Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Szanująca prywatność" Zofia Zborowska OPOWIADA O SEKSIE z Andrzejem Wroną. "Poszliśmy do łóżka NA 16. RANDCE"

401
Podziel się

"Chyba nawet z utratą dziewictwa tyle nie czekałam" - zdradziła Zofia Zborowska i opowiedziała, w jakich okolicznościach doszło do oświadczyn. Andrzej Wrona nie miał zamiaru oszczędzać, by sprawić ukochanej niespodziankę, którą zapamięta do końca życia...

"Szanująca prywatność" Zofia Zborowska OPOWIADA O SEKSIE z Andrzejem Wroną. "Poszliśmy do łóżka NA 16. RANDCE"
Zofia Zborowska opowiedziała o pierwszym seksie z Andrzejem Wroną (YouTube, Instagram)
bDJsxeBh

W sierpniu zeszłego roku Zofia ZborowskaAndrzej Wrona zaskoczyli fanów publikując w sieci zdjęcia ze swojego ślubu. Celebrytka i sportowiec zadbali o to, by ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami, po to, żeby później przez długie tygodnie wrzucać fotki z wystawnej uroczystości na swoich instagramowych kontach. "Szanująca prywatność" para, która "stroni od show biznesu" na fali popularności podpisała tez kilka intratnych kontraktów.

Teraz o Zborowskiej i Wronie jest dość cicho, więc celebrytka udzieliła szczerego wywiadu Izabeli Janachowskiej, w którym opowiedziała miedzy innymi... o pierwszym seksie z siatkarzem.

bDJsxeBj

Przez wiele randek się tylko całowaliśmy. W opór! Nawet chyba przed utratą dziewictwa tyle nie czekałam. On bardzo chciał mi udowodnić, że nie jestem jego kolejną przygodą. Na szesnastej randce poszliśmy ze sobą do łóżka. Już w pewnym momencie liczyłam, bo myślałam, że może on mnie jak koleżankę do całowania traktuje. Nawet śmiałam się z przyjaciółkami, czy to wszystko na pewno idzie w dobrym kierunku. Ale tak z perspektywy czasu myślę, że budowanie relacji z facetem przed pójściem do łóżka jest czymś tak ważnym i tak pięknym, że potem jak faktycznie trafiamy do tego łóżka, jest to coś przepięknego - wyznała w internetowym programie Janachowskiej.

Zobacz także: Zosia Zborowska wspomina ślub: "Były tańce i hulańce"

Celebrytka opowiedziała też, jak jej luby poprosił ją o rękę. Okazuje się, że Andrzej Wrona ma gest...

bDJsxeBp

Już wcześniej ten temat się przewijał, rozmawialiśmy o zaręczynach, o dzieciach i wspólnej przyszłości. Tylko nie sądziłam, że oświadczy się w moje urodziny. Najpierw pod dom podjechał taki wypasiony samochód z szampanem w środku. Andrzej powiedział, że wychodzimy i zamówił taxi grosik, więc zeszliśmy, a tam czekał Maybach. Nic nie chciał powiedzieć, pojechaliśmy pod Warszawę, a zamknęli wówczas loty nad miastem i były straszne jaja. On się dogadał z pilotem karetek powietrznych. Wsiedliśmy do helikoptera i ja w ogóle nie wiedziałam gdzie jestem, ale okazało się, że wylądowaliśmy na Mazurach w miejscu, gdzie byliśmy na naszym pierwszym wyjeździe. Potem przekonał mnie, żebyśmy poszli na pomost, tam było już wszystko przygotowane i Andrzej się oświadczył. Ja byłam w szoku - zdradziła rozanielona Zborowska.

Wy czekacie z seksem do 16 randki czy raczej do oświadczyn w helikopterze?

Zobacz także: Na której randce TO zrobiła? 🤭Zosia Zborowska zdradza swoje tajemnice🔥
bDJsxeBq
bDJsxeBr
bDJsxeBK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(401)
Gosc
2 miesiące temu
Koedy będzie głośne rozstanie?
Zal
2 miesiące temu
Reklama prezerwatyw tym razem , moze jeszcze film pani doda do tej reklamy.
Amoroso
2 miesiące temu
A tatuś pozwolił córeczce aby tak się puszczała?
bDJsxeBL
Luki
2 miesiące temu
Jak każda kobieta pazerna na kasę i bogactwo :)
Kobitki
2 miesiące temu
Kobieto a co nas to obchodzi kiedy wlazlas do lozka jeszcze nie mężowi !!!!???? nie rob mu obciachu co to za durne wpisy !!!! kiedy? jak? co? co robi ? co je ? Itd nie ciekawi my sa !!!!! I ty nic ciekawego nie piszesz wrecz obciach !!!!!
kaśka
2 miesiące temu
Nie tylko urodą nie grzeszy...
Piotrek
2 miesiące temu
Jesli przytoczone powyzej wypowiedzi naleza do tej kobiety, to bardzo niski poziom intelektualno- jezykowy soba reprezentuje. Wyglada na 45 lat, a plecie jak 16-latka.
Cxd
2 miesiące temu
A na jedenastej to dlugo, szybko czy w sam raz?
blackjohnny
2 miesiące temu
Po co takie rzeczy opowiadać? Związek dwojga ludzi należy wyłącznie do dwojga. Należy to bezwzględnie szanować jeśli ma się szacunek do partnera.
Klaudia
2 miesiące temu
Ja bym z tak żenujaca-irytujaca laska nawet na setnej randce nie poszła do łóżka
Stahu
2 miesiące temu
Co to znaczy ze dogadal się z pilotem helikoptera karetki? To chyba służy dla kogoś bardziej potrzebującego. Im się wydaje że są fajni, a nie są. Są pazernymi , skorupowanymi idiomami.
Gosc
2 miesiące temu
Ona nie rozumie, że jej zachowanie i to, co prezentuje, jest żenujące. Życie pod ustawkę, wszystko aranżowane i udawane. nie wierzę, że ro jest normalne małżeństwo. Bo normalnie szanująca i kochająca się para nie potrzebuje wywalać na wierzch domowego zacisza i prezentować to kilkustetysięcznej rzeszy rechoczącej gawiedzi. to jest jakaś patologia. normalni ludzie mają życie prywatne i pracują. Traktowanie jako pracy sprzedaży prywatności jest patologią i niszczy uczucia w związku (o ile u nich w ogóle cokolwiek jest, bo mi to na układ wygląda).
Zuza
2 miesiące temu
Biedny Wrona... ale widziały gały co brały!
bDJsxeBD
Kultura
2 miesiące temu
W latach 90.-tych nazwisko ZBOROWSKI kojarzyło się z kulturą, teatrem, filmografią na wysokim poziomie. Kto by pomyślał, że po prawie 30 latach córki pana Wiktora za przeproszeniem wytrą sobie gębę nazwiskiem po to, by prezentować swoje prostackie odzywki i codzienne czynności kloaczne, co powinno pozostać w domowych kuluarach. Wstyd ogromny.
...
Następna strona
bDJsxeCf