Trwa ładowanie...
Przejdź na

Świerczewski o pobiciu trenera: "Ta drużyna była pijana! Wyzywali mnie od chu*ów i frajerów!"

72
Podziel się

"Widziałem na własne oczy, jak pili piwo w szatni, ledwo słaniali się na nogach. Przyjechali panowie z Wiednia, a słoma z butów wystawała."

bCHMCOFx

Rękoczynami zakończył się styczniowy turniej charytatywny w Dębicy. Piotr Świerczewski, były reprezentant Polski w piłce nożnej, pobił się z prezesem zespołu Polonez Wiedeń. Przypomnijmy: Skandal na meczu charytatywnym: Piotr Świerczewski POBIŁ TRENERA! Oberwał też Jarek Jakimowicz…

Teraz Świerczewski próbuje się bronić. Według niego przeciwna drużyna przyjechała na mecz pijana i go prowokowała.

Dlaczego nie mówi się, że ta drużyna była pijana? Widziałem na własne oczy, jak pili piwo w szatni. Ledwo słaniali się na nogach i jeszcze wyzywali mnie od chu*ów i frajerów. Przyjechali panowie z Wiednia, a słoma z butów wystawała.

bCHMCOFz

Po bijatyce nagranej na wideo Świerczewski złożył rezygnację z pracy w sztabie reprezentacji Polski do lat 21.

bCHMCOFF

Źródło: Press Focus/x-news

bCHMCOGa
KOMENTARZE
(72)
T.
4 lata temu
Nawet jeśli, to słoma wyszła również w Twoim zachowaniu Piotrusiu. Klasy w tym nie było.
RAZ
4 lata temu
Jak na pijanych którzy ledwo trzymają się na nogach to całkiem nieźle grali w piłkę. Widziałem że byli w stanie minąć Świerczewskiego lub zabrać mu piłkę i się dobrze zastawić a to przecież faceci w średnim wieku, jeden był chyba nawet starszy od Świerczewskiego. To jak, trzeźwy Świerczewski który był zawodowym piłkarzem i nie jest jeszcze taki stary nie był w stanie sobie poradzić osobobami które są w jego wieku bądź nawet starsze a są mocno pijane jak twierdzi Świerczewski? To się nie trzyma kupy. Świerczewski tam faulował jak szalony, jakby grał mecz na śmierć i życie, w ciągu krótkiego filmiku to on tam faulował ze 3 razy, mam uwierzyć że to były jedyne jego faule na tym turnieju akurat wtedy kiedy go filmowali? Poza tym sędzia dawał ciała , Świerczewski powinien dostać czerwoną kartkę jeszcze przed tą sytuacją kiedy doszło do kłótni a później bójki. Jeden zawodnik zabrał mu piłkę, Świerczewski był z tyłu, piłka z przodu, a ten mu chamsko wjechał od tyłu na nogi i tam nie było kontaktu na nogi. Sędzia odgwizdał tylko faul. Nic dziwnego że trużyna przeciwna byłą zdenerwowana i coś krzyczała. W żadnym meczu tak się nie gra a już tym bardziej na meczu charytatywnym. Dobrze że w internecie jest filmik który podważa te twierdzenia Świerczewskiego. Facet ewidentnie kręci, zwłaszcza z tym stanem w jakim oni rzekomo byli po wypiciu alkoholu.
gość
4 lata temu
Co za tępol.
bCHMCOGb
gość
4 lata temu
Facet,nie tłumacz się głupio bo jeszcze bardziej się pogrążasz...tylko winni się tłumaczą...
andrew
4 lata temu
czyli po nazwisku go wołali i to go tak rozjuszyło,kompletny d***l
Najnowsze komentarze (72)
jola
4 lata temu
on jak ten pijak generał też świerczewski , nie napił się i był wnerwiony !! na gości co może se łykli i grali lepiej od niego ,a że go od .(........ ) zwyzywali ?? prawda boli
jola
4 lata temu
on jak ten pijak generał też świerczewski , nie napił się i był wnerwiony !!nachłopców co może se łykli i grali lepiej od niego ,aze go od ......... zwyzywali ?? prawda boli
gość
4 lata temu
swierku ty p******u wez sie za prawdziwa robote a nie gwiazdozysz i wstyd przynosisz na charytatywnych turniejach
gość
4 lata temu
mogli nawet napić się piwa czy to jest grzech ? bardzo dobrze się bawili i mieli rację ale asystent trenera PZPN wchodzi do szatni i chce ustalić wynik meczu ?on jest lepszy od fryzjera,prawdziwy Świr i****a.
el chapo
4 lata temu
Niemoge nieda sie sluchac tego prostaka.nawet zawodowki nie skonczyl .z sz samochodowych w nowy sacz
Hahaha
4 lata temu
Hahaha Niezłe
gość
4 lata temu
To zwykły m***ł
Olsztyn
4 lata temu
Nieważne ale to Polskie Hamy pokazują na co ich Stać ukarać Hama Swierczewskiego pomylił boisko z ringiem
bCHMCOFT
gość
4 lata temu
Jak Polacy z Wiednia to na 100% byli pijani.
gość
4 lata temu
sloma to dopiero wystaje majdeczkowi z tych klapek
gość
4 lata temu
popieram chamy zrozumieją tylko jak dostaną w ryj niech tak muzułmanów powstrzymuja,brawo piotrek ,aty niewyżytyi jaki zazdrsnik ,a jaki brutal ,ty błuzgający masz poważne problemy ,co ,nic ci nie wyszło? bo jesteś d**a i ciamajda zal mi cię.
H
4 lata temu
BRAWO!
gość
4 lata temu
popisał się , że lepiej nie trzeba
gość
4 lata temu
Nic nie tłumaczy chamskiego zachowania tego cienkiego piłkarzyka !
...
Następna strona
bCHMCOGv