Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Tak Paulina Smaszcz jakiś czas temu mówiła o relacjach z synami: "Straciłam kontakt z nimi przez własne decyzje" (WIDEO)

473
Podziel się:

Paulina Smaszcz z zadowoleniem przyjęła fakt, że Maciej Kurzajewski odwiedził starszego syna i wnuczkę we Włoszech. Co ciekawe, jeszcze 2,5 roku temu sama mówiła w telewizji, że straciła kontakt z pociechami z powodu "decyzji, jakie podejmowała".

Tak Paulina Smaszcz jakiś czas temu mówiła o relacjach z synami: "Straciłam kontakt z nimi przez własne decyzje" (WIDEO)
Smaszcz gratuluje Kurzajewskiemu "odbudowania relacji" z synem. Wraca sprawa jej słów sprzed lat (Instagram.com, Superstacja, YouTube.com)

Z początkiem marca w życiach Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego zaszły spore zmiany. "Kobieta petarda" i jej były mąż zostali dziadkami, czym oboje pochwalili się w mediach społecznościowych. Paulina udostępniła przy tym zdjęcie noworodka, ale po krótkim śledztwie wyszło na jaw, że nie jest to jej wnuczka, a jedynie... przypadkowa fotografia dziecka z reklamy kocyków.


Przypomnijmy: TYLKO NA PUDELKU: Paulina Smaszcz jednak nie pokazała wnuczki. Opublikowała zdjęcie obcego dziecka sprzed kilku lat (FOTO)

Maciej Kurzajewski już poznał wnuczkę. Paulina Smaszcz mu pogratulowała

Nie jest jasne, czy Paulina Smaszcz miała już okazję zobaczyć wnuczkę na żywo, jednak taką szansę otrzymał Maciej Kurzajewski. Dziennikarz wybrał się wraz z Katarzyną Cichopek do Włoch, skąd udostępnili zdjęcie eksmęża "kobiety petardy" ze starszym synem i wózkiem, prawdopodobnie z dziewczynką w środku. Co ciekawe, Paulina przyjęła te wieści z niesłychanym entuzjazmem.

Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem. Pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się... Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze. Dzieci. To, co zostawiliśmy po sobie, to są dzieci. Nie sprawy materialne, tylko dzieci. Słuchajcie, jestem w bardzo dobrym nastroju, bo cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał i będzie teraz dobrze, i odbuduje te relacja z Frankiem i Julkiem - zapewniła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o konflikcie Smaszcz i Kurzajewskiego: "To niesmaczne"

Jak zwykle w przypadku kolejnych wywodów "babci petardy", internauci nie są jednak przekonani co do jej intencji. Co ciekawe, w niektórych wpisach internauci przywoływali pewne archiwalne nagranie z udziałem Pauliny, które dziś nadaje sprawie nowego kontekstu.

Paulina Smaszcz na archiwalnym nagraniu. Straciła kontakt z synami?

Choć teraz Smaszcz gratuluje eksmężowi odnowienia kontaktów z synami, to przypomniano, że jeszcze 2,5 roku temu sama przyznała się w telewizji do utraconych relacji z Frankiem i Julkiem. Wówczas "kobieta petarda" gościła w Superstacji, gdzie ucięła sobie pogawędkę z Katarzyną Pakosińską w ramach formatu "Tokszoł". Na koniec programu przyznała ze łzami w oczach, że "straciła wszystko".

Ja jestem przykładem, że wszystko można stracić. Wszystko - zaczęła.

Wśród rzeczy, które wymieniła jako utracone, pojawił się także wątek relacji z synami. Padł nawet powód, dla którego sprawy potoczyły się w tak dramatycznym kierunku.

[Straciłam - przyp.red.] zdrowie, rodzinę, przyjaciół, ukochanego męża, dla którego się wszystko zrobiło. Dzieci, kontakt z nimi, przez decyzje, jakie podejmowałam. I biorę tego pełne konsekwencje na siebie, pozytywne i negatywne. Moja siła wynika stąd, że ja uważam, że wszystko można stracić, ale nie stracę nigdy swojej świadomości, tego, co mnie spełnia, mojej edukacji, moich umiejętności, mojego doświadczenia. I to jest moja baza, która da mi przeżyć - biedniej, bogaciej, godniej, mniej godnie - ale do końca życia.

Jak dziś wyglądają relacje Pauliny Smaszcz z synami? "Poprosili mnie..."

Dziś Paulina stara się utrzymywać, że ma lepsze relacje z pociechami i bardzo cieszyła się na myśl zostania babcią. Starszy syn był też bohaterem zdjęć i nagrań, które sporadycznie pojawiały się na jej profilu. Młodszemu, który na co dzień mieszka w Holandii, kibicowała z kolei w niedawnych aktywnościach. Wielu dziwił jednak fakt, że Julek nie obserwuje mamy na Instagramie, ale ojca i Katarzynę Cichopek już tak...

Sam Kurzajewski wspominał w jednym z wywiadów, że wraz z Kasią mają wsparcie synów. Warto natomiast wspomnieć, że Paulina ujawniła swego czasu, jakoby to synowie poprosili ją o to, aby ogłosiła prawdę na temat nowej relacji ich ojca. Sprawa pozostaje więc dość skomplikowana.

Oni mnie poprosili o ujawnienie prawdy i powiedzieli: "mamo, chyba to był czas, bo ta sytuacja była nie do zniesienia" - mówiła w "Moontalk" przy okazji rozmowy z Magdaleną Kasperowicz.

Zobacz także: Tokszoł
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(473)
Megan
rok temu
Ale że pani z doktoratem chce ciągnąć kasę od kolesia po maturze, to jednak trochę dziwne
Ointment
rok temu
Ona jest dwubiegunowa i nieobliczalna. Przeraza mnie ta kobieta. Ona jest niebezpieczna i zdolna do wszystkiego 🫣
Ciekawa
rok temu
Pudlu, co ty byś zrobił bez Pudelkowiczów? 🧐🧐😂
Bartonzo
rok temu
Co teraz? jak żyć? Chyba wyżyje się na biednej Pyzie
Miłość❤️
rok temu
🧨🧨🧨🧨🧨🧨 zamilcz 🤫
Najnowsze komentarze (473)
tak to widzę
rok temu
Pani Paulina jest zraniona, nieszczęśliwa i samotna. Zamiast zwierzeń w mediach powinna się udać na solidną terapię, być może nawet leczenie farmakologiczne.
Tami
rok temu
Niby gada o tym o tamtym, a cały czas sprzedaje miedzy wierszami to co chce powiedzieć o sobie: ze ma doktorat, ze prowadzi couching, ze warsztaty dla kobiet, ze profesor jej powiedział o niej to i to... Itd
Johny
rok temu
Cokolwiek byśmy tu nie napisali, pani Smaszcz i tak uważa się za osobę idealną, nie popełniającą żadnych błędów. Chodząca doskonałość. W wyobraźni anioł a w codziennym.życiu demon.😈
Johny
rok temu
Cokolwiek byśmy tu nie napisali, pani Smaszcz i tak uważa się za osobę idealną, nie popełniającą żadnych błędów. Chodząca doskonałość. W wyobraźni anioł a w codziennym.życiu demon.😈
Zuza
rok temu
niestety, bardzo często jest tak że dzieci przechodzą na stronę rodzica, który ma kasę, a tutaj jest jeszcze prestiż, bo tatuś gwiazda telewizji... matka prawdopodobnie będzie cienko przędła, to po co im jej problemy...samo życie
Zuza
rok temu
niestety, bardzo często jest tak że dzieci przechodzą na stronę rodzica, który ma kasę, a tutaj jest jeszcze prestiż, bo tatuś gwiazda telewizji... matka prawdopodobnie będzie cienko przędła, to po co im jej problemy...samo życie
Ulka
rok temu
ciekawa sprawa, przy każdym komentarzu wspierającym Smaszcz, dosłownie po kilku sekundach pojawia się dyslike, jeden albo wiecej... ktoś tu nieustannie siedzi i monitoruje te komentarze, przy czym po lajkach i dyslajkach od razu można poznać kto to sponsoruje
Ania
rok temu
zostawił ją bo nie zaspokajała jego ambicji, chiał mieć za żonę gwiazdę to będzie miał tyle, że tą gwiazdą jest osoba, która zrobiła karierę na swojej pospolitości, była tak przeciętna, ze nie wzbudzała żadnych negatywnych emocji, mała, krepa, nieszkodliwa... kiedy czytam o jej kolekcji biżuterii to pusty śmiech mnie ogarnia, bo dla mnie zawsze była antyikoną mody, stylu, ot wiecznie szczerząca się pyza w bazarowych kieckach... i ta pyza wywinęła numer, rzuciła rodzinę, rozbiła drugą typowy z cicha pęk
...
rok temu
Ale przez JAKIE decyzje? Nie cierpię gdy ktoś mówi A a nie mówi B.
Fhvh
rok temu
Straszna ona jest. Noe dziwię się zeczostala sama
Anulka
rok temu
Mówcie co chcecie ale mnie jej tak po ludzku jest szkoda; każdy w życiu popełnia błędy. Rodzina jest po to żeby się wzajemnie wspierać i pomagać a błędy wybaczać, zwłaszcza dzieci.
Diagnoza
rok temu
BPD - Borderline Personal Disorder - na to kobieta cierpi i powinna się leczyć. A to, że Kurzajewski wytrzymał z nią 23 lata, to świadczy tylko o jego heroiźmie. Pewnie z miłości do synów to zrobił, można podziwiać i szanować
glashligting
rok temu
Cichopki stosują z uśmieszkiem na twarzach na Paulinie i krytykach typowy glashlighting. Poczytajcie, główna strategia wmawianie choroby psychicznej tym, którzy ujawniają ich zdrady. Odwracanie, że zdradzany zdradzał, oszukiwany oszukiwał itp. a zarzuty ofiary są niby nieprawdziwe bo jest psychiczna i wymyśla bzdury.
Czekam
rok temu
Cicho się zrobiło. Czekam na przeprosiny Pauliny, znów będzie zabawa, będzie się działo i znowu mocy będzie mało:)))
...
Następna strona