Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Tak wygląda BRAT Andrzeja Piasecznego! Dzielą ich zarówno pasja, jak i poglądy... (FOTO)

159
Podziel się

Andrzej Piaseczny raczej rzadko wspomina o bracie, który również jest znany w pewnych kręgach. Okazuje się nawet, że Krzysztof Piaseczny też czasem pojawia się w telewizji, jednak gości na antenie zupełnie innych mediów niż jego brat. Co o nim wiemy?

Tak wygląda BRAT Andrzeja Piasecznego! Dzielą ich zarówno pasja, jak i poglądy... (FOTO)
Andrzej Piaseczny rzadko wspomina o bracie. Kim jest Krzysztof Piaseczny? (AKPA)
bEsvCXnV

Andrzej Piaseczny już od lat należał do osób, które mocno chroniły swoje życie prywatne przed mediami. Piosenkarz dość niechętnie wspominał o sytuacji osobistej i dopiero niedawno zdecydował się na coming out. Piasek potwierdził wieloletnie domysły fanów poprzez słowa piosenki: "Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim", które mają być zapisem jego własnych doświadczeń.

Jeszcze do niedawna Andrzej Piaseczny bez przeszkód gościł na antenie TVP i nie zanosiło się na to, aby miał nagle zaangażować się w spór światopoglądowy. Jego coming out co prawda spotkał się z dobrym odzewem społecznym i przysporzył mu wiele pełnych ciepła komentarzy, jednak to intymne wyznanie i wcześniejsze "j*banie PiS-u i Konfederacji" prawdopodobnie kosztowały go posadę w "The Voice Senior".

bEsvCXnX
Zobacz także: Andrzej Piaseczny pokazał mamę! "Poznacie ją jesienią jeszcze bliżej"

Co ciekawe, szeroko pojęty spór światopoglądowy toczy się też najwyraźniej w jego rodzinie, o czym wiedziało dotąd niewiele osób. Do tej pory Piasek sporadycznie wspominał o swoich bliskich i wyraźnie dbał o to, aby ich relacje nie zdobiły medialnych nagłówków. Co prawda pokazał się z mamą w show "Starsza pani musi fiknąć" oraz gościł na ślubie siostry, czym pochwalił się na Instagramie, jednak nie są to jedyni członkowie jego rodziny.

bEsvCXod

Jak donosi "Super Express", Andrzej Piaseczny ma bowiem jeszcze brata, Krzysztofa, o którym raczej nie opowiada publicznie. Nie wiemy co prawda, jak dokładnie układają się ich relacje, lecz media już wieszczą spór wewnątrz rodziny z racji poglądów obu panów. Krzysztof Piaseczny gościł bowiem swego czasu na antenie Telewizji Trwam i ma podobno zupełnie inne poglądy niż jego znany brat.

Okazuje się, że nie jest to postać anonimowa. Krzysztof Piaseczny jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR. Działał także w opozycji demokratycznej, za co otrzymał Złoty Krzyż Zasługi od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla Piaska problemem mogą być poglądy polityczne brata - informuje złowieszczo tabloid.

Co więcej, o rodzinnych spięciach w kwestiach politycznych i światopoglądowych wspominał jakiś czas temu także sam Piasek. Nie mówił co prawda wprost o bracie, jednak wygląda na to, że mógł nawiązywać właśnie do jego poglądów. Nie można bowiem wykluczyć, że Krzysztof Piaseczny popiera tych, którym nigdy nie zaufałby Andrzej i odwrotnie.

Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami - mówił w rozmowie z Onetem.

