Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Taniec z Gwiazdami". Andrzej Piaseczny wbija szpilę rządzącym: "Mamy tu nie tylko OSIEM GWIAZDEK..."

203
Podziel się:

W trzecim odcinku tej edycji "Tańca z Gwiazdami" po raz pierwszy padły cztery "dziesiątki". Oliwia Bieniuk tańczyła do ulubionej piosenki swojej mamy, a Kajra pokazała się w sensualnej odsłonie. Zobaczcie, kto odpadł.

"Taniec z Gwiazdami". Andrzej Piaseczny wbija szpilę rządzącym: "Mamy tu nie tylko OSIEM GWIAZDEK..."
"Taniec z Gwiazdami". Andrzej Piaseczny wbija szpilę rządzącym (Facebook, AKPA)
bEDbftQl

W trzecim odcinku tej edycji "Tańca z Gwiazdami" jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, którzy wykonali cha-chę do piosenki Dawida Kwiatkowskiego "Bez Ciebie".

Gdy przyszła pora na oceny jurorów, Andrzej Piaseczny niespodziewanie przemycił w swojej wypowiedzi szpilę pod adresem rządzących.

Nasz program jest naprawdę na czasie - mamy tu nie tylko osiem gwiazdek, ale osiem prawdziwych gwiazd - powiedział, nawiązując do słynnego hasła, które widywano m.in. na transparentach w trakcie protestów.

bEDbftQn

Słowa Piaska wywołały lekką konsternację, ale kontynuowano ocenianie i ostatecznie para zdobyła 33 punkty.

Zobacz także: Piasek o udziale w "Tańcu z gwiazdami": "Nie zamierzam nikomu mówić, że znam się na tańcu"

W tym odcinku celebryci zaprosili kamery w rodzinne strony i pokazali bliskich. Oliwia Bieniuk podczas wizyty w domu w Gdyni nawiązała do Anny Przybylskiej, mimo że ostatnio narzekała na "męczące" porównania do mamy.

bEDbftQt

Dom rodzinny kojarzy mi się z ciepłem, bezpieczeństwem, wszystkim, co dobre i miłością. Po odejściu mamy bardzo nas to przybliżyło do siebie. Moja babcia miała swoją rolę w moim wychowaniu, bardzo nas wspierała, gdy mama odeszła - wyznała młoda celebrytka w materiale przed występem.

To jest cała Anka, da sobie radę - mówiła babcia Oliwki.

Bieniukówna i Michał Bartkiewicz zatańczyli walca wiedeńskiego do piosenki Michaela Boltona "When a Man Loves a Woman". Utwór miał symboliczne znaczenie.

bEDbftQu

Jest to dla mnie wyjątkowa piosenka, jedna z ulubionych piosenek mojej mamy... to była dla niej taka dedykacja - powiedziała Oliwia.

Występ zdobył łącznie 25 punktów.

Kolejni zaprezentowali się Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, którzy zatańczyli cha-chę do piosenki Grzegorza Hyżego "Pod wiatr". Ich taniec wywołał zachwyt jurorów. "Jesteś najlepiej tańczącym facetem w tej edycji!" - chwalił aktora Malitowski. Para zdobyła łącznie aż 35 punktów.

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke wykonali fokstrota do hitu zespołu Backstreet Boys "I Want It That Way". W materiale poprzedzającym występ celebrytka ze smutkiem wspominała szkolne czasy.

bEDbftQv

Byłam grubym kujonem i nie byłam zbyt lubiana w szkole - wyznała.

Jurorzy ocenili taniec Sylwii i Jacka na 27 punktów. "Starego misia na sztuczny miód nie oszukasz. Chcę more, more..." - mówiła Iwona Pavlović.

Następnie Izabela Małysz i Stefano Terrazzino zatańczyli sambę do przeboju Sandry "Maria Magdalena". Jurorzy uznali jednak, że taniec był za mało ognisty. "Nie o to w sambie chodzi" - skwitował Malitowski. Ostatecznie para zdobyła jedynie 22 punkty.

Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu Czesława Niemena "Sen o Warszawie". Ich występ zdobył 29 punktów.

bEDbftQw

Następnie na parkiet wyszli Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, którzy zatańczyli rumbę do utworu Edyty Geppert "Nie żałuję". Jurorzy byli pod dużym wrażeniem ich występu. Po raz pierwszy w tej edycji programu padły cztery "dziesiątki".

