Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowski o tabletce "dzień po": "Szprycuje się kobiety jak kury. Korzystają mężczyźni, bo mogą mieć seks na żądanie!"

312
Podziel się

"Jedyną osobą, która korzysta jest mężczyzna, kobiety ponoszą jedynie koszty. Powinno się zakazać tej pigułki, służy do zabijania".

bDThgsPp

Ostatnie decyzje polskiego rządu cieszą kościół i środowiska prawicowe. "Tabletki dzień po" znów będą dostępne tylko na receptę. Pigułki o nazwie Ella One stosuje się w nagłych wypadkach, gdy istnieją obawy, że stosunek może zakończyć się nieplanowaną ciążą i do tej pory. Od tygodnia tabletki są sprzedawane tylko na receptę, mimo że wcześniej osoby po 15. roku życia mogły je kupić bez żadnych problemów. Teraz będą miały problem, nawet kiedy zostaną zgwałcone.

Nie zwracając uwagi na traumę osoby zgwałconej, jak i dopuszczalność wspomnianej antykoncepcji w Europie, Tomasz Terlikowski nie kryje swojego zadowolenia. Stwierdził, że na tabletce EllaOne zyskują głównie mężczyźni, bo dzięki niej mogą mieć seks na żądanie zawsze wtedy, kiedy tego chcą.

bDThgsPr

W przypadku antykoncepcji szprycuje się hormonalnie kobiety jak kury, mówiąc zupełnie brutalnie, ale jedyną osobą, która korzysta z antykoncepcji tak naprawdę jest mężczyzna. To mężczyźni mają korzyść, bo mogą zawsze, na żądanie i kiedy chcą, mieć seks. Kobiety ponoszą jedynie koszty tego działania.

Twierdzi również, że to dopiero krok w dobrym kierunku prawnym w Polsce. Przewiduje, że tabletka może i powinna być całkowicie zakazana.

To krok w dobrym kierunku. Polski system prawny jest dość jednoznaczny. Polski system prawny zakazuje sztucznego poronienia. Tabletka EllaOne wśród istotnych elementów swojego działania ma również oddziaływanie na endometrium, czyli uniemożliwienie implantacji, to nie jest jedyne działanie, ale ono jest tam niezwykle istotne. Moim zdaniem powinno się zakazać pigułki EllaOne, tak jak powinno się zakazać wszystkich środków wczesnoporonnych, ponieważ jak słusznie zauważył poseł Suski, one służą do zabijania.

bDThgsPx
bDThgsPS
KOMENTARZE
(312)
gość
4 lata temu
Szkoda ze jego matka nie wziela "tabletki po" swiat bylby lepszy bez tego oszoloma :-D
gość
4 lata temu
Albo pogonimy to towarzystwo albo beda się tak pastwic nad kobietami. 8 marca kobiety i normalni mężczyźni pokazmy dziadkom co o ich ideologia gender chorych myślimy!
gość
4 lata temu
sam jesteś kogut więc spadaj do swojej kwoki...
bDThgsPT
gość
4 lata temu
chory jak ten kraj
gość
4 lata temu
Czy zna ktoś może jakiś kruczek prawny, który zabroni temu człowiekowi publicznych wypowiedzi?
Najnowsze komentarze (312)
gość
4 lata temu
Ta jego t**a morda.... Sprawa jest prosta. Nie ma tabletki w Polsce ale jest w Holandii. Mogą nam skoczyć. Jak będę chciała to i tak ją wezmę. Jak będę chciała to usunę ciąże i ch... tzw "terlikowskiemu" do tego. I wszystkim innym. Kobieta nie równa się matka i niech te tępe d**y to w końcu pojmą. Zakazujcie sobie ile wlezie Jeśli będę chciała NIE BĘDĘ SIĘ WAS O ZDANIE PYTAĆ
gość
4 lata temu
Nie wiem po co pytać o to faceta którego to zupełnie nie dotyczy, na temat antykoncepcji i rodzenia dzieci powinny wypowiadać się wyłącznie kobiety i to w wieku rozrodczym, one powinny o tym decydować. Każdy wie że dostęp do takiej tabletki powinien być łatwy, nikt nie traktuje tej tabletki jako antykoncepcji bo jak tu ktoś słusznie zauważył jest droga, a belara która zabezpiecza przez cały miesiąc nie kosztuje nawet jednej trzeciej tej ceny.
Alik
4 lata temu
Panie Trelikowski, jedna taka tabletka kosztuje ponad 100zł (sztuka, nie opakowanie czy listek), nikt się nimi nie szprycuje bo ludzi na to po prostu nie stać, taką tabletkę zażywa się tylko w razie wyższej konieczności a nie z chęci odbycia stosunku. Są tańsze metody antykoncepcji niż tabletki "Dzień po".
gość
4 lata temu
Widać, że wali gruchę .
gość
4 lata temu
Biedny , biedny chłopina, ma natręctwa myślowe. Ciągle tylko o tych babskich macicach. Może by spróbował naprawić samochód albo skopac ogródek. Malutkie rączki służą tylko do gestykulacji, a przecież mogłyby coś ciężkiego pomóc przenieść staruszce. Niektórzy faceci tak wykorzystują swoją siłę.
wald
4 lata temu
Niech księża i dewoci zajmują się swoim życiem seksualnym a od innych wara
gość
4 lata temu
Kolejny expert od 7 boleści .
777
4 lata temu
Terlikowscy uprawiają tylko ogródek-jak mają.........
bDThgsPL
marius
4 lata temu
kościelni szamani potrzebują kasy , dusz głupich i pustych i nawet nie ma znaczenia czy tu jest Polska czy inny kraj dusze będą przybywać z kasą .i żeby nikt się nimi nie interesował , (czytaj pedofilski raj ) .od wieków tak było jest i będzie w tym kraiku
sw
4 lata temu
do jakiej szkoły chodził ten osobnik skąd się tacy biorą ?przecież on jak islamista
gość
4 lata temu
Franciszek już powiedział prawdę o Terlikowskim hipokrycie...
gość
4 lata temu
ma racje
gość
4 lata temu
NIe przepadam za poglądami pana Terlikowskiego, ale ze szprycowaniem kobiet hormonami może mieć rację. Przyjmowanie hormonów przez dłuższy czas może być nieobojętne dla organizmu.
Je bać kaczyń...
4 lata temu
Terlikowski zamknij ryj pojebie. Ty męska k***o.
...
Następna strona
bDThgsQn