Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Stylowa Kasia Tusk zdobywa włoskie Alpy w towarzystwie córki, psa i rodziców (FOTO)

230
Podziel się

Córka byłego premiera skrupulatnie relacjonuje rodzinny urlop za pośrednictwem Instagrama.

Stylowa Kasia Tusk zdobywa włoskie Alpy w towarzystwie córki, psa i rodziców (FOTO)
(Instagram.com)
bDJqYwwl

Katarzyna Tusk bez wątpienia perfekcyjnie wywiązuje się z roli córki. 33-latka po krótkiej przygodzie z show biznesem stwierdziła, że nie zamierza za wszelką cenę walczyć o uwagę mediów i poświęciła się spokojnemu prowadzeniu bloga i życiu rodzinnemu. Pociecha byłego premiera na każdym kroku udowadnia, że rodzina jest dla niej najważniejsza: wspiera swojego znanego tatę w każdej decyzji i troszczy się o rodziców, których regularnie odwiedza w rodzinnym domu.

bDJqYwwn

Nie dziwi zatem fakt, że pierwsze dni nowego roku Tuskówna spędza w towarzystwie najbliższych. Kasia wraz z córeczką, rodzicami i czworonogiem przebywa obecnie we włoskich Alpach. W związku z tym na profilu ceniącej sobie zmysł estetyczny córki Donalda od kilku dni pojawiają się starannie wyselekcjonowane zdjęcia w górskiej scenerii. 33-latka zapozowała już między innymi z pupilem i podzieliła się fotografią stylowych sani sprezentowanych córce. Choć z zamieszczonych przez Katarzynę zdjęć i nagrań wynika, że prawdopodobnie zrezygnowała z jazdy na nartach oraz snowboardzie, chętnie oddaje się zimowym spacerom. W niedzielę udostępniła wideo, na którym daje do zrozumienia, że jeden z nich stanowił dla niej nie lada wyzwanie:

Nie wiem, czy to był taki dobry pomysł… - powątpiewa wspinająca się z puszką Coca-Coli w dłoni zdyszana mama małej Liliany.

Oprócz tego córka polityka pochwaliła się nagraniem z wjeżdżającym na wzgórze wyciągiem tatą i selfie z mamą.

Zobaczcie.

bDJqYwwt
bDJqYwwu
bDJqYwwO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(230)
Frau tusk
11 miesięcy temu
z całej tej rodziny tylko pies wzbudza sympatię, reszta to gó wno warta.Tyle w temacie pustaka i złodzieja.
Bobi X
rok temu
Ciekawy jestem czy sprząta po psie???
gość
rok temu
Wspaniała kobieta.
bDJqYwwP
gość
rok temu
podpięła się pod ojca,ma wygodne życie,częściej widzę ją na zdjęciach z rodzicami niż z mężem
anka
rok temu
A kogo to obchodzi? Niech lepiej nie działają przeciwko Polsce
Sjuzi
rok temu
Kasia to chyba z fizyki miała ledwie 2. Sanki lepiej ciągnąć niż pchać
kiki
rok temu
fajna rodzinka
Narty
rok temu
W 2011 i 2014-ym roku, kiedy Donald Tusk wybrał się, z siedmioma, uzbrojonymi, ochroniarzami na narty we włoskich Dolomitach Gazeta Wyborcza, Lisowy Newsweek, niemiecki portal Wirtualna Polska/ Pudelek, der Onet (plus podobne POrtale) dostawały orgazmu z zachwytu. POdobnie jest teraz! Kiedy prezydent Polski Andrzej Duda jest na nartach w Polsce POyeby, transy od Biedronia, KODomici, UBywatele RP, nieużywane seksualnie feministki z kręgu Szojring i Hardbitch zapluwają się w zohydzaniu wypoczynku prezydenta Polski. GW i inne niepolskie sczujnie milczą!
zzz
rok temu
pies naprawdę cudny, a oni Cudni ;)
sprawiedliwa
rok temu
kim ta Pani jest co osiągnęła w zyciu, reklamuje sie na plecach tatusia, niech pokaże swoje osiagniecia i po co ta ciągła reklama tej Panii nie kasia bo dorosła kobieta ma na imię katarzyna,i tak powini wszyscy pisać redaktorzy czekamy na ukazanie osiągnieć katarzyny bez reklamy z tatusiem
lll
rok temu
cudna rodzinka - gratulacje.
Nie
rok temu
Pusta lala za tatki kasę😂😂😂
Teddy
rok temu
Uważajcie Włosi, bo zrobi Wam w 7 dni Italexit.
bDJqYwwH
Teddy
rok temu
Dolomity? A nie Schwarzwald?
...
Następna strona
bDJqYwxj