"Zmysłowa, pewna siebie... jestem bardzo zaskoczony, chyba masz więcej charyzmy niż Rafał" - chwalił Malitowski. "Kiedy tańczyliście, czułam, że mi drży serce" - mówiła Pavlović. "Świetnie zagrałaś to aktorsko, jestem zachwycony" - dodał Andrzej Grabowski.

Jako ostatni zatańczyli Radek Liszewski i Lenka Klimentova, którzy wykonali quickstepa do hitu Roxette "Joyride". Jurorzy chwalili "radość", która biła z ich tańca i przyznali im łącznie 24 punkty.

Następnie wszystkie pary wzięły udział w "maratonie mambo", w którym można było powalczyć o dodatkowe punkty. Najwięcej, bo aż osiem, przypadło Piotrowi i Hannie.

Decyzją jurorów i widzów z programu odpadli tym razem Radek Liszewski i Lenka Klimentova.

Zgadzacie się z werdyktem?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast! 

bEDbftQO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(203)
Elka
1 tyg. temu
Jaki się ten Piasek nagle przemądrzały zrobił, joł, joł. A tyle lat cicho siedział.
Prawda
1 tyg. temu
Nie da się słuchać Janachowskiej - przerywającej, z piskliwym głosem, to "żeście", "majom".... Wstyd Polsat :(
🙈🙈🙈🙈🙈
1 tyg. temu
To program rozrywkowy, niech już przestaną robić nawiązania do polityki... To nawet śmieszne nie było...
bEDbftQP
serio
1 tyg. temu
Ej a tak serio to kto to ogląda? Pytam poważnie
Klara
1 tyg. temu
Osiem gwiazdek… jakie to prostackie
Najnowsze komentarze (203)
Juror
6 dni temu
Ale żeś mi zaimponował, daję ci 10.
Ask
6 dni temu
Przez tyle lat był cicho. Nie udowadniał nic na siłę, a teraz nie wiem o co mu chodzi. Przestałam go lubić przez wulgarność i brak klasy
Kora
7 dni temu
Piasek nagle taki wyzwolony. Rzeczywiście ma powód do dumy. Póki miał interes to tvp było ok a teraz nagle sili się na żałosne docinki. Nie lubię takich chwiejów którzy sprzedają się za kasę. Co ten człowiek tam robi następny ekspert taki jak Ferdek.
Aga
7 dni temu
Program o poziomie dna, nie da się tego oglądać ani słuchać, a Piasek- żenada, wstyd że tak obniżył swoją jakość
Fifi
7 dni temu
Gdzie on będzie teraz kolędował i religijnie się obnosił. Za kasę oczywiście.
Plo
7 dni temu
Rowerowy jakie tam są gwiazdy co?
Ewa
7 dni temu
Piasek to było żenujące zresztą jak cały ty
brawo PIS
7 dni temu
Fajnie, ze w końcu Piasek może być sobą i chwała za to PIS-owi , wcześniej , gdy rządziło PO_PSL ukrywał swoją orientację. Piasek, w końcu poczułeś się wolny, szkoda, ze do tej pory nie mogłeś być. Brawo PIS!
bEDbftQH
Marta
7 dni temu
Pozdrowienia dla pana Piaska !
Producent
7 dni temu
Piaska dopadł uwiąd starczy, za wszelką cenę chce zatrzymać popularność, ale to se nie wróti panie Hawranek, nie pomogą opowieści seksualne, wulgarne wypowiedzi i krytyka tych u których zarobił kupę kasy. Ujawnił nam się hipokryta. Nigdy bym go nie zatrudnił, bo już wiem jak by mi podziękował.
Lena
7 dni temu
Zachciało się być bohaterem, a było się klakierem. Naród miał kupić? A nie kupił i boli?
Zosia
7 dni temu
Bardzo lubiłam ten program, ale odkąd pojawil się w nim Piasek ze swoimi politycznymi komentarzami, jestem zniesmaczona. Po jego wczorajszym osmiogwiazdkowym tekście, przestaje oglądać. Wstyd.
dno
7 dni temu
Reymont napisał "Chłopi". W "Chłopach" umieścił bohatera Macieja Borynę. I ta postać przewidziała że będzie w przyszłości Piasek, którego podsumowała: ""Machnęlo Cielę ogonem". Amen
Ewelina
7 dni temu
Piasek zdurniał co ma taniec z polityka nie da sie jego sluchac kto gowybral straci na tym wyborze taniec z gwiazdami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDbftRA
bEDbftRB
bEDbftRC
bEDbftRD
bEDbftRE
bEDbftRj