Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
Maks
|
aktualizacja

Tabloid ujawnia nowe SZCZEGÓŁY ROZWODU Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela! "To decyzja sądu, a nie ich"

54
Podziel się:

Do rozprawy rozwodowej Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela coraz bliżej. Jeden z dzienników zdradził, jak będzie wyglądała rozprawa, którą z pewnością można określić mianem nietypowej. Poznajcie szczegóły.

Tabloid ujawnia nowe SZCZEGÓŁY ROZWODU Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela! "To decyzja sądu, a nie ich"
Nowe fakty w związku z rozwodem Cichopek i Hakiela (AKPA)

W marcu Katarzyna CichopekMarcin Hakiel poinformowali, że rozstają się po 14. latach małżeństwa. Rozpad ich relacji zaskoczył nie tylko fanów pary, ale i całe artystyczne środowisko, bowiem aktorka i tancerz nikomu nie zwierzali się z prywatnych problemów. Oboje wydali oświadczenia, informując, że nie będą medialnie opowiadać o kulisach ich decyzji.

Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentowaćpisali w marcu.

Ze złożonej publicznie obietnicy nie wywiązał się Marcin Hakiel, który po rozstaniu stał się wyjątkowo aktywny w social mediach. Tancerz drastycznie zmienił wizerunek, farbując włosy na blond, zaczął obszernie relacjonować codzienne życie, a nawet pobiegł do TVN, by w "Mieście Kobiet" zasugerować, że aktorka dopuściła się zdrady.

Prosiła o więcej wolności. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - wyznał tajemniczo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Koniec miłości Maffashion i Fabijańskiego i nowe gwiazdy Polsatu

Zarówno Hakielowi, jaki i Cichopek zależy na szybkim rozwodzie. Z medialnych doniesień wynika, że ich rozwód odbędzie się pod koniec sierpnia. "Fakt" dowiedział się również, że ekspartnerów czeka dość nietypowa forma rozwodu, ponieważ ma odbyć się ona online, tak jak w przypadku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego.

Z takiej formy z pewnością cieszy się Cichopek, która nie będzie musiała przedzierać się przez tłum paparazzi w drodze do sądu. Co ciekawe, takie rozwiązanie miał zaproponować sąd, co w rozmowie z tabloidem potwierdziła menadżerka gwiazdy "M jak miłość".

To decyzja sądu, a nie ich - poinformowała nas menedżerka Cichopek, Aldona Wleklak.

Cichopek i Hakiel mają już podobno podzielony majątek i ustaloną opiekę nad dziećmi, dlatego liczą, że uzyskają rozwód na pierwszej rozprawie.

Myślicie, że rozwiodą się szybko i sprawnie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
Ania
2 lata temu
Dziękuje wam za polecenie tutaj blogerki która zdradziła sposób na odebranie bonusowych 4000zl. Dzięki temu wyszłam z cięzkiej sytuacji.. Kto nie odebrał można sobie wyszukać w internecie Korawilska to wyskoczy
Pyirdjus
2 lata temu
Mam jajeczka jak orzeszki ziemne i jestem impotentem, dlatego od paru lat siedzę CODZIENNIE na pudlu, od rana do nocy. Co robić? / Michał Michu
paragraf
2 lata temu
Nic w tym nietypowego. Wiele rozpraw się tak odbywa od czasu pandemii.
Gość
2 lata temu
Moi znajomi też się rozwiedli przez internet. Takie czasy.
Pac
2 lata temu
Może wreszcie ta telenowela się skończy
Najnowsze komentarze (54)
Gość
2 lata temu
Prawie 70% rozpraw jest on-line, czyli totalnie normalnie.
Adwokat
2 lata temu
Sąd nie decyduje, czy rozprawa odbędzie się online. Strony muszą się zgodzić na taką formę.
Zosia
2 lata temu
Kurzej jak ucichl boi się skandalu bo była, ona by ujawniła wsio ale pewno ja przekupił kasa a sam wyjechał na urlop zagraniczny a co z chemia do katoliczki cichopek
Ania
2 lata temu
Dziękuje wam za polecenie tutaj blogerki która zdradziła sposób na odebranie bonusowych 4000zl. Dzięki temu wyszłam z cięzkiej sytuacji.. Kto nie odebrał można sobie wyszukać w internecie Korawilska to wyskoczy
Dwa
2 lata temu
Ja się rozwiodłam przez internet. Jak ma się wszystko podzielone łącznie z opieką nad dziećmi i obie strony sie z tym zgadzają to nie ma problemu. Tak samo prawomocny rozwód tyle że nie trzeba po sądach się ciągać.
Tara
2 lata temu
Ja też się rozwiodłam zdalnie, akurat byłam na urlopie na greckiej wyspie 😀 życzcie mi powodzenia!
Mocca
2 lata temu
Kaśka zmieniła się na gorsze, kiedy się wylaszczyła.
Krokiet
2 lata temu
No, ale we wniosku trzeba o to poprosic.
Margo
2 lata temu
A taka fotogeniczna ta milosc byla!
Kkk
2 lata temu
Swoją drogą to chore, że trzeba prosić się o rozwód, żeby go "dostać". Powinno się to załatwić jednym papierkiem (albo kilkoma, gdy wchodzi w grę większy podział majątku czy opieka nad dziećmi) - to decyzja dwojga ludzi, czy chcą wejść w związek małżeński, i tak samo powinna być to ich decyzja, gdy chcą się rozstać (lub gdy jedno z nich chce się rozstać), a nie takie utrudnianie ze strony państwa. Ingerencję sądu rozumiałabym, gdyby para wybitnie nie mogła się dogadać ze sobą, jeżeli chodzi o pieniądze czy dzieci, i trzeba to zrobić za nich, ale jeżeli oboje są zgodni i chcą załatwić sprawę bezkonfliktowo, to po im jeszcze czyjaś łaskawa zgoda?
oburzona 2
2 lata temu
Bardzo dobrze, że Marcin sobie kogoś znalazł. Cichopek jest obłudna, nie wiem czemu ją jeszcze trzymają w TV. Niech w końcu tajemnicze taśmy zostaną dopuszczone do odsłuchu dla opinii publicznej. Skoro pracuje w Telewizji Państwowej nie powinna być zamieszana w taką aferę. Musiała komuś nieźle nadepnąć na odcisk , skoro taki pomysł w ogóle powstał. Poza tym co na nich było, można sobie tylko wyobrazić. Jakieś pewnie obłudne i zboczone rozmówki pomiędzy nią a Kurzajem. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ciekawe co gdyby dzieci tego posłuchały, taka mamuśka ..... Straszne.... i ta jej wiecznie fałszywie uśmiechnięta gęba i reklamowanie wszędzie gdzie się da swojego pączka wybzykanego przez Kurzaja....... ohyda, jak można trzymać ta kobiete i pozwolić na promowanie czegokolwiek. Oby jej passa się skończyła. Chętnie zobaczę zrzutkę na czynsz dla Cichopek.
Roma
2 lata temu
Kaśka to słaba partia, może ktoś z nią poromansuje, ale nikt nie będzie myślał poważnie o rozwódce z dwojgiem dzieci , która pcha się na afisz - na pewno zostanie sama jak kołek.
Ciekawe
2 lata temu
Prezes TVPis załatwił rozprawę online, żeby wokół jego "gwiazdy" nie było zamieszania i złej prasy.
Po co
2 lata temu
Kurzejka już kombinuje jak wykręcić się ze związku z przyszłą rozwódką z dwojgiem małych dzieci. On to lepszy kombinator i realista już żałuje tego skandalicznego mariażu, po co mu to było.