Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
Megi
|

Syn Kamila Durczoka po raz pierwszy przemówił w sprawie SPADKU po ojcu: "Decyzja została podjęta w pięć sekund"

58
Podziel się:

W listopadzie zeszłego roku media obiegła szokująca informacja o śmierci Kamila Durczoka. Spadkobiercą po zmarłym dziennikarzu został Kamil Dufek, a media wielokrotnie zastanawiały się, czy syn przyjmie spadek po ojcu. Kamil junior dopiero teraz zdecydował się zabrać głos.

Syn Kamila Durczoka po raz pierwszy przemówił w sprawie SPADKU po ojcu: "Decyzja została podjęta w pięć sekund"
Syn Kamila Durczoka po raz pierwszy przemówił w sprawie SPADKU po ojcu: "Decyzja została podjęta w pięć sekund" (AKPA)

Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku w szpitalu "w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia". Trzy dni później odbył się pogrzeb dziennikarza, który spoczął na miejscowym cmentarzu w Katowicach. Po śmierci byłego szefa "Faktów" media zastanawiały się, czy syn zrzeknie się spadku po Durczoku. Mówiono bowiem, że mężczyzna miał spore długi, więc spadkobierca odziedziczyłby nie tylko majątek dziennikarza, ale i zadłużenia.

Teraz syn dziennikarza postanowił odnieść się do medialnych spekulacji, potwierdzając jednocześnie doniesienia, że zrzekł się spadku po ojcu. Do tej pory Kamil junior nie komentował plotek związanych z Durczokiem i jego śmiercią, ale po niedawnych informacjach o jego rzekomo kiepskim samopoczuciu, stwierdził, że musi zabrać głos.

Moment, w którym wciska mi się słowa do ust, których nigdy nie powiedziałem, albo tym bardziej mówi się o tym, w jakim stanie jestem aktualnie, to czuję, że wypada coś powiedzieć - zaczął na swoim Facebooku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Kurzopki" flirtują na antenie i influencerska drama o taniec

Po chwili nawiązał do medialnych publikacji, w których to można było przeczytać, że Kamil jest w kiepskim stanie po śmierci ojca, a cała sytuacja była dla niego "traumatyczna".

Powiedzcie mi, proszę, na jakiej podstawie wysnuliście, że mój stan jest "przykry" i że jestem "straumatyzowany" śmiercią ojca? Bo znam kilka osób, które mogą się nie zgodzić z tym stwierdzeniem... - pisał dalej w mediach społecznościowych.

W końcu Dufek nawiązał również do kwestii spadkowych. Wyjawił, że była to szybko podjęta decyzja, będąca "porównaniem zysków i strat".

Czy może przez to, że odrzuciłem spadek? Bo jak to drugie, to decyzja podjęta w 5 sekund na zasadzie porównania zysków i strat jest średnim dowodem na "wielką traumą spowodowaną przez niespodziewaną śmierć taty" - dodał na koniec.

Kamil poinformował również, że od niedawna jest magistrem, co również do niedawna było szeroko komentowane w mediach, jakoby mężczyzna miał skupiać się na pisaniu pracy magisterskiej. Sukcesem syna pochwaliła się jakiś czas temu Marianna Dufek, prezentując zdjęcia eleganckiego syna, którego powitała w gronie magistrów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
Ola
2 lata temu
No a nie ma racji? On nie jest osobą publiczną, a piszecie o nim informacje jak byście codziennie się z nim spotykali na herbatce i sobie opowiadali historyjki różne. Żałosne.
Gość
2 lata temu
Jego sprawa, po co nam to wiedzieć czy przyjął spadek czy też nie🤷‍♀️ może syn jest mądrzejszy od ojca.
Brawo
2 lata temu
W punkt . Mądry człowiek .
Polak
2 lata temu
nie bardzo rozumiem, dlaczego wyciągacie takie prywatne sprawy...
Domi
2 lata temu
Chłopaku, wiem jak to jest mieć ciężkiego ojca. Rób co chcesz. Jesteś sobą i masz swoje życie.
Najnowsze komentarze (58)
331NAJLEPIEJ ...
rok temu
Lubiany przez ludzi syn dostanie spadek i będzie żył dlugo
Anna
2 lata temu
Odrzucił spadek bo ojciec mial milionowe dlugi
Mila
2 lata temu
Dufek nie lepsza
Zuza
2 lata temu
Mamusia wypowiada się za Ciebie. Oboje nie szanowaliscie Ojca dorobku.
gosc
2 lata temu
Kamil - ojciec najpierw rozwalil rodzine a potem swoje zycie.Szkoda, ze brukowce synowi zatruwaja zycie a pudel zeruje na tym.
Grabarz
2 lata temu
Moze jeszcze jakies zdjecia z pogrzebu dziecka? Zalosne...
asad
2 lata temu
Jak na magistra to ma poważne problemy z pisownią w języku polskim. Składnia, ortografia etc. Takie czasy nastały...
Antyyyy
2 lata temu
Jakie życie taka smierć ,nie dziwi nic ….. taka piosenka jest🤣
Ewik
2 lata temu
Mądry młody mężczyzna!!!
Katowice
2 lata temu
Redaktora Durczoka metodycznie zniszczono za dociekliwość w sprawie polityki dotyczącej kopalni węgla. Po latach zostaliśmy tylko z Bogdanką i Jastrzębską Spółką Węglową co nie wystarcza na krajowe potrzeby. Teraz dodatkowo bez taniego gazu ze wschodu na czym mamy budować dobrobyt dla naszych dzieci i wnuków? Będziemy musieli kupować węglowodory po horrendalnych cenach ze Stanów i Norwegii.
Polak
2 lata temu
Ja na miejscu chłopaka bym się sądził z gadzinami medialnymi. Wtryniać się do młodego anonimowego chłopaka tylko dlatego, że miał znanego ojca. On nie musi się z niczego tłumaczyć.
Ola
2 lata temu
To takie typowe dla narcyzów dawać dziecku imię po sobie...
Kamila
2 lata temu
bardzo lubiłam. Był fajnym ale zagubionym człowiekiem.
Karen
2 lata temu
A była narzeczona Kamila- Julia Oleś dziś odpadła w Hell's Kitchen i oddała fartucha.
...
Następna strona