bEsvCXoe

Zobaczcie, jak wygląda Krzysztof Piaseczny, prywatnie brat Piaska. Widzicie podobieństwo?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEsvCXof
bEsvCXoy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
HejtStop
2 miesiące temu
Dajcie spokój człowiekowi. Zrobił wam coś, pcha się na afisz?
aaa
2 miesiące temu
No podobni to nie są
Mambka
2 miesiące temu
Pytanie w nagłówku najlepsze haha Jak bliźniaki! Nie wiedziałam, że ma rodzeństwo.
bEsvCXoz
Yyy
2 miesiące temu
Bez obrazy, ale wygląda jak pan, który proponuje dzieciom cukierki pod szkołą
tomasz
2 miesiące temu
O Jezusie drogi!
Najnowsze komentarze (159)
TAKE HOBBY...
2 miesiące temu
WSZYSCY KOPIĄ GLINĘ?
fanka
2 miesiące temu
Czy panowie są po jednym ojcu ? Przepraszam za wścibstwo,ale tak mam !
Ddddddd
2 miesiące temu
Panie Andrzeju bardzo Pana lubię i szanuję.
Jak
2 miesiące temu
Wolałam go jak nie było o nim tak głośno,
Gosc
2 miesiące temu
Piasek stracil cala moja sympatie. Do pewnego momentu byl gosciem z wielka klasa i kultura osobista, nie wywlekal lozkowych spraw na forum publiczne, zawsze wypowiadal sie z wielkim szacunkiem o wszystkich i wszystkim. A teraz coz, piasek zamienil sie w mul.
wera
2 miesiące temu
wszystkie pedzie nie lubia Pisu i Koscioła -w zasadzie nie wiem dlaczego... jestem wyborca PISU i nie mam nic do gejów-- niech sobie zyja w spokoju.. zawsze byli tacy ludzie i będą..tylko niech nam nie narzucaja swoich pogladów..inie zachowuja sie obscenicznie na ulicy,..a poza tym ..przeciez nikogo nie zmusisz by miał miete do tej płci do ktorej nie chce..
-gdanszczanka
2 miesiące temu
Andrzej Piaseczy i siostra piekni, szczupli, zadbani. Brat Krzysztof strasznie nazart grubas z olbrzymim piwnym brzuchem. Ja mam 2ch braci kazdy znicg ma inne poglady, to ich wybor i nie wtracam sie w ich zycie osobiste. Cala nasza trojka spotyka sie, mamy kontatkty, niewazne kto jak mysli politycznie!!!!!
Lukasz
2 miesiące temu
Nie wiem z czego się śmiejecie facet jest wykształcony ma rodzinę i jest normalny w przeciwieństwie do Piaska. Zawsze prawnik będzie więcej wart niż jakiś pseudo artysta bo nie oszukujemy się czym zasłynął Piasek
bEsvCXor
Koko
2 miesiące temu
Już wszystko jasne. Jego wygląd mówi wszystko
Naturalnie
2 miesiące temu
Dwie kobiety razem to nawet urocze, bardziej niewinne. Ale dwóch facetów ... kurcze, no nie do przejścia, z jakiegoś powodu jest obrzydzenie. Najpiękniej to ona i on, choćby nie wiem jak ocieplano wizerunek osób l g b t
28cm
2 miesiące temu
Złoty krzyż? He he. Ile on miał lat w 1980, może z 10. Jak walczył z komuną?? Pewnie pisał na płocie kreda. Bawił się z Kaczyńskim...?
Gugu
2 miesiące temu
Ludzie nie hejtujcie.Nie jest tak, że stale rodzeństwo jest podobne do siebie czy fizycznie czy pod względem cech charakteru.Mają też prawo do własnych poglądów, co obecnie zadarza się coraz częściej, nie tylko w rodzinie państwa Piasecznych.Czy z tego powodu ktoryś z nich zasługuje na hejt? Moim zdaniem nie, bo każdy z nich robi to co lubi i potrafi najlepiej.
Quest
2 miesiące temu
Też jest niuńkiem?
Dslaczego?
2 miesiące temu
Dlaczego należy tolerować h o m o, natomiast pedofili, zoofili, nekrofilli, gerontofili i innych fili już nie. Skoro nienormalność uznajemy za normalność to powinniśmy do każdego podejść z wyrozumualością, tolerancją. Po co tłumaczyć, że jest jakaś różnica. Przecież to silne potrzeby, więc piwinny być akceptowane. Dlaczego jedni mają być wyróżnieni z akceptacją swojej odmienności od drugich? No, dlaczego? Mamy czasy przyzwolenia, łamania wszelkich norm, więc łammy je dalej, aż do upadłego. Chory ten świat, wszystko staje do góry nogami, koszmar.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsvCXpk
bEsvCXpl
bEsvCXpm
bEsvCXpn
bEsvCXpo
bEsvCXoT