Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Tak dziś wyglądają synowie Rafała Królikowskiego! Starszy realizował się jako model, młodszy jako aktor (ZDJĘCIA)

112
Podziel się:

Rafał Królikowski zasłynął w rodzimym show biznesie przede wszystkim jako aktor. Prywatnie natomiast jest ojcem dwóch synów, Piotra i Michała, którzy dziś są już dorośli. Czym się zajmują i jak wyglądają?

Tak dziś wyglądają synowie Rafała Królikowskiego! Starszy realizował się jako model, młodszy jako aktor (ZDJĘCIA)
Rafał Królikowski ma dwóch dorosłych synów. Czym się zajmują? (AKPA)

Klan Królikowskich już od lat podbija rodzimy show biznes. Znakomita większość słynnej rodziny realizuje się przede wszystkim jako aktorzy, z Antkiem Królikowskim na czele, który dziś stał się medialną "wizytówką" własnej rodziny. Wcześniej triumf święcili jego ojciec i wujek, Paweł i Rafał Królikowscy, którzy ciężko zapracowali na własny dorobek.

Czas jednak leci, a zatem w klanie Królikowskich karierę zaczyna robić także młodsze pokolenie. Mowa m.in. o synach Rafała Królikowskiego, którzy dziś są już dorosłymi mężczyznami. Piotr Królikowski i jego młodszy brat Michał są owocem miłości aktora i Doroty Mirskiej. Zakochani na ślubnym kobiercu stanęli jeszcze w 1995 roku. Starsza z pociech przyszła na świat trzy lata później, a druga - cztery lata po nim.

Czym dziś zajmują się synowie Rafała Królikowskiego? Starszy z nich, Piotr, jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2018 roku pisaliśmy o nim na Pudelku w kontekście jego kariery w modelingu, gdyż właśnie w tym zawodzie się spełniał jako 20-latek. Przed laty podpisał nawet umowę z profesjonalną agencją, jednak okazuje się, że dziś pracuje z drugiej strony aparatu.

Zobacz także: Rafał Królikowski: "Musimy się nauczyć z tym wszystkim żyć"

Dziś Piotr Królikowski jest grafikiem i specjalizuje się w fotografii, kinematografii oraz projektowaniu. Jego instagramowy profil pełen jest zachwycających ujęć, które są efektami obranej przez niego ścieżki zawodowej. Ze strony internetowej, która jest jego cyfrowym portfolio, dowiadujemy się nieco o jego podejściu do sztuki.

Pasja nauczyła mnie postrzegania świata jako wizualnego arcydzieła. To ja, jako artysta, wybieram to, co jest warte odnotowania. Staram się jak najlepiej ukazywać własną wizję poprzez ciężką pracę, precyzję oraz otwarty umysł - dowiadujemy się.

Choć starszy syn Rafała Królikowskiego nie został aktorem i obrał w życiu inną drogę, to jego młodsza pociecha postawiła właśnie na zawód ojca. Michał Królikowski jest absolwentem Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochota i kształci się na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Zagrał już w kilku produkcjach, jednak przed laty chciał zostać kimś zupełnie innym.

W dzieciństwie chciałem zostać piłkarzem. Przez wiele lat grałem w klubach piłkarskich. Miałem też pomysł, żeby być księgowym w fabryce słodyczy - mówił swego czasu w rozmowie z "Vivą".

Zobaczcie, jak dziś wyglądają synowie Rafała Królikowskiego. Takie dzieci to skarb?

Zaglądamy do paszportu Anny Wendzikowskiej, która w 2021 roku "odważyła się" spędzić na wakacjach ponad trzy miesiące!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(112)
Taaa
4 miesiące temu
Widać to u nich rodzinne jeden syn przystojny, drugi ....pewnie miły 🙃😉
Lula
4 miesiące temu
Wujek z Antkiem wyglądają identycznie! Może to wpadka, jak u Soni Bohosiewicz? 😂😂
Abc🌺🌺🌺
4 miesiące temu
Fajni😍😋wszyscy trzej
…….
4 miesiące temu
Rafal wychował synów nie to co stara Krolikowska. Janek wziął była dziewczynę Antka i zrobił jej dziecko 😳 może ci są normalniejsi?
Pozdrawiam
4 miesiące temu
Fajne te kroliki
Najnowsze komentarze (112)
Gosc
4 miesiące temu
Żaden do ojca nie podobny . Rafał jak wino
ewa
4 miesiące temu
Jeden z synów, bardzo przystojny !!!--- drugi może bogaty wewnętrznie !!!!! Ale nie ośmieszają sie w mediach ,jak synowie wujka--- np. Antoś !!!
Wiola
4 miesiące temu
Na pomponie lepsze komentarze o Króliki
Slawek
4 miesiące temu
Na pewno ten Królik też coś wykombinowal tylko jeszcze się nie wydało
tak
4 miesiące temu
Fajny ten Rafał, ale bardzo meczy mnie jego głos
ada
4 miesiące temu
Fajne chłopaki. Widać, że mają dobre relacje
z KALISZA
4 miesiące temu
Czy to na pewno pan Paweł był ojcem Antka? Antek jest baaardzo podobny do wujka Rafała.
Olo
4 miesiące temu
Bardzo pożyteczne i potrzeb ludziom zawody... model aktor
😏😏😏
4 miesiące temu
Udane chłopaki 🤗. Rafał dobrze wygląda w wydaniu na luzie. Bo na ogół w filmach gra użelowanego gogusia. Natomiast z tą brodą... prawie jak Gerard Butler😍
Miro
4 miesiące temu
No sorry! Ale gdzie u nich ta przystojniacy??? Takie chłopki ze wsi!
Maja
4 miesiące temu
Wcale nie są przystojni! Gdzie wy macie oczy?! 😀
Dyliusz
4 miesiące temu
Fajny tata, fajni sunowie! Tata super przystojny i jaką ma figurę! Widać da się sexy wyglądać w tym wieku!
Dżołana
4 miesiące temu
Podłość ludzka nie ma granic. Antek Królikowski podobny jest do swojego taty, bardzo. Ludzie weźcie się do roboty zamiast ryć innym psyche..
Anuś
4 miesiące temu
Wszyscy trzej super mrrrrrr - nie to co Antek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie