Tak żona Andy'ego Byrona ZAREAGOWAŁA na nagranie z koncertu Coldplay. Dziwicie się?
Nie milkną echa w sprawie viralowego nagrania z koncertu Coldplay. CEO amerykańskiej firmy został przyłapany na zdradzie. Wiadomo, jak zareagowała jego żona.
Media huczą na temat jednego z ostatnich koncertów Coldplay. W środową noc zespół zagrał w Bostonie, a jednym z nieodłącznych elementów ich występów jest kiss cam. Pech chciał, że tym razem obiektyw został wycelowany prosto w parę, która wyglądała na wyraźnie zestresowaną sytuacją. Natychmiast zaczęli się chować. Jak się później okazało, zostali przyłapani na zdradzie.
Na viralowym nagraniu, które obiegło sieć, uchwycono Andy'ego Byrona, CEO firmy Astronomer, i jego pracownicę Kristin Cabot. Internauci szybko dotarli do informacji, z których wynika, że mężczyzna jest żonaty.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Bojarska-Ferenc o rozstaniu Kaczorowskiej i Peli: "Jeśli ktoś na początku głośno krzyczy o tym, jak jest fajnie, to..."
Żona biznesmena wymownie zareagowała na zdradę
Andy Bryon już od jakiegoś czasu jest związany z Megan Kerrigan Byron. Najwidoczniej nagranie prędko dotarło do kobiety, bowiem na chwilę po wybuchu skandalu usunęła nazwisko męża ze swoich mediów społecznościowych. Zagraniczne media podają, że później zdecydowała się całkowicie zdezaktywować profil.
Dziwi Was to?