Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Stifler ogłasza: "Miałem 180 partnerek seksualnych" (WIDEO)

294
Podziel się

Damian Zduńczyk, znany bardziej jako Stifler z "Warsaw Shore", ogłosił, że obecnie jego serce jest wolne. Ktoś chętny?

Stifler ogłasza: "Miałem 180 partnerek seksualnych" (WIDEO)
Stifler ogłasza: "Miałem 180 partnerek seksualnych" (Instagram)
bDSFxfIR

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd "Warsaw Shore" jest Stifler, który tak naprawdę nazywa się Damian Zduńczyk. Jeden z najjaśniejszych momentów w jego karierze nastąpił, gdy Stifler pochwalił się w jednym z wywiadów, że ma 42-centymetrowego penisa. Szybko uściślił swój wywód, że chodziło jednak o tatuaż na udzie. W rzeczywistości jego przyrodzenie jest mniejsze, czego można domyślić się z jego nicku na Instagramie: "Stifler 16cm".

Zduńczyk przyznał, że skończył z dawnym stylem życia i nie zdarza mu się już oferować seksu przypadkowym dziewczynom pod wpływem narkotyków. Chętnie korzysta natomiast z aplikacji randkowych.

W rozmowie z Michałem Dziedzicem opowiedział o miłosnej przygodzie na Zanzibarze. Zduńczyk ogłosił, że obecnie jego serce jest wolne i nazwał siebie "najgorętszą partią w Polsce".

bDSFxfIT

Nie ma nikogo na horyzoncie, jestem wolny. Najgorętsza partia w Polsce do wzięcia. Kiedyś łatwiej mi przychodził seks. Byłbym po wpływie narkotyków i pytałbym o r*chanie. Teraz jestem bardziej na poziomie. Miałem 180 partnerek seksualnych.

Zobacz także: Stifler: "Najgorętsza partia w Polsce do wzięcia"

Damian Zduńczyk zapowiedział również pracę nad audiobookiem biografii, która miała okazać się bestsellerem.

bDSFxfIZ

Napisanie książki zajęło mi trzy miesiące. Książka sprzedała się ok, myślałem, że pobije wszystkie rekordy. Teraz skupiam się na audiobooku.

bDSFxfJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(294)
Sesese
3 tyg. temu
Masakra...baza wirusów została zaktualizowana. HIV, HPV i inne chlamydie. Bałabym się nawet stanąć koło niego. Dziewczyny, wystrzegajcie się takich ruchaczy, róbcie cytologię...
Nika
3 tyg. temu
Nie wiem dlaczego faceci sobie ubzdurali, że czymś takim imponują kobietom - większości nie. Mnie osobiście to obrzydza i bałabym się chorób przenoszonych drogą płciową. Plus ilość partnerek wcale nie musi świat żyć o tym, że facet jest dobry w te klocki. Kiedyś słuchałam jakiegoś wykładu seksuologa na yt i na marginesie powiedział coś co mi mocno utkwiło w pamięci: miał klienta który miał chyba że sto partnerek a nawet nie wiedział jak TAM są zbudowane kobiety, gdzie jest lechtaczka itp. Więc sobie pomyślcie jaki on musiał być w TYM "świetny" i jak bardzo skupiony na przyjemności partnerek. Tu liczy się jakość a nie ilość.
Emka
3 tyg. temu
Dla mnie facet z takim przebiegiem to dno, widocznie brał wszystko co nie ucieka na drzewo, znam takiego jednego i nawet bym go kijem nie dotknęła, nie wiadomo czy nie ma jakiegoś wenera skoro każda jedna go miała a uważa się za Boga
bDSFxfJv
Hghh
3 tyg. temu
Dziewczyny zanim z pójdziecie z nim do łóżka , niech zrobi chociaż test na HIV. Co prawda 180 partnerki , jest to liczba równie wiarygodna, jak wielkość jego przyrodzenia, ale mimo wszystko seks z kim takim to ryzyko
Jolka
3 tyg. temu
Amator. Mój były mąż miał o wiele więcej tylko podczas trwania naszego małżeństwa.
Najnowsze komentarze (294)
Niki
3 tyg. temu
180? Ja bym bala się kolo niego przejść ze się czymś zaraze a co dopiero...powiedzieć czesc hahah
Nick mój
3 tyg. temu
Posiadnie wielu partnerów seksuaknych nazwya się fachowo promiskuityzmem srkualnym i jest to zaburzenie psychiczne. Natomiast jeśli ktoś uprawia seks zmilosci to nawet grzechu nie ma (ale to tylko moje osobiste zdanie) natomiast z tym przygodnym seksem i ta przyjemnością czerpana z tego różnie może być. Poza tym to prowadzi do uzależnienia.
Emka
3 tyg. temu
Dla mnie facet z takim przebiegiem to dno, widocznie brał wszystko co nie ucieka na drzewo, znam takiego jednego i nawet bym go kijem nie dotknęła, nie wiadomo czy nie ma jakiegoś wenera skoro każda jedna go miała a uważa się za Boga
gość
3 tyg. temu
Wygląda jakby wytrzymywał tylko 3 sekundy :D
Kasia
3 tyg. temu
Dziwne musiały być te jego partnerki. Ja bym nawet na niego nie spojrzała. Erotoman-gawędziarz z dużym ego, ale z niskim poczuciem wartości.
Zuza
3 tyg. temu
W tym wszystkim najlepsze jest to, że on myśli że jest kimś..... mały zagubiony chłopczyk...
Kaśka
3 tyg. temu
Matko a jak on to policzył? Ja nie umiem zliczyć dokładnie, a na pewno nie przekroczyłam 20:) . Po 30 to już pewne, ze człowiek traci rachubę. No chyba ze prowadzi rachunek:)
Kika
3 tyg. temu
No on taki jest piękny haha nawet po tabletce gwałtu bym uciekla widząc go
bDSFxfJn
ech
3 tyg. temu
Ja tylko z żoną i tak już 15 lat, mimo że parę dziewczyn się we mnie kochało ja jakoś nie mogłem z nimi być, po prostu ich nie kochałem. Chyba jakiś inny jestem, system wartości nie na te czasy.
Fifi
3 tyg. temu
Wygląda jakby mu się marker w rękach rozwalił...
Sebastian
3 tyg. temu
Widzę, że wszysktie kobiety komentujące ten artykuł zwróciły uwagę wyłącznie na to że miał 180 kontaktów seksualnych z kobietami, po pierwsze chłopak został zapytany o stosunki A nie się chwali. Miał sklamac? Żeby ludziom lepiej na sercu zrobić ? Po drugie on postanowił zmienić swoje życie, napisał książkę,ale oczywiście ludzie tylko albo zazdroszczą albo czepiaja się rzeczy kontrowersyjnych . Polecam trochę czasem przystosować I pomyśleć. Pozdrawiam.
Andżela
3 tyg. temu
zrób sobie lepiej test na hiv
Anastazija
3 tyg. temu
a teraz kolej na wymienienie wszystkich chorób wenerycznych
Kasia
3 tyg. temu
Taka..180....Facet, który chwali się taką ilością zaliczonych panienek raz że ściemnia. Powinien się przy okazji przebadać czy nie ma choroby wenerycznej...
...
Następna strona
bDSFxfJP