Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Szymon Hołownia zaskoczył doborem słów na konferencji. Reakcja Donalda Tuska hitem sieci. Tak zareagował na "INBĘ" (WIDEO)

219
Podziel się:

Szymon Hołownia i Donald Tusk zorganizowali wspólną konferencję prasową, na której nowy marszałek Sejmu pozwolił sobie na użycie młodzieżowego zwrotu. Reakcja starszego polityka na słowo "inba" wyraźnie rozbawiła internautów.

Szymon Hołownia zaskoczył doborem słów na konferencji. Reakcja Donalda Tuska hitem sieci. Tak zareagował na "INBĘ" (WIDEO)
Reakcja Donalda Tuska na słowo "inba" hitem sieci (YouTube.com)

Szymon Hołownia zaczął pierwszą kadencję w parlamencie z przytupem. Dziś jest marszałkiem Sejmu i wprowadził na polityczne salony nową jakość, która przemawia zarówno do wyborców, jak i internautów. Kolejne posiedzenia, na których Hołownia pełni powierzoną mu funkcję, gromadzą na YouTubie dziesiątki tysięcy widzów i są nawet źródłem inspiracji do kompilacji z najlepszymi ripostami.

Szymon Hołownia wspomniał o "inbie" na konferencji. Mina Tuska? Bezcenna

Młodzieżowy czar Hołowni pomaga mu też podczas konferencji prasowych, co czasem wprawia innych polityków w pewne zakłopotanie. Tak było podczas spotkania z dziennikarzami, na którym pojawił się razem z Donaldem Tuskiem. Doszło tam do dość zaskakującej sceny.

Panowie cierpliwie odpowiadali na pytania, aż tu w pewnym momencie Szymon zaskoczył kolegę z koalicji młodzieżowym zwrotem. W trakcie odpowiedzi na jedno z pytań Hołownia wspomniał o "inbie", co potocznie oznacza kłótnię czy aferę.

Wczoraj wieczorem była, jak to się mówi w języku młodzieżowym, inba - wtrącił między zdaniami Hołownia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hołownia zadrwił nie tylko z Morawieckiego. Najlepsze momenty z Sejmu

O ile samo użycie tego zwrotu niespecjalnie dziwi, bo marszałek taki już ma sposób bycia, to hitem sieci okazała się reakcja Donalda Tuska. Ten nagle zwrócił głowę ku Hołowni, a po tym, jak padło słowo "inba", wymownie zmarszczył czoło. Na wspomniany fragment konferencji zwrócił uwagę m.in. youtuber Dominik Bos.

Zwróćcie uwagę na minę Donalda Tuska, gdy Hołownia wymawia słowo "inba". Ale w sumie szacun, że Hołownia ogarnia takie rzeczy, strasznie zabawne. Nie przypuszczałem, że dojdziemy do takiej sytuacji w symulacji, że polityk będzie totalnie nieironicznie używał zwrotu "inba" - mówił w krótkim nagraniu, które trafiło na jego kanał.

Podobnego zdania są komentujący, natomiast reakcja Tuska dla wielu była dowodem na to, że politycy nie do końca rozumieją to, co dzieje się w świecie ludzi młodych. Kto wie, może od dziś "inba" znajdzie się i w jego wokabularzu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Reakcja Tuska mówi wszystko! Hołownia używa słowa "INBA"!
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(219)
FIRE
5 miesięcy temu
przez aferę z wiatrakami już na starcie są spaleni, a miało być tak pięknie...
Vvvv
5 miesięcy temu
Od marszałka sejmu oczekuje się powagi. To nie studio TVN. To jest planowe upodlanie narodu, bo tylko z takim można zrobić co się chce
Nora
5 miesięcy temu
Oni nam dopiero dadzą popalić
Lech
5 miesięcy temu
Dwaj cwaniacy Jeden wart drugiego Jeden Sprzedaje Polskę drugi błaznuje
asa
5 miesięcy temu
Pudel, inba nie jest zwrotem tylko wyrażeniem.
Najnowsze komentarze (219)
Wiesiek
5 miesięcy temu
Ja się pytam co z tymi wiatrakami co niemcy naprodukowali i nikt nie chce kupić i chcą nam pocisnąc? U nas wg wszsytkich danych nie ma wystarzjącej ilości wiatru żęby to w ogóle było rentowne. Miliardowy przekręt. Kto wział za to pieniądze?
Ania
5 miesięcy temu
Dla mnie to już jest kabaret. Obiecali co innego a teraz wyszło szydło z worka. A miało być tak pięknie. Czar prysł.
Sowa
5 miesięcy temu
Inba, to młodzieżowe słowo z 2016 roku , można już o nim zapomnieć!
Tak patrzę i....
5 miesięcy temu
Ale ten Tusk spokornial jakiś wystraszony jakiś zawstydzony nie mogę go poznać i.nie mogę uwierzyć że to ten sam z kampanii wyborczej ziejacy nienawiścią zaceitrzewieniem arogancją zlośliwoscia klamsywrm chcący ..wieszac na sznurku wyprowadzac na ulice wyprowadzać z pracy ile jadu wylal na rzad ile naobiliecywal ..mlodym i co .. dzis siedzi w sejmie potulny baranek zaslania oczy jakby sie wstydzil nie wydaje glosu jakby sie bal co .jest pytam ?????
tey
5 miesięcy temu
Szkoda mi pana Górskiego. Kabaret przeniósł się do Sejmu i jak teraz ma zarabiać?.
Rys
5 miesięcy temu
Chcieliście zmiany to macie 🤣
Yyyyy
5 miesięcy temu
Raczej się nie pokochają 🤣🤣🤣
czytelnik
5 miesięcy temu
mimika twarzy p.T... mój Boże co ja najlepszego zrobiłem,mój Boże chyba mi rozum odebrałeś
hańba
5 miesięcy temu
No proszę maturzysta, druga osoba w państwie, pełniąc swoja funkcję posługuje się jezykiem slangu miejskiego..... to z kim on się wczesniej przed wyborami zadawał można się tylko domyślać jakich to on urabiał wyborców przed wyborami!
ale jaja
5 miesięcy temu
IMBA od imbalance, a nie INBA!!!!
lll
5 miesięcy temu
Jak miło,że za kilka dni władza do nas wróci. :) dziękujemy :)
w szoku
5 miesięcy temu
a jak szybko zaczeli czyszczenie pieniedzy z naszego budzetu i z Orlenu z przekierowaniem do Niemiec, nawet rządu jeszcze nie maja, tak spieszno! oni znajda na wszystko sposob i na przekrety jak ten domniemany z wiatrakami i na "wygrane wybory" bez ich wygrania!!!!
Wojtek
5 miesięcy temu
No widać,taki jakiś oniemiały.To chyba mu już tak zostanie.Historia,zna takie przypadki 😲
4444
5 miesięcy temu
Laleczka czaki celowo wystawiona przez Donalda, zobaczycie, że on się długo nie pocieszy tym stołkiem
...
Następna strona