Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Stanowski i Mazurek SZYDZĄ z podróży Kingi Rusin. Dziennikarka ripostuje: "Latam ZA SWOJE, a nie za kasę ze spółek Skarbu Państwa"

990
Podziel się:

Kinga Rusin nalega, aby Krzysztof Stanowski i Robert Mazurek rozwiali wątpliwości dotyczące rzekomych powiązań Kanału Zero ze środowiskiem PiS. W najnowszym poście wytoczyła ciężkie działa.

Stanowski i Mazurek SZYDZĄ z podróży Kingi Rusin. Dziennikarka ripostuje: "Latam ZA SWOJE, a nie za kasę ze spółek Skarbu Państwa"
Stanowski i Mazurek SZYDZĄ z podróży Kingi Rusin. Dziennikarka ripostuje (AKPA, YouTube)

Po odejściu z Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski założył na YouTube Kanał Zero i natychmiast zaczął go intensywnie promować. W roli jednego z pierwszych gości kanału wystąpił Andrzej Duda, który udzielił Stanowskiemu i jego koledze Robertowi Mazurkowi długiego wywiadu. Fakt ten odbił się szerokim echem w sieci i wiele osób zauważyło, że w trakcie tej rozmowy Stanowski był wyjątkowo łagodny, a wręcz "stracił pazury".

Nie umknęło to także uwadze Kingi Rusin, która w jednym ze swoich ostatnich wpisów ostro skrytykowała wywiad i samych dziennikarzy oraz wytknęła Stanowskiemu "sympatyzowanie ze spółkami Skarbu Państwa". Wspomniała też o bracie Roberta Mazurka - prezesie zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości. Zdaniem Rusin, zastanawiające jest również to, że prace nad Kanałem Zero zaczęły się tuż po przegranych przez PiS wyborach parlamentarnych.

Stanowski i Mazurek nabijają się z Kingi Rusin

W najnowszym filmie na Kanale Zero Mazurek i Stanowski sarkastycznie odnieśli się do ostatnich słów Kingi.

To jest argument nie do zbicia. Prace (nad Kanałem Zero - przyp. red.) były głównie wtedy. (...) Tak było, pani Kingo. Przyznaję, że ten kanał powstał po przegranych przez PiS wyborach. Mało tego, powstał też po bitwie pod Grunwaldem - ironizował Stanowski.

Następnie dziennikarze wytknęli Kindze podróże i latanie samolotami, choć ta deklaruje się jako ekolożka.

Pani Kinga generalnie walczy o polską demokrację ze wszystkich zakątków świata, chyba aktualnie z Bali. To jest w ogóle niesamowite, ile siły ma ta kobieta, bo ona walczy o ekologię bardzo mocno i ona między tymi wszystkimi wyspami te tysiące kilometrów płynie wpław. Ona nie jest trucicielką, ona nie lata samolotami. To zdjęcie w helikopterze to było AI, ona tak naprawdę w tym czasie płynęła wpław między Malediwami a Bali, więc wspaniała syrena morska, ja podziwiam - kpił Stanowski.

Kinga jest taka ekologiczna, że niedługo będzie miała błonę pławną między palcami - wtórował mu Mazurek.

Kinga Rusin wytacza ciężkie działa

Dziennikarze pominęli jednak milczeniem doniesienia o bracie Mazurka i spółkach Skarbu Państwa. Na odpowiedź Rusin nie trzeba było długo czekać.

Do Stanowskiego i Mazurka: latam i będę latać po całym świecie, bo latam za swoje, a nie za kasę ze spółek Skarbu Państwa. Oczywiście z dzisiejszego programu, w którym panowie razem występowali, dowiedzieliśmy się ZERO o dziwnych powiązaniach założycieli Kanału Zero ze środowiskiem PIS, w tym wizytach Stanowskiego w siedzibie Orlenu.

Są na świecie media o różnej linii politycznej i światopoglądowej - norma w tych czasach. Ale w przypadku nowego kanału istnieją wątpliwości dwojakiego rodzaju. Po pierwsze - na ile jest to projekt polityczny i czy jest na bazie układu z politykami, a na ile czysto medialny. Po drugie - ile pieniędzy ze spółek Skarbu Państwa trafiło pośrednio do tego projektu za pośrednictwem Stanowskiego, w tym z poprzedniego projektu.

To ważne pytania z punktu widzenia interesu publicznego. Panowie założyciele powinni jasno to wyłożyć, bo to wykracza poza sferę prywatnego biznesu - podsumowała dziennikarka.

Stanowski i Mazurek nie docenili Kingi Rusin?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(990)
Xxx
3 tyg. temu
Owszem pominęli całkowicie niewygodne dla siebie zarzuty. Gdyby nie były prawdą pewnie by się odnieśli.
Vikkki
3 tyg. temu
Stanowski podobno ma startować na prezydenta ale tylko po to, by odebrać głosy Trzaskowskiemu i Hołowni, czyli de facto działać na rzecz pis. To kumpel Mastalerka i to jego był pomysł z tym wywiadem. Wywiad pokazał przy okazji żenadę PAD, bo uważa się on za człowieka sukcesu
Żenada stanow...
3 tyg. temu
Stanowski jest sponsorowany przez PiS dorobił się milionów z naszych podatków
Dora
3 tyg. temu
Stanowski chciał w Orlenie zatankować z dystrybutora PLN! Udał się jej ten żart (patrzcie na screen)
Rose
3 tyg. temu
Ha ha znowu ich zmiażdżyła!
Najnowsze komentarze (990)
Patryk
20 godz. temu
Rusin ma teraz swoją kasę ale zainwestowała w swój biznes kasę spółek państwa i to nie małe.Teraz zazdrosci innym ....Towarzystwo mogło brać kasę, byleby nikt z PIS.
Sylwia
1 tyg. temu
nie ma co dyskutować, argumenty ad personam to u nich standard, co ona powie to i tak przeinaczą :/
Pogromca obłu...
2 tyg. temu
Lata nie za swoje tylko za rozłożone nogi bogatemu partnerowi.
Grzegorz XV
2 tyg. temu
EKORusin brała pieniądze z antyPISowskiego TVN i z TVP spółki akcyjnej Skarbu Państwa, więc sponsorami jej lotów na wyspy są abonenci RTV - wyborcy PIS. Rusin pisze tak jak Putin udziela wywiadów - propaganda!
kaśka
2 tyg. temu
stanowski kompletnie nie ma argumentów tylko jej dowala, tak się facet chce dowartościować
gggggggggg
2 tyg. temu
co z tego, że za swoje jak to taka emisja co2, której niby sie sprzeciwia? tylko, że według niej ta ekologia dotyczy wszystkich tylko nie jej, najlepiej, żeby pis nigdzie nie latała a ona i po wszedzie gdzie im sie zachce :D taka logika Kalego
WSTYD
2 tyg. temu
Z wywiadem u prezydenta a ubrani jak na wiejski odpust. Wstyd panwie! To jest brak szacunku dla głowy naszego państwa.
Nickt
2 tyg. temu
Napisała, że lata za swoje, ale do tego jak to się ma do jej ekologiczności i walki z emisją CO2 jakoś się nie odniosła. Oni też się nie odnieśli do niewygodnych dla nich tematów. Jak dla mnie 1:1
Ola
2 tyg. temu
Co z tego za czyje lata skoro emituje ogromny slad węglowy, a taka z niej wielka ekolożka
Bunia
2 tyg. temu
Kinga, nikogo nie interesuje twoje zdanie. Jakbyś miała trochę honoru- to dawno byś zniknęła
abc
2 tyg. temu
polecam kanał Jana Pińskiego na YT, tam jest dokładnie opisany przypadek pana Stanowskiego i Mazurka
Liks
2 tyg. temu
Brawo dziennikarze.
Reska
2 tyg. temu
Według Rusin i jej podobnych -wszyscy mają śpiewać na jedną nutę! Nie mogą być nawet neutralni- takie mamy wolne media.
obserwator
2 tyg. temu
Wg Rusin politycy i wyborcy PiS to "gorszy sort", żeby trzeba było się spowiadać ze znajomości z nimi? Ja proponowałbym zainteresować się tym z jakimi sędziami utrzymuje kontakt jej partner, bo to może być motyw dlaczego tak zwalcza PiS.
...
Następna strona