Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Taniec z gwiazdami". Widzowie OBURZENI eliminacją Radka Liszewskiego: "Masakra! POWINNA ODPAŚĆ IZA MAŁYSZ"

295
Podziel się:

W trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" z parkietem pożegnali się Radosław Liszewski i Lenka Klimentova. Fani programu wyrazili stanowczy sprzeciw wobec eliminacji wokalisty, sugerując, iż znacznie bardziej zasłużyły na nią Izabela Małysz czy Sylwia Bomba.

"Taniec z gwiazdami". Widzowie OBURZENI eliminacją Radka Liszewskiego: "Masakra! POWINNA ODPAŚĆ IZA MAŁYSZ"
"Taniec z gwiazdami". Widzowie oburzeni eliminacją Radosława Liszewskiego (AKPA, Kurnikowski)
bEDbdZVN

Za nami trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami". W poniedziałkowy wieczór bez wątpienia nie brakowało emocji. Oliwia Bieniuk wykonała choreografię do ulubionej piosenki zmarłej mamy, a Andrzej Piaseczny, oceniając występ Kingi Sawczuk, przemycił do wypowiedzi nieco polityki. Po raz pierwszy w tej edycji padły również najwyższe noty - zgarnęli je Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak.

Jak co tydzień, w poniedziałek "Taniec z gwiazdami" opuściła kolejna para. Tym razem z parkietem pożegnali się Radek Liszewski i Lenka Klimentova. Para wykonała quickstepa do przeboju Roxette "Joyride". Jurorzy chwalili ich energię na scenie i ocenili występ na 24 punkty, to jednak nie wystarczyło i w efekcie wokalista i jego partnerka odpadli z rywalizacji o kryształową kulę.

bEDbdZVP

Eliminacja Radka Liszewskiego wyraźnie oburzyła wielu widzów tanecznego show Polsatu, którzy upust swemu niezadowoleniu postanowili dać na oficjalnym instagramowym profilu programu. W komentarzach nie brakowało opinii, że na odpadnięcie dużo bardziej zasługiwało kilku innych uczestników - np. Izabela Małysz.

Są pary, które zasługują na odpadnięcie bardziej niż oni; Były trzy gorsze pary; Smutne, bo byli gorsi'; To chyba jakieś żarty; Niesprawiedliwe, bardzo fajnie tańczyli; Szkoda, bardzo sympatyczna para; Porażka (...) - pisali fani programu.

bEDbdZVV

Chociaż najbardziej oberwało się Izabeli Małysz, niektórzy sugerowali także, że zamiast Liszewskiego z rywalizacją powinny pożegnać się Sylwia Bomba lub Oliwia Bieniuk.

Radek ma dryg, którego niestety brakuje Izie Małysz, ale na nazwisku męża potańczy jeszcze do półfinału; Byłam pewna, że pani Małysz...; Masakra, powinna odpaść Iza!; Szkoda, bo na odpadnięcie zasługiwała Iza Małysz, Pani Małysz lub pani Sylwia Bomba powinny odpaść; Pani Iza wypadła dużo gorzej, (...) A Iza Małysz dalej tańczy? Lenka i Radek powinni jeszcze zostać kilka odcinków, bo były dużo gorsze pary, Trzy pary były dużo gorze, a odpadł ktoś, kto naprawdę się starał i super tańczył; Tańczyli lepiej niż Małysz albo Oliwia, któraś z tych par powinna odpaść, nie oni - ocenili oburzeni widzowie.

Podzielacie oburzenie widzów "Tańca z gwiazdami"?

bEDbdZVW
bEDbdZVX
bEDbdZWq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(295)
Zifzi
1 tyg. temu
A Młoda Bieniuk niech się zdecyduje. Najpierw ja męczy, że wszyscy wypytują o zmarła mamę, a teraz tańczy do jej ulubionej piosenki.
Sowa
1 tyg. temu
Niestety żona Malysza ma już zaklepany finał.
adam
1 tyg. temu
podzielam oburzenie internautów, Iza Małysz to tylko zona skoczka, a sama nic sobą nie reprezentuje, tańczy niemrawo bez wdzięku
bEDbdZWr
ziuta
1 tyg. temu
Żona Małysza słabo tańczy ,sztywno ale finał będzie, ale zaczyna mieć się za gwiazdę. Jakoś mało sympatyczna się wydaje :(
Yyyy
1 tyg. temu
Ibisz jaki garniaczek :)
Najnowsze komentarze (295)
ONA
20 godz. temu
Nie cierpię Liszewskiego i jego minek,szkoda mi tylko Lenki a Małyszowa faktycznie jest drętwa w tańcach ale przecież ktoś na nią głosuje.
Lord Vader
4 dni temu
A kto to jest ten Darek Liszewski. Pytam bo nie znam A gwiazdy to przecież osoby znane z jakimiś sukcesami na koncie ??
Jagna
5 dni temu
Śmiać mi się chce z Małyszowej jaka ona jest drętwa jeszcze gorzej tańczy ode mnie a ja tańczyć niepotrafię. Tak samo miałam zawsze ubaw z Żyłowej ile to jeszcze ją będą trzymać.
Kasia
6 dni temu
Liszeski jest nie lubiany bo jest kimś kim nie jest w realu udaje nie jest sobo. Wg mnie rusza się jak g. W trawie. I odpadł bo był słaby tyle.
Gosc
6 dni temu
Malyszowa do niczego powinna odpaść . Promowana na sile bo mąż był najlepszym skoczkiem
Gosc
6 dni temu
To jest wstyd . Nie ma sprawiedliwości . Malyszowa totalne drewno i ta Bomba a oni przechodzą dalej ? To są chyba jakieś żarty
.......
6 dni temu
"Powinien być Tz Żonami, itd z rodzinami." Brak słów. "
.......
6 dni temu
"Gdzie są gwiazdy? Które to?"
bEDbdZWj
BBB
7 dni temu
PRZECIEŻ TO USTAWKA POD PUBLICZKĘ, NIE MA W TYM NIC ZE ZDROWEGO WSPÓŁZAWODNICTWA. WSZYSCY DOSTAJĄ KASĘ ZA KAŻDY ODCICEK, WIĘC STARĄ MAŁYSZOWĄ BĘDĄ TRZYMAĆ DO ZNUDZENIA, ABY ROBIŁA SŁUPKI !!!!!!!!!
aga
7 dni temu
Bomba i Małyszowa - najwieksze drewna tej edycji
Lola
7 dni temu
Przecież to widzowie decydują o tym kto odpada.. A nie jury... Widocznie Liszewski nie jest zbyt lubiany
Dominik
7 dni temu
Dlaczego nie odpadła Bomba...drewno do entej postaci.
Iga
7 dni temu
Najsłabsza Iza Małysz,powinna odpaść.nie przepadam za cukierkowym Radkiem liszewskim,ale uwielbiam Lenke i szkoda,że przeważnie trafią na średnich partnerów tanecznych.wiem,że nie o sympatię tu chodzi,ale tanecznie Lenka z Radkiem byli lepsi.
cyrk
7 dni temu
nie taniec
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDbdZXc
bEDbdZXd
bEDbdZXe
bEDbdZXf
bEDbdZXg
bEDbdZWL