieważ przedmiotem każdego odcinka są ludzkie dramaty, nie da się jednak nie zauważyć, że znacznie częściej bawi. W produkcji Telewizji Polskiej nierzadko dochodzi bowiem do absurdalnych sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler: "Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu"

Dramat mieszkaniowy w "Sprawie dla reportera"

W prowadzonym przez Elżbietę Jaworowicz programie odbywają się głośne debaty, w których udział biorą mierzący się z problemami bohaterowie i szereg ekspertów. Podobnie było w ostatnim odcinku, gdy to omawiano historię pani Marii, która wynajmuje dom od pewnej pani doktor. Budynek jest jednak w tak opłakanym stanie, że nadaje się do rozbiórki. Choć właścicielka twierdzi, że robiła minimum napraw, nie ma tam ani bieżącej wody, ani toalety. Mimo wypowiedzenia umowy najmu pani Maria od pięciu lat się nie wyprowadziła. Emerytka nie może się bowiem doprosić mieszkania komunalnego od gminy.

Ostra wymiana zdań między Piotrem Kaszewiakiem a bratem Magdy Gessler

Najpierw sprawę skomentował Piotr Ikonowicz. Brat Magdy Gessler stwierdził, że mieszkańcy mają swoje prawa i nie można ot tak wypowiedzieć umowy. Później głos zabrał Tadeusz Cymański. Mężczyzna powiedział, że gdy ktoś kupuje nieruchomość z mieszkańcami, to jest zobowiązany zapewnić im na własny koszt inne lokum.

Piotr Kaszewiak z kolei wskazał, że panią Marię z właścicielką domu łączy zwykła umowa najmu, która została skutecznie rozwiązana. Po tych słowach seniorka i Ikonowicz zaczęli przekrzykiwać mecenasa.

Ona nie jest dzikim lokatorem. Człowieku, sam jesteś dziki! No, nie wyzywaj kobiety! - grzmiał brat restauratorki.

Piotr Kaszewiak wychodzi ze studia "Sprawy dla reportera"

Po tych słowach w Kaszewiaku ewidentnie coś pękło, ponieważ postanowił... opuścić studio.

Jak pan kpi i wyzywa, to uważam, że dla mnie dzisiaj miejsca tu nie będzie. Dlatego przepraszam państwa serdecznie, że próbowałem przedrzeć się z prawdą, proszę słuchać tych, co najgłośniej krzyczą - powiedział wyraźnie dotknięty, zabrał swoje notatki oraz sprzęty i wyszedł.

Po kilku minutach jednak wrócił. Choć usiadł na swoje miejsce, nie włączył się już do obrad, które odtąd toczyły się głównie między Ikonowiczem a Martą Wnuk. W dalszej części głos zabrał także chirurg Krzysztofa Bielecki, który zobowiązał się pomóc Pani Marii z jej problemem z nogami. Wypowiadając się, postanowił również zrugać brata Gessler:

Piotrze, jeżeli mamy być ludźmi homo sapiens, my musimy umieć ze sobą rozmawiać.

Nie możecie się już doczekać kolejnych, emocjonujących odcinków?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(157)
nieuczciwe
rok temu
Lokatorka miała umowę na rok, podstępem wlazła do cudzego mieszkania bo nie zamierzała się wynieść, w dodatku ma nałogi, ludzie, miejcie trochę uczciwości też wobec właściciela mieszkania. On dotrzymał warunków umowy, a ona nie chociaż powinna się wyprowadzić. Lokator bez umowy to włamywacz, dziki lokator.
Love
rok temu
Kaszewiak ♥️
ffggggh
rok temu
Lokatorka sama powinna wiedzieć, że jak właściciel rozwiązał umowę najmu to powinna opuścić lokal a nie oblegać jak swoje. Ile ludzi popadło w tarapaty finansowe przez niepłacących najemców? i właściciel nie może ich wykurzyć. Komunalne to inne zasady ale prywatne mieszkania powinny mieć jasne zasady, nie płacisz wypad!
nonie
rok temu
serio? nie jestem fanką Piotra Ikonowicza, ale od kilkudziesięciu lat aktywny działacz nie powinien być sprowadzany do bycia bratem 'celebrytki'
Gość
rok temu
A disco polo też było?
Najnowsze komentarze (157)
Boooo
2 miesiące temu
Ten program to dramat. Jest tak jednostronny. Jaworowicz nie dopuszcza prawdy i ja prawda nie obchodzi. Pomimo dowodów Jaworowicz i tak ... szkoda słów
Realista
rok temu
Zmienić PRAWO ....O OCHRONIE PRAW LOKATORÓW!!! PROGRAMÓW NIE MA KOŃCA NA TEMAT POKRZYWDZONYCH WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOSC !!!....POLITYCY ,PRAWNICY, DZIENNIKARZE ,MOŻE W KOŃCU SIĘ TYM ZAJĄĆ REALNIE.
joa
rok temu
Ale to przecież proste, nie ma umowy więc jest dziką lokatorką!!! Wygaśniecie umowy zamyka jakikolwiek prawa.
Krystian
rok temu
Pan Piotr zachował się okropnie jak dzyk
Hanba
rok temu
Tyle już programów bylo na temat .Ile osób osób jest i będzie pokrzywdzonych przez ustawę o ochronie lokatorów, nikt tym się BUBLEM nie zajmują. Dziennikarze mają pracę, adwokaci na tym zarabiają.Im dłużej w Polsce trwa rozprawa tym bardziej.szanowany jest adwokat. Odwrotne jak w innych KRAJACH. POLITYCY PRZED WYBORAMI MOŻE PORUSZA TA USTAWĘ .GDZIE W TYM WSZYSTKI. JEST UCZCIWY WLASCICIEL NIERUCHOMOSCI..???
wer82
rok temu
Elzbieta the best
Żenada
rok temu
Senator Lidia Staron, czy kiwnela palcem w.SENACIE aby zmienić ustawę o ochronie lokatorów??? W PROGRAMIE PAŃSTWO W PAŃSTWIE BĘDZIE SIĘ PRODUKOWAĆ...MY WIDZOWIE CZEKAMY NA KONKRETY!
Midasowa
rok temu
Czekać tylko na Midasa! Tylko w jego formie oglądam jeszcze ten program 🥰 pozdro robaczki!
Prawda
rok temu
Może mecenas następnym razie się wypowie na temat absurdu jaki jest w sądzie, oraz zrobi wszystko aby zmienić ustawę o ochronie lokatorów!!! Konkrety nas widzów interesują....
Hajdi
rok temu
Piotrek to jest społecznik. To jest gość który będzie bronił patologię nawet jak oni przez rok nie będą ci płacić za wynajęte mieszkanie. Nic dziwnego, że Magda się nie przyznaje i nie wspiera jego patologicznej działalności.
Babcia
rok temu
Widziałam program z udziałem włascicieli lokalu, którzy wynajęli go Wietnamce z 2 dzieci. Nie płaciła, odcięto prąd, właściciele chcieli odzyskać mieszkanie, a pan Ikonowicz zrobił z nich bezdusznych ludzi. Nadmieniam, że znaleźli oszustce lokal zastępczy. On chroni pasożyty, za nicka uczciwych ludzi.
Hala
rok temu
To, ze właściciel w sprawie swojego lokum nie ma nic to gadania to jest skandal to głupie prawo trzeba zmienić
Przykre
rok temu
Rozprawa o eksmisję trwa 10 lat ( nie płacąc za nic ) .w sądzie najemca oznajmia nie wyprowadzam się, chroni mnie PRAWO. SĘDZIA NO TAK ,TAKIE MAMY PRAWO ...JA UCZCIWY OBYWATEL TEGO KRAJU PYTAM..CZY MACIE ROZUM ???
Krótko
rok temu
Ikonowicz glośny jak siostra Magda Gessler
...
Następna strona