Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|
aktualizacja

Syn sędzi prowadzącej sprawę powiązaną z Jeffreyem Epsteinem został ZASTRZELONY! "Zabójca przebrał się za kuriera"

130
Podziel się:

20-letnie Daniel, syn Esther Salas, pierwszej Latynoski w federalnym sądzie stanu New Jersey, zginął na miejscu. Mąż prawniczki walczy o życie w szpitalu.

Syn sędzi prowadzącej sprawę powiązaną z Jeffreyem Epsteinem został ZASTRZELONY! "Zabójca przebrał się za kuriera"
Sędzia Esther Salas miała poprowadzić jedną ze spraw związanych z miliardem-pedofilem (Getty Images)
bEDleVOZ

Sprawa miliardera Jeffreya Epsteina, oskarżanego o pedofilię i handel ludźmi, wcale nie chyli się ku końcowi, mimo że główny oskarżony rok temu w tajemniczych okolicznościach został znaleziony martwy w więzieniu w Nowym Jorku. Choć śledczy twierdzą, że Epstein, który był bliskim znajomym Clintonów, Donalda Trumpa i księcia Andrzeja, popełnił samobójstwo, to jego śmierć wciąż budzi wiele wątpliwości.

Ostatnio w ręce policji wpadła też Ghislaine Maxwell, wieloletnie partnerka Epsteina, która przez ponad rok wymykała się śledczym. Maxwell postawiono szereg zarzutów, w tym nakłanianie nieletnich do nierządu. Przyjaciółka miliardera-pedofila miała też odgrywać rolę "burdelmamy", organizującej bogatym znajomym spotkania z nastoletnimi ofiarami.

bEDleVPb

Sprawa Jeffreya Epsteina jest jednak dużo bardziej skomplikowana. Miliarder, dzięki swoim biznesom i powiązaniom z finansową elitą, brał udział w wielu przekrętach i podejrzanych transakcjach. Sprawą jednego z nich, która miała mieć miejsc za pośrednictwem Deutsche Banku, zajął się niedawno sąd w stanie New Jersey.

Zobacz także: Rozmowa z Tomaszem Sekielskim [całość]

Sędzią prowadzącą tę konkretną sprawę ma być Esther Salas, jedna z najpopularniejszych prawniczek na wschodnim wybrzeżu USA, która zapisała się na kartach historii jako pierwsza Latynoska, która zasiadła w stanowym sądzie federalnym.

bEDleVPh

W niedzielę w domu sędzi Salas doszło do tragedii. Jej 20-letni syn Daniel został zastrzelony przez mężczyznę podającego się za kuriera firmy FedEx. Kula trafiła chłopaka prosto w serce, zabijając go na miejscu.

Pociski trafiły też męża Esther Salas, adwokata Marka Anderla, który w momencie zamachu stał tuż za synem. Mężczyzna obecnie walczy o życie.

Amerykańskie media donoszą, że atak na sędzię Salas niekoniecznie musi być związany ze sprawą Epsteina. Amerykanka ma na swoim koncie szereg głośnych spraw karnych i cywilnych, i wielokrotnie otrzymywała już pogróżki.

bEDleVPi
bEDleVPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(130)
Mmmm
rok temu
To jest tak skomplikowana sprawa (polecam obejrzeć dokument żeby zobaczyć ile osób jest w to zaangażowanych), ze pani sędzia prędzej czy później tez może paść ofiara takiego ataku. Mnóstwo znanych osób, biznesmenów i rodzin królewskich z całego świata będzie robiło wszystko, żeby ich przestępstwa seksualne nie wyszły na jaw
tak
rok temu
Sprawa mocno szemrana, już od początku. PS. Sędzina to żona sędziego.
Nickt
rok temu
Ta nacja tam rządzi... Nie podskoczysz, jak widać.
bEDleVPD
Paula
rok temu
Sędzi!!!!
VIVA
rok temu
A u nas syn PROKURATORA niejaki Poznański siedzi czy nie? zamordował młodą kobietę 4 lata temu co z wyrokiem?
Najnowsze komentarze (130)
gość
rok temu
a co z naszą zatoką sztuki ?
Mni
rok temu
Iluminaci niech się za nich wezmą 🙄
Buba
rok temu
Sprawca czynu juz nie żyje i problem sam się rozwiązał.
Dora
rok temu
U nas w Polsce mafia sędziów nie da nic zrobić swojakom. Nawet rząd i prezydenta trzymają w szachu "praworządnością"
Dzis
rok temu
DO lola: chyba sama masz 12 lat pisząc co piszesz. Akta nie umrą? Powiedz to rodzinie Leppera. Zabija sie ludzi nie tylko zeby ich zdjąć ale by zastraszyć reszta ''zobacz co czeka ciebie i twoja rodzinę jesli będziesz nie zostawisz sprawy w spokoju. Od czasu pizza gate sypie sie ta zgnilizna. Avicii został zamordowany za to samo, za teledysk do For a batter day, obejrzyjcie sobie. Mam nadzieje ze te czystki beda trwać, o jednym prowadzącym śledztwo jest glosno ale o tysiącach zamordowanych dzieci, torturowanych dla ''sosu orzechowego i mięsa /!!!/ nikt z nazwiska nie pozna. Ludzi pilnujcie dzieci, w sklepach i wszędzie, bo to dzieje sie nie tyle za granica, ale umoczeni sa wszyscy na wysokich stanowiskach, bo rady po traktacie Lizbońskim sa skorumpowane lu zastraszone.
Agata
rok temu
Straszne
Ania
rok temu
Współczuję jej z całego serca . Powinna mieć od dawna całodobową ochronę .
Pan Kozioł
rok temu
Całe szczęście że korzystam z paczkomatów.
bEDleVPv
...
rok temu
Straszne. Co musi przeżywać ta kobieta. Człowiek edukuje się tak intensywnie, żeby żyć w nieustannym napięciu i przeżyć taki koszmar. Jakoś mnie to rozłożyło. Dlaczego w ludziach jest tyle okrucieństwa? Bądźmy dla siebie dobrzy.
Czytelniczka
rok temu
Epstein nawet zza grobu jest nieobliczalny. Mam jednak nadzieję, że to wszystko będzie miało któregoś dnia szczęśliwy koniec, a osoby które wyrządziły krzywdę innym odpowiedzą za to.
plugastwo
rok temu
UPDATE: "Kurier" już też nie żyje popełniono mu samobójstwo.. poza tym on zastrzelił i syna i ojca, tyle ze ojciec w stanie krytycznym USA = KOLUMBIA
polo
rok temu
JEŻELI ZROBIŁ TO ZAWODOWIEC TO NIGDY NIE ZNAJDĄ MORDERCY.
Zuza
rok temu
Sędzia federalny powołany dożywotnio przez prezydenta wiec robią co chcą z ludźmi.
Cynik
rok temu
Co sie dzieje teraz z Kajetanem P co zamordowal lektorke wloskiego?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDleVQo
bEDleVQp
bEDleVQq
bEDleVQr
bEDleVQs
bEDleVPX