Trwa ładowanie...
Witek
|

Tak wygląda arystokratyczne życie Lubomirskich: przesiadywanie w pałacach, spotkania z royalsami i przejażdżki konne (ZDJĘCIA)

298
298
Podziel się

Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński i hrabianka Helena Mańkowska chętnie chwalą się wytworną codziennością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fajnie mają?

1
 / 10
Tak wygląda arystokratyczne życie Lubomirskich: przesiadywanie w pałacach, spotkania z royalsami i przejażdżki konne (ZDJĘCIA)
Tak wygląda arystokratyczne życie Lubomirskich: przesiadywanie w pałacach, spotkania z royalsami i przejażdżki konne (ZDJĘCIA)
Arystokratyczne życie "księcia" Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego i "hrabianki" Heleny (Instagram)
0
0

Hrabianka Helena Mańkowska i książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, których połączyło zamiłowanie do pielęgnowania arystokratycznego pochodzenia, pobrali się w sierpniu zeszłego roku, a kilka miesięcy później zostali rodzicami.

Od tamtej pory małżonkowie robią wszystko, by w opinii rodaków uchodzić za "polskich royalsów". Ostatnio o swojej miłości i pokrewieństwie (Jan jest "wujem Heleny piątego stopnia") opowiedzieli na łamach "Vivy!".

Lubomirscy "książęcym" życiem ochoczo chwalą się nie tylko podczas wywiadów, ale i za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie na instagramowych profilach rodziców rocznej Elisabeth widzimy, że ich codzienność wypełniona jest przejażdżkami konnymi po lesie, wspieraniem wydarzeń poświęconym przodkom i spotkaniom z innymi przedstawicielami największych europejskich rodów np. podczas słynnych wyścigów w Ascot.

Zaangażowana w życie Szczawnicy Helena relacjonuje także kolejne realizowane przez nią i jej rodzinę przedsięwzięcia rewitalizacyjne tamtejszych kurortów wypoczynkowych. Kobieta jest spadkobierczynią Adama Stadnickiego - właściciela Uzdrowiska Szczawnica - i od lat wraz z braćmi odrestaurowuje liczne obiekty. Aktualnie rodzeństwo pracujenad oddaniem do użytku hotelu Pieniny Grand.

Nic dziwnego, że Jan pęka z dumy?

2
 / 10
"Royal wedding"

Choć Jan jest dalekim wujem Heleny, fakt ten nie stanął miłości na przeszkodzie. W efekcie w sierpniu 2020 roku w Krakowie zakochani powiedzieli sobie "tak". W swoim wielkim dniu nie omieszkali przejechać się rolls-roycem oraz dorożką. Nie obyło się także bez sesji w pałacu.

3
 / 10
Pierworodna

Niespełna trzy miesiące później małżonkowie zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się mała Elisabeth, która sporadycznie pojawia się na instagramowym profilu mamy.

4
 / 10
"Polscy royalsi"

Śledząc media społecznościowe Lubomirskich nie da się nie zauważyć, że wiodą iście "dworskie" życie. Tłem publikowanych przez nich zdjęć nierzadko są zdobione sztukaterią i dziełami sztuki ściany.

5
 / 10
Książęce nieruchomości

Helena i Jan chętnie chwalą się autami i okazałymi włościami. Mańkowska szczególnie zaangażowała się w odrestaurowywanie położonych w Szczawnicy kurortów.

6
 / 10
Stali bywalcy Ascott

Rodzice Elisabeth chętnie pojawiają się na imprezach, na których gromadzą się członkowie największych europejskich rodów. Jak na arystokratów przystało, regularnie odwiedzają słynące z wyścigów konnych Ascott.

7
 / 10
Spotkania z Windsorami

Lubomirscy mieli okazję wymienić uścisk z samymi Windsorami, czym Jan oczywiście nie omieszkał pochwalić się w sieci.

8
 / 10
Czas wolny

W wolnych chwilach arystokratyczny duet spędza czas na świeżym powietrzu. Głównie na wycieczkach konnych. Podczas gdy Jan najczęściej decyduje się dosiąść konia, Helena woli eksplorować przynależące do nich tereny z perspektywy karocy. Fajne życie?

9
 / 10
Miłośnicy zwierząt

Lubomirscy nie mają tylko koni. Sądząc po zdjęciach, posiadają także kilka psów.

10
 / 10
Tak wygląda arystokratyczne życie Lubomirskich: przesiadywanie w pałacach, spotkania z royalsami i przejażdżki konne
KOMENTARZE
(298)
Mia
12 miesięcy temu
Ci ludzie to komedia. Nie ma w Polsce arystokracji, pogodzcie się z tym że nie jesteście hrabiami ani lordami
Xdd
12 miesięcy temu
Co Dominika w nim widziała..
😂😂😂
12 miesięcy temu
Pasują do siebie
Hubson
12 miesięcy temu
Tęsknicie za tradycją, szlachtą, arystokracją i mitycznym dworkiem? Pamiętajcie, że 90% z Was wywodzi się od chłopów pańszczyźnianych, którzy byli po prostu niewolnikami.
Uuu
12 miesięcy temu
A Jan wie że Jeremi to nie jego syn ?
Najnowsze komentarze (298)
Zoja
1 tyg. temu
Bardzo ładna kobieta. Sympatyczna para.
Robert C.
3 miesiące temu
Powyrywaliscie pare części i fotek z ich życia i twierdzicie, że wszystko sprowadza się do przesiadywania na salonach i przejażdżkach konnych. A to dwoje wartościowych i bardzo przedsiębiorczych ludzi. Znam Jana z liceum i był jednym z najlepszych kolegów z klasy. Osoba niesamowicie serdeczną, życzliwa i uczynna i do dziś taki jest. Jego przodkowie zakładali i fundowali w Polsce uniwersytety, muzea i komitety olimpijskie. A dzis w Polsce za elitę uważają się politycznie z PIS, dlatego ze graja w golfa. Przykre to jest. Doedukujcie się i nie oceniajcie ludzi jeśli ich nie znacie.
Observer
11 miesięcy temu
W Polsce nie ma tzw. błękitnokrwistych... Naprawdę nie ma się czym chwalić. Ci ludzie są pyszni, a jednocześnie śmieszni.
Chris 999
11 miesięcy temu
Ile razy można powtarzać, uczyć i tak dziennikarze robią te same błędy ;) Po 1921 roku w Polsce nie obowiązują tytuły szlacheckie. Z całym szacunkiem dla wcześniejszych pokoleń danych rodzin, obecne pokolenia nie mają żadnych podstaw by pisać o nich i zwracać się per książe , hrabia itp
True
11 miesięcy temu
Jacy wy jesteście zawistni... Przaśni to są patocelebryci i celebryci, o których tu piszą. Wreszcie ktoś kto ma jakikolwiek kontakt z kulturą i historia, a nie kolejny opis operacji plastycznej w Turcji wraz z fotorelacja. To jest dopiero wiejskie.
Kozka
12 miesięcy temu
Czemu nie ma komentarzy?
Gosia
12 miesięcy temu
mieć tyle kasy i wyglądać jak dwa ziemniaki XD niesamowite
awa
12 miesięcy temu
Józef Piłsudski zniósł prawomocnie tytuły magnackie i szlacheckie (chwała mu za to) więc używanie ich w stosunku do kogokolwiek jest bezprawne i śmieszne.
Alicja
12 miesięcy temu
Oderwani od rzeczywistosci?
ewa
12 miesięcy temu
Ona ma chyba tego samego styliste co Wellman...
Marusia
12 miesięcy temu
Podoba mi się że mamy swoich rodzimych arystokratów . Oczywiście w naszym kraju są wyśmiewani / inaczej być nie może bo taka mentalność Polaka/ Ważne że za granicą są szanowani .
Gosc
12 miesięcy temu
Fajna para ,fajne życie mojej rodzinie herb zabrali i muszę chorować całe zycie
Pies
12 miesięcy temu
"Lubomirscy nie mają tylko koni. Sądząc po zdjęciach, posiadają także kilka psów" To maja te konie czy nie??
Pola
12 miesięcy temu
A z czego na oni żyją mają czas na pracę bo tylko przejażdżki bale spotkania.Ts hrabianka jakąś nie proporcjonalna
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Marzena Rogalska. Roślinne motywy, słoneczny taras oraz pastelowe dodatki... (ZDJĘCIA)

Marzena Rogalska chętnie pokazuje swoje mieszkanie w social mediach. Pastelowy pokój służy dziennikarce nie tylko do pracy, znalazło się w nim również miejsce na relaks - na przykład z ulubioną książką.
9.

Rozbawiona Wiktoria Gąsiewska opuszcza knajpę z nowym ukochanym i... kolorowym trunkiem (ZDJĘCIA)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że uczucie Wiktorii Gąsiewskiej i Jaspera Sołtysiewicza kwitnie. Okazuje się, że 23-latka przygruchała sobie prawdziwego dżentelmena.
8.

Gwiazdy na Viva Photo Awards 2022: zmysłowa Natasza Urbańska, elegancka Patricia Kazadi, odchudzona Katarzyna Niezgoda z partnerem... (ZDJĘCIA)

Na evencie fotograficznym pojawili się też Robert Janowski z żoną Moniką czy Grażyna Szapołowska. Zobaczcie, kto jeszcze rozpoczął swój tydzień na ściance.
7.

Wojciech Modest Amaro z żoną i synami dają świadectwo gorliwej wiary w "Pytaniu na Śniadanie" (ZDJĘCIA)

Krucjata Wojciecha Modesta Amaro tym razem zaprowadziła go do studia TVP, gdzie w towarzystwie żony Agnieszki i dwóch synów opowiadał, jak to życie bez Boga jest wybrakowane. "Człowiek czuje jakiś ogromny deficyt, zastanawia się co dalej".
6.

Tak wygląda mieszkanie Julii Wieniawy za 2 MILIONY ZŁOTYCH: złote krany, marmury, ogromna garderoba i dużo ZIELENI (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa jakiś czas temu przeprowadziła się do swojego wymarzonego gniazdka za 2 miliony złotych. 23-latka zadbała, by aranżacja mieszkanka była wyjątkowa i spektakularna. Trzeba przyznać, że te wnętrza robią wrażenie.
5.

Agnieszka Woźniak-Starak w wełnianej czapce spaceruje w centrum Warszawy z ukochanym u boku (ZDJĘCIA)

Po załatwieniu sprawunków w okolicach Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie Agnieszka Woźniak-Starak i jej druga połówka czym prędzej zapakowali się do samochodu i odjechali w siną dal. W samą porę na mecz?
4.

Allan Krupa zaopatrzony w broń na "ODPĘDZANIE KOBIET" przemierza warszawskie ulice, puszczając DYMKA (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu w mediach zrobiło się głośno o metamorfozie Allana Krupy, bowiem syn Edyty Górniak miał schudnąć 15 kilogramów. Niedawno paparazzi sfotografowali go jednak, jak... zjadał się pszenną bagietką czosnkową. Ciekawskiemu tabloidowi wyjaśnił, dlaczego...
3.

Na Instagramie, w salonie łazienek i w podstawówce - to tutaj polscy piłkarze poznali swoje DRUGIE POŁÓWKI! (ZDJĘCIA)

Podczas gdy jedni poznali się przez wspólnych znajomych, drudzy zaczęli relację w internecie. Jeszcze inni wpadli na siebie totalnie przypadkowo. Zobaczcie, jak wyglądały początki piłkarzy i WAGs.
2.

Odpicowane gwiazdy świętują 11. urodziny Vitkaca: Małgorzata Socha, Jessica Mercedes, Justyna Gradek... (ZDJĘCIA)

Tłum celebrytów pojawił się na 11. urodzinach luksusowego domu handlowego. Na ściance pozowały między innymi Justyna Gradek, Jessica Mercedes czy Małgorzata Socha. Która z tych pasjonatek mody wypadła najlepiej?
1.

Celebrytki BALUJĄ w warszawskim klubie: Karolina Pisarek z nietęgą miną, roztańczona Małgorzata Potocka i zamyślona Monika Richardson (ZDJĘCIA)

Tłum celebrytek pojawił się na imprezie Dinner Show w jednym z warszawskich klubów. Przy stoliku nie zabrakło częstej bywalczyni ścianek Karoliny Pisarek. Pojawiły się również Magdalena Schejbal, o której było ostatnio głośno, a także dawno niewidziana Marta Krupa i Małgorzata Potocka.