Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Sylwester 2020. Tak wyglądał "Andrea Bocelli" na Sylwestrze Polsatu. Też się nabraliście? (FOTO)

382
Podziel się

Choć Małgorzata Walewska miała wystąpić na Sylwestrze Polsatu ze "światowej sławy tenorem", to jego miejsce zajął ostatecznie... Czadoman. "To jakaś ściema" - krytykują widzowie.

Sylwester 2020. Tak wyglądał "Andrea Bocelli" na Sylwestrze Polsatu. Też się nabraliście? (FOTO)
Małgorzata Walewska i "Andrea Bocelli" wystąpili w Polsacie (Facebook.com, Polsat)
bDIeyWOd

Tegoroczny Sylwester z pewnością przejdzie do historii. W tym niełatwym czasie pandemii koronawirusa organizacji widowiska z okazji wejścia w nowy rok podjęły się Polsat i TVP, które zabawiały widzów zgromadzonych przed telewizorami. Pierwsza ze stacji firmowała swoje wydarzenie jako "największą domówkę w Polsce".

Tegoroczne koncerty sylwestrowe bez wątpienia zorganizowano ze sporym rozmachem. Zadbano też o gwiazdy zarówno z Polski, jak i spoza granic naszego kraju. Do ostatniej chwili utrzymywano też, że na organizowanym przez Polsat wydarzeniu wystąpi "światowej sławy tenor". Sama Małgorzata Walewska ekscytowała się natomiast, że wystąpi razem z nim na scenie.

bDIeyWOf

Czekam na wyjątkowego gościa. Nie mogę państwu zdradzić kto to, ale będzie to miła niespodzianka - zapewniała w wypowiedzi dla stacji.

Zobacz także: Rodowicz wystąpi na sylwestrowym koncercie. "Jest absolutnie symbolem"

W rozmowie z Pudelkiem pracownik Polsatu jeszcze w dniu imprezy zapewniał, że na scenie pojawi się Andrea Bocelli. Wszystko wskazuje na to, że stacja od początku jednak planowała ten występ jako "żart", a na scenę wskoczył nagle Czadomam podpisany jako włoski tenor. Ucharakteryzowany muzyk disco polo usilnie próbował udawać słynnego tenora, a cała scena przypominała raczej akcję promocyjną programu Twoja twarz brzmi znajomo niż sylwestrowe widowisko.

bDIeyWOl

Warto wspomnieć, że Polsat konsekwentnie zapowiadał gościa specjalnego jako pilnie strzeżoną "niespodziankę" wieczoru. Niezależnie od intencji, część internautów nie dała się nabrać i poczuła się oszukana. Pod nagraniami z występu Czadomana i Walewskiej pojawiło się wiele kąśliwych komentarzy, w których fani piszą wprost, że nie tego oczekiwali, wyczekując tak szumnie zapowiadanej gwiazdy wieczoru.

"To nie jest prawdziwy Andrea Bocelli, od razu poznałam", "To jakaś ściema", "Prawdziwy Andrea Bocelli zwija się ze śmiechu", "Jaki kraj, taki Andrea Bocelli" - drwili w komentarzach w mediach społecznościowych.

A Wy daliście się nabrać?

bDIeyWOm
bDIeyWOn
bDIeyWOo
bDIeyWOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(382)
Art
2 miesiące temu
Mówcie, co chceci, ale Walewska Polsatowi wyszła nie do odróżnienia. Skąd taka dysproporcja w talentach wizażystów.
She
2 miesiące temu
Nie, bo w odroznieniu od was slucham i nie klamie. Powiedzieli id eazy, ze to nie on. A wy naklamaliscie w Sylwestra, ze przyleci Boccelii.
Roman
2 miesiące temu
nagle same posągowo poważne istoty w Sylwestra oglądają TV luzu trochę ludzie
bDIeyWOH
G.K.
2 miesiące temu
Andrea Bocelli,wszczonsło to mnom🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Teo
2 miesiące temu
Super promocja super programu
zosia
2 miesiące temu
Fajnie zaspiewali
otoja
2 miesiące temu
a miosobiscie bardzo podobal sie ich westep
AGATA
2 miesiące temu
🎉Sylwester telewizji w Polsce superowy był dzięki za wspaniałych wykonawców 🎉
p1975s
2 miesiące temu
?????????????? Ha ha ha zobaczcie co zrobili Francuzi w Katedrze Notre Dame.
qqqqwwww
2 miesiące temu
Ludzie, przecież to od początku był żart. Czy dobry czy słaby to inna kwestia, ale żart. W Polsce już nikt nie ma poczucie humoru? Jak w ogóle można pomyśleć, że światowej sławy tenor przyleci do nad na Sylwestra, żeby zaśpiewać jeden utwór?
MMMMMMMMMM
2 miesiące temu
OCIACH OKU!!
nic44
2 miesiące temu
niezła wpadka to nie andrea biczeli tylko polak wstyd i wielka klapa
Andrea
2 miesiące temu
A Ibisz był prawdziwy???
bDIeyWOz
ha ha ha
2 miesiące temu
ha ha ha
...
Następna strona
bDIeyWPb