Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Szymon Hołownia PRZERWAŁ wypowiedź Grzegorza Brauna! "Posuwa się pan nieco za daleko" (WIDEO)

113
Podziel się:

Podczas wtorkowego posiedzenia Sejmu Szymon Hołownia był zmuszony upomnieć Grzegorza Brauna za obraźliwe słowa dotyczące mniejszości seksualnych.

Szymon Hołownia PRZERWAŁ wypowiedź Grzegorza Brauna! "Posuwa się pan nieco za daleko" (WIDEO)
Szymon Hołownia przerwał wypowiedź Grzegorza Brauna (YouTube)

We wtorek, podczas posiedzenia Sejmu, jednym z punktów obrad było powołanie członka Państwowej Komisji do spraw przeciwdziałania wykorzystywaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15. Głosu w sprawie nie omieszkał zabrać Grzegorz Braun, który zrównał akcje mające za zadanie propagowanie równości i tolerancji z... pedofilią.

Do protokołu, panie marszałku, chciałbym zwrócić uwagę na kompletną umowność tej systematyki, którą tutaj podtrzymujemy i wprowadzamy do systemu prawa polskiego. Mianowicie umowny jest podział na przestępców pedofilii i pederastów, którzy sięgają po nieletnich i małoletnich, folgując swoim zachciankom. To jest pewna umowna fikcja, na którą wysoka izba się zgodziła, jednocześnie wykorzystując czy otwierając drogę wykorzystywaniu seksualnemu dzieci i młodzieży przez propagowanie Tęczowych Piątków, tolerowanie parad równości, czyli manifestacji sodomitów na ulicach naszych miast... – powiedział poseł Konfederacji.

Szymon Hołownia przerwał wypowiedź Grzegorza Brauna i przywołał go do porządku: "Posuwa się pan nieco za daleko"

W trakcie wypowiedzi Brauna Szymon Hołownia postanowił przerwać posłowi i przywołać go do porządku, zwracając uwagę na jego krzywdzące słownictwo oraz ubliżający przekaz.

Zwracam się do pana, panie pośle. Moja wrażliwość językowa i ludzka wskazuje, że posuwa się pan nieco za daleko, jeżeli chodzi o leksykę stosowaną na mównicy sejmowej – wtrącił Hołownia.

Polityk Konfederacji nie omieszkał "dorzucić swoich trzech groszy" i odpowiedzieć marszałkowi, po czym kontynuował wywód.

Panie marszałku, będę bardzo wdzięczny za stworzenie listy słów zakazanych i sformułowań, które pan marszałek z góry stara się ocenzurować w wysokiej izbie. [...] Brońmy zatem polskich dzieci nie tylko przed dewiantami, którzy przynależą – jak to w życiu – do różnych grup zawodowych, ale również przed dewiantami w garniturach, klubach poselskich, partiach politycznych. O to upraszam - dodał Braun.

Szymon Hołownia podsumował słowa posła Konfederacji ripostą

Po zakończeniu wypowiedzi przez posła, Hołownia pokusił się o ripostę, za pośrednictwem której nawiązał do słów Brauna o "dewiantach w garniturach, klubach poselskich i partiach politycznych".

Nie mogę bardziej zgodzić się z postulatem pana posła zgłoszonym pod koniec jego wypowiedzi – podsumował marszałek Sejmu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(113)
Szymonie
3 miesiące temu
„Najwyższa stajenna ranga nie zrobi z osła mustanga ”
🤣🤣🤣🤣🤣
3 miesiące temu
I to jest ta Wolność 🤣🤣🤣🤣🤣🤣i Demokracja
paula
3 miesiące temu
Dlaczego pudel zajmuje się polityką? Bo marszałkiem sejmu został celebryta Hołownia
LogiKO!
3 miesiące temu
Witek odbiera poslom glos - hanba!, Holownia odbiera poslom glos - brawo!
Proponuję
3 miesiące temu
Proponuję odebrać w najbliższej przyszłości Braunowi immunitet (wystarczy zwykła większość sejmowa), a potem niech Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych i prokuratura się nim zajmie.
Najnowsze komentarze (113)
Jan Sikorski
2 tyg. temu
Brawo panie Hołownia! Trzeba skończyć z tym głupim Braunem.
Kukła
3 miesiące temu
Gdzie wolność słowa!!!
Anna
3 miesiące temu
Pan Szymon jest zawsze ubrany z klasą. Mój mąż pracuje w branży prawniczej i musimy znowu pojechać do Vratelli, żeby kupić jakiś nowy garnitur. Tam mają produkty najwyżej jakości.
Jdie
3 miesiące temu
A kto o prezydencie mowil ...kończ waść wstydu oszczędz.... przyganiał kocioł garnkowi
Coco
3 miesiące temu
Holownia zwraca się do premiera Morawieckiego per Ty.w oficjalnych wystąpieniach obowiązuje zachowanie szacunku,a nie tykanie.To jest ta kultura,wysoka samozmawnczych elit ,że niedługo sufitem wyskoczy.ale chyba nie ma się co dziwić,skończył chyba liche liceum i tam go nie nauczli. Macie takie elity w sejmie ,jak elitarnych wyborcow
Yyyy
3 miesiące temu
Cyrk a nie sejm
Nora
3 miesiące temu
Panie Szymonie kultura nakazuje wysłuchać do końca niezależnie od tego jakie ma poglądy.Ale cóż nie ma się co dziwić bo przecież Panu brakuje taktu bo i wykształcenia brak
gość
3 miesiące temu
Chołownia jak on się smiesznie wypowiada tak jak student 1 roku udający profesora
Emik
3 miesiące temu
Holownia nauke o cenzurze pobieral z Mysie, to taka ulica w stolicy.
Ela
3 miesiące temu
Marszałek Sejmu komentuje pozytywnie lub negatywnie w zależności od partii politycznej.Czy taka jest jego rola ?On powinien panować nad sprawnym przebiegiem debaty sejmowej i głosowaniem.Panie Marszałku Hołownia wybory się zakończyły,proszę skończyć z tymi przemowami na konferencjach, bo to ma wręcz odwrotny skutek,widać to w komentarzach publicystów politycznych .
ann***
3 miesiące temu
Czemu mają służyc okreslenia, sodomici, pederasci? Jest to język merytorycznej i kulturalnej debaty? Osobniki typu braun w ogole nie powinni miec prawa do wypowiedzi, bo sluchac sie tego nie da bez poczucia żenady i zlosci...
Gość
3 miesiące temu
Za bardzo wczuł się w rolę i Zaczął Gwiazdorzyć ,pan Hołownia.
gość
3 miesiące temu
Tyle że Braun prawdę powiedział
emerytka
3 miesiące temu
kto go wybrał on nigdzie się nie sprawdza ,ani prowadzący program i tu też klapa powinni go wywalić
...
Następna